לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2009, 01:48
  Mystery Mystery אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
פיגוע פרידה אחרי 10 חודשים - לא מסוגל להתמודד עם הכאב.

שלום לכולם,
קצת קשה לי לשתף כי אני לא אחד שנוטה לרשום הרבה כאן ולשתף, אני יותר קורא ונהנה לראות את העצות שמציעים כאן כי יש כאן חבר'ה על הכיפכ ! באמת כל הכבוד לכם.
אבל אני אשתף בכל זאת - כי אני חייב לפרוק ,

אני הכרתי את חברה שלי לפני 10 חודשים במקום העבודה שלנו,
באמת שהתאהבתי בטירוף מההתחלה.
היא האהבה הראשונה שלי אומנם (23) - אבל היה לי פשוט כיף איתה ,
דאגתי לה , פינקתי אותה , ביליתי איתה , עשיתי איתה הכל .. אהבתי אותה והיא אותי.
עם הזמן התחילו לצוץ כל מיני דברים קטנים שהפריעו לי , כל מיני בעיות כלכליות ומשפחתיות מצידה.
לא אפרט מן הסתם אבל דברים שהפריעו לי לתת לה את ה100% בקשר הזה,
הרגשתי שאני לא פייר איתה - שהדברים האלה מונעים ממני לתת לה מה שמגיע לה ..
בתוך תוכי ניסיתי למשוך עוד ועוד אבל בסוף הבעיות הציפו אותי וגרמו לי לפיצוץ פנימי שלצערי יצא החוצה ,
אני אמרתי לה דברים נוראיים, דברים שלא הייתי אמור להגיד - אני מרגיש על זה חרא, בן אדם קטן,פחדן, מושפל ..

אני פגעתי כל כך בבן אדם שאני אוהב, שאני לא יודע אם הוא יסתכל עליי שוב , אני לא יודע מה לעשות ..
אני רוצה לדבר איתה, לראות אותה , שלא לדבר על לחבק ולנשק אותה שבשביל זה הייתי נותן הכל - אבל אני לא יכול, היא לא תדבר איתי ,

מצידה דווקא היא נתנה לי סימני הצלה - אולי לחזור לנסות ולתקן,
אבל אלו דברים פנימיים שלי עם עצמי שאני לא בטוח שאני מסוגל עכשיו - אני לא רוצה לשקר אותה שוב , לתת לה לחיות באשליה שהכל בסדר, אלה לא דברים שאפשר לתקן (כגון חובות ודברים דומים - אפשר לתקן .. אבל עם זמן מן הסתם).

שלא נדבר על הלילות שאני לבדי ,
אני לא מפסיק לחשוב עליה .. מה היא עושה .. איך היא מרגישה, אולי גרמתי לה נזק נפשי? אני לא בן אדם שפוגע בזבוב .. איך יכולתי לפגוע בה ככה ?! רע לי בנשמה, מעיק לי, אני רק רוצה לבכות שאני חושב על מה שעשיתי!

אני מצטער על החפירה,
אבל אני אשמח לשמוע חיזוקים ודעות שלכם.
אני בוכה רק בהלויות משפחתיות (חס ושלום), והיא הבחורה הראשונה שגרמה לי לבכות בכי של תינוק.

אם יש שאלות או משהו דומה, אשמח לענות - כל דבר שיוכל לעזור לכם לתמוך בי כמה שיותר.
אולי אפילו פתרונות יצירתיים שיעזרו לי להתקרב אליה שוב.

מי שבאמת קרא עד לפה ולא רוצה להגיב - תודה בכל אופן

שיהיה שבוע טוב .. בעזרת השם..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2009, 09:28
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
נדמה לי שאתה מפספס משהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mystery שמתחילה ב "פרידה אחרי 10 חודשים - לא מסוגל להתמודד עם הכאב."

משהו בהגדרה של הקשר , המהות שלו .
מערכת יחסים זה לא רק ביטויי האהבה , חיבוקים , נשיקות , פינוקים , החלק הארי בעיניי ,
החלק שהופך מערכת יחסים טובה ונוחה לאדירה ולא ניתן להסתדר בלעדיה הוא ההתמודדות המשותפת .
רוב חיינו ובלא מעט מהדברים שאנו נרצה להשיג נתקל בקשים , ציינת קשיים שהם מאוד לא פשוטים ( כלכליים ומשפחתיים , צמד משמעותי ) .

תסביר את עצמך , ממש תפרוק ותסביר מה הפריע לך שכל הדברים שאמרת היו כי איפשהו עמוק בפנים חשבת שמה שיש לך לא מספיק בשבילה כי חשבת שהיא ראויה ליותר ,
אח"כ תשתף אותה , לא בקטע של "להפיל" עליה דברים , אלא כי אתה רוצה שתתמודדו ביחד , כתף אל כתף , אתה תתפלא כמה היא תהיה מוכנה לבוא לקראתך וכמה היא תרצה לעזור , בכל צורה שהיא יכולה .

יכול להיות שאתה מודע לכל זה אבל קיבלתי את התחושה שזה "פוספס" , אתה לא נשמע כמו בחור שאוהב מערכות יחסים "פלסטיות" אלא מעוניין בדבר האמיתי אז תנסה לעשות את הצעד הזה לקראתה אפילו רק כדי להרגיע חרטה אפשרית בעתיד .

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר