לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2009, 22:47
  ggill ggill אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
הבעיה שלי עם בנות...

אהלן, אז אני נער-ילד לפני גיוס ובגלל התפקיד שהתקבלתי אליו אני מתגייס בתחילת אוגוסט,לפני גיל 18... והייתי בטוח שאחרי הבית ספר,יתפנה לי זמן למצוא את האחת, חברה שבאמת להנות איתה, אבל פתאום בא לי התאריך גיוס הזה במפתיע ורציתי למצוא לי משהי ולכן אני מרגיש טיפה ריקנות כזו כי אני ממש רוצה קשר אבל הבעיה שלי היא כזאת: עם בנות שאיך להגיד זאת בעדינות, הן לא מעניינות אותי מבחינה רומנטית(אין לי שמץ איך לנסח אבל נו הבנתם חחח) אין לי בעיה לזרום איתן ולדבר בבטחון ולהיות אני עצמי כמו שאני,פשוט אני לא מעוניין שזה יוביל למעבר לידידות , אך עם בנות שאני דווקא כן מעוניין איתן במשהו מעבר אני מתחיל להילחץ טיפה, המילים מתבלבלות ולא הכל יוצא כמו שצריך, הבטחון שלי טיפה יורד, ואני מרגיש שאני לא מראה את העצמי שלי, ולכן קשה לי לנסות ליזום פגישות וכאלה,כי יש סוג של ביישנות , אני לא אגיד שלא, וזה פשוט מציק לי , כי עם סתם ידידות אני הכי קליל ונינוח בעולם... אז למה זה, ומה אפשר לעשות בנידון?
סתם תהיה שעלתה לי והייתי חייב לפרוק, מחכה לתשובות

נערך לאחרונה ע"י ggill בתאריך 22-06-2009 בשעה 22:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2009, 10:40
  lets_go_to_dance lets_go_to_dance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ggill שמתחילה ב "עוד תגובות בבקשה?"

אתה לא מתבייש עם בנות שלא מעניינות אותך
ואתה כן מתבייש מבנות שמעניינות אותך

במילים אחרות כתבת פה - אין לי בטחון עצמי - לא אל תיעלב - לא הייתי עולה על זה אם לי היה בטחון עצמי ותכלב לכולם בגיל ההתבגרות עד לשלב גיבוש הזהות יש בעיה כזאת

-אתה לא מתבייש עם בנות שלא מענינות אותך כי אתה לא מתכנן להשיג מהם כלום לכן אתה זורם
אתה מתבייש מבנות שאתה רוצה - כי אתה מתבייש בעצם מהרצון שלך ומזה שיש לך מה לקבל מהם (אחרת לא הייתי רוצה אותם לא)

ישנו תהליך שבטח כבר תחלת לעבר ואם לא זה זמן טוב להתחיל - להבין שאני אוהב את עצמי וזה לא אגואיסטי כי זה לא סותר שאני אוהב בני אדם אחרים
ושטוב לי עם עצמי ולכן אני מתאהב רק באלו שגורמות לי להרגיש טוב ומתאימות לי
וכשפמפנימים את זה כבר לא מתביישים לגשת ולעמוד ליד אלו שגורמות לך להרגיש טוב עם עצמך
בהצלחה!

ישן 29-06-2009, 15:17
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ggill שמתחילה ב "לא...היו לי כמה קטעים, פשוט..."

זה קשור, כי חלק גדול מבעיות עם בנות נובע מחוסר נסיון מיני,
החרדה מה"לא נודע", להפשיט בחורה, להיות איתה במצב אינטימי,
למי שעדיין לא חווה את זה, זה די קשה להרגיש בנוחיות עם בנות.

אני לא יודע אם ענית "לא" בגלל שלא נעים לך, או בגלל שזו האמת,
אני אתייחס לשני האופציות בתגובה שלי.

אם ענית כי לא נעים לך, ואתה באמת בתול. אז המצב שלך הרבה יותר מובן,
ואני הייתי ממליץ לך תכל'ס בלי הרבה התייפיפות, להתנסות במגע מיני בתשלום אפילו בתור התחלה,
אם זה מסז' אירוטי, או מכון ליווי, רק כדי להפטר מהעז הזו, זה יחדיר לך מאסות של בטחון עצמי,
ובנות מריחות בטחון עצמי, כמו שכרישים מריחים דם. בחורה יודעת מבלי שתגיד מילה,
אם נוח לך לידה, אם אתה מרגיש בטבעיות, או שאתה מבולבל לחוץ וכו', ומה לעשות בחורים כאלה לא עושים את זה לבנות.

אז אחרי שהלכת ונפטרת מהבתולין שלך, אפשר לנסות מספר תרגילי חימום לא מחייבים,
רק כדי "לגלגל את הכדור" ולהתרגל להיות בשיחה טבעית עם בנות יפות שמוצאות חן בעיניך,
טיפים לתרגילים ומאמרים בנושא, אפשר למצוא בחינם ברשת ובשפע, כמו למשל באתר הזה:
http://www.mapi.co.il

עכשיו לאופציה השניה: אם אתה באמת לא בתול, זה אומר שהצלחת לשכנע לפחות בחורה אחת לשכב איתך, ברכותיי
כל מה שאתה צריך, זה לנסות לשחזר מה הוביל לכך, מה עשית כל כך טוב שמשך אותה אליך,
לקחת את הנקודות העיקריות, ולראות איך אתה יכול ליישם אותם עם בנות אחרות,
וטיפ שהוא תמיד טוב באופן כללי זה, אל תחפש "זיון\חברה", אל תציב לעצמך אולטימטומים, כי הם ייכשלו תמיד.

תבוא בגישה טבעית, תדבר עם מישהי לצורך השיחה, ולא משום סיבה אחרת,
והכי חשוב דבר הרבה, דבר עם כל בחורה שאתה רואה שמוצאת חן בעיניך, גם אם אין לך משהו מיוחד להגיד, גם להגיד לה שלום, זה סוג של שיחה.

שתדבר עם הרבה בנות, אתה תטעה הרבה, אתה תעשה פאדיחות הרבה, ובכל פעם כזו אתה תשתפר,
עד שתהיה תאמין או לא, דברן מקצועי, ותתפלא כמה קל זה יהיה לך בהשוואה להתחלה - רק צריך סבלנות והתמדה.

וחוץ מזה בכללי, אל תקח את זה יותר מדי ברצינות, רוב הגברים נמצאים או היו בסיטואציה שלך
בשלב כזה או אחר בחיים שלהם, ומי שיגיד לך אחרת, הוא שקרן.
ישן 29-06-2009, 17:18
  ggill ggill אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "זה קשור, כי חלק גדול מבעיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
כל מה שאתה צריך, זה לנסות לשחזר מה הוביל לכך, מה עשית כל כך טוב שמשך אותה אליך,
...

תבוא בגישה טבעית, תדבר עם מישהי לצורך השיחה, ולא משום סיבה אחרת,
והכי חשוב דבר הרבה, דבר עם כל בחורה שאתה רואה שמוצאת חן בעיניך, גם אם אין לך משהו מיוחד להגיד, גם להגיד לה שלום, זה סוג של שיחה.

תראה, כל הקטע שאני לא יודע איך לשחזר את מה שהיה, כי פשוט הייתי אני... לפעמים הלך ולפעמים לא, אז אולי לא הבנתי כל כך את כוונתך?

חחח ומה שרשמת לגבי הגישה והדיבורים , האמת שזה תהליך שכבר התחיל אצלי , שבאמת התחלתי לדבר עם הרבה בנות לצורך השיחה ונהייתי יותר "דברן", אבל כל הקטע שאני פשוט מחפש את היכולת הזו, של לדבר עם כל בת שיתחשק לי,(ואני מדבר על בנות שזרות לי שאף פעם לא פגשתי) בחופשיות ובנינוחות ובביטחון בלי הפחד של הדחייה שמהדהד בראש ומונע ממך לגשת, אז... אני מקווה שאני בדרך הנכונה חחחח

נערך לאחרונה ע"י ggill בתאריך 29-06-2009 בשעה 17:22.
ישן 01-07-2009, 04:09
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ggill שמתחילה ב "[QUOTE=Lance] כל מה שאתה..."

תחשוב ככה, כשאתה ניגש לבחורה יפה לדבר איתה, אין לך בעצם מה להפסיד,
כי אם היא תדחה אותך, אתה באותו מצב שאתה נמצא בו עכשיו,
אז תחשוב? היית מוותר לנסות להמר בקזינו, לו ידעת שאתה לא יכול להפסיד בו כלום? לא, נכון?
ותאמין לי (מנסיון!) שאתה תרגיש טיפה יותר טוב לנסות ולקבל את הדחייה, מאשר לא לנסות ואז לחשוב על זה כל היום ולהתחרט.

בחורות דוחות 99 אחוז מהגברים שמדברים איתם, ככה שאם אתה חושב שאתה היחיד
שאותה בחורה שאתה רוצה לדבר איתה, תדחה באותו יום, תחשוב שוב.

וחוץ מזה, עוד פעם. בנות הן נמרות של אינטואיציה, אינטואיציה נשית זה דבר מדהים,
הן מריחות פחד, כמו נמר, הן מריחות חשש, וכןןן הן מריחות צביעות. אם אתה צבוע איתה,
אם אתה מנסה להתנהג כמו מישהו שאתה לא, הן עולות על זה עוד לפני שפצית את הפה שלך בכלל,
אז אל תנסה אפילו, כי זה רק יפסול אותך לפני שעלית למגרש. תבוא אתה! טבעי! ואם זה נועד לקרות, זה יקרה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר