לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2009, 12:24
  M02 M02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.07
הורים רבים, יש דרך לשנות את זה?

שלום לכולם!
הורים שלי רבים בינהם ללא סוף ואת האמת אין לי כח יותר לזה.
שאני מסתכל על זה מהצד אני לא חושב שהייתי רב על הדברים שהם רבים או לפחות לא על כולם.
לדעתי יש להם בעיה של פירגון הדדי ואבא שלי קצת סוציומת ואמא שלי מנפחת לפעמים דברים יותר מדי (כמו רוב הנשים (סליחה בנות)). אני מנסה לדבר איתם בנפרד אבל זה לא עוזר יותר מדי במיוחד עם אמא כי היא חושבת שאני ילד (בן 24).
בעבר ביקשתי מהם לכתוב מה מפריע להם ומה הם אוצים לשפר אבל הם לא היו מוכנים.
אני אתן דוגמא קטנה...
אמא שלי הומרת שאבא שלי לא עושה כלום בבית ואבא שלי אומר שהוא יכול לעשות הכול אם מבקשים ממנו. בפועל זה נכון ב 80% הוא עושה דברים שמבקשים ממנו.

שורה תחתונה אני רוצה לשנות את המצב! חשבתי להציב להם אולטימטום שאם הם לא מתחילים לתקשר אחד עם השני כמו אנשים בוגרים אני מפסיק לדבר איתם עד שהמצב לא משתנה. ( קצת ילדותי אבל בגלל שאני חשוב להם אני מקווה שזה יעזור).

אני אשמח לשמוע מכם הצעות רעיונות לאיך אפשר לשנות את המצב.

**אין מצב שהם ילכו לפסיכולוג או משהו כזה ...

תודה אנשים יקרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2009, 14:22
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
מערכות יחסים בנישואין...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי M02 שמתחילה ב "הורים רבים, יש דרך לשנות את זה?"

אנשים בד"כ עם הזמן מגלים את החסרונות אחד של השני והדברים הופכים להיות בולטים יותר ויותר כאשר האהבה דועכת.
התסמינים שיש במערכת היחסים של הוריך הם בהחלט לגיטימיים,מחלוקות בין בני זוג יהיו תמיד קיימות.
הדברים שאתה מתאר הינם דברים שטבועים עמוק בתוך ההורים שלך.הסיכויים לשנות אותם קלושים,אך לשפר את המצב בעזרת הבנה הדדית אפשריים.
יהיה טוב אם תתאספו יחד שלושתיכם ותעלו את הבעיה במשותף,נסו לגבש איזשהו פתרון שייטיב עם שני הצדדים,ויימנע מהם להגיע למחלוקות כאלו בעתיד.
הטפת מוסר או החרמת ההורים שלך לא תהווה פיתרון,אלא תהווה טריגר להאשמות הדדיות בדבר החינוך שנתנו לך.
שיהיה בהצלחה.

ישן 11-07-2009, 20:47
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בעיה מוכרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי M02 שמתחילה ב "הורים רבים, יש דרך לשנות את זה?"

היי
רציתי לשאול הם יש לך עוד אחים או אחיות?
אם כן אתה יכול להתאגד איתם ולדבר להורים שלך שיראו שזה מפריע לכל הילדים.
לדעתי ההורים שלך נמצאים במצב שכל אחד בטוח שהוא צודק, אבא שלך (כמו הרבה גברים) מחכה לפקודות ולהוראות ואז עושה אותם (או שלא) בניגוד לאמא שלך שאולי מארגנת ומסדרת לבד ובגלל זה חושבת שהיא עושה הכל בבית

לא יודעת אם זה שלא תדבר יעזור אבל אני בכל זאת הייתי ממשיך לדבר איתם או לחילופן מתחיל לחפש מקום אחר לשכור ולגור שם כי אם אין מצב ילכו המצב לא ישתנה ותסבול
כל שאולי אם תוכל לעבור דירה אולי זה ירגע בניהם ועוד יותר אם אמא שלך תדע שעברת דירה בגלל הצעקות אולי זה יזעזע משהו אצלם
שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-07-2009, 09:57
  lets_go_to_dance lets_go_to_dance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי דוררון שמתחילה ב "חושב שזה לא פתיר"

תנסה לחשוף אותם לסדנאות זוגיות כמו אימגו וכל מיני אחרים
אם תפעיל עליהם לחץ מתון במשך זמן ארוך ותקדח להם כל הזמן את המנטרה שכולם הולכים לסדנאות האלו[
יש מצב לא רע שתוך חצי שנה הם ישתכנעו
כמו כן לך תקנה 5-6 ספרים בנושא זוגיות ותקרא אותם הספרים יהיה בבית ומתי שהוא ההןרים שלך בטוח ידפדפו בהם וזה יפתח אותם לעולם של הקשבה ההדדית (זה בסדר הרבה הורים הם כמו ההורים שלך אתה ממש לא לבד)
תהליך הטפטוף לרעיונות האלו הוא ארוך ולוקי שנים לפעמים אבל תעמולה אגרסיביתומתוחכמת עובדת!!!
צעשה מנוי למגזין על זוגיות שיגיע הביתה - זה צבעוני ומושך אין מצב שזה מונח על השולחן והורים שלך לא יקראו בו
תחשוב על רעיונות כאלה נוספים -
בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר