לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2009, 13:40
צלמית המשתמש של 5ariel5
  5ariel5 5ariel5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 5ariel5
אחמדינג'אד תוקף את אובמה: "למה בכלל אתה מתערב?"

לאחר שנשיא ארה"ב גינה את המשטר בטהרן, תגובתו של הנשיא האיראני לא איחרה לבוא. "הם ממשיכים להגיד שהם רוצים לקיים שיחות עמנו, אך זאת הדרך הנכונה? ללא ספק, הם עשו טעות", אמר אחמדינג'אד ורמז כי הדבר עלול לסכן את שיפור היחסים

חילופי האשמות בין נשיא ארצות הברית ברק אובמה לבין נשיא איראן מחמוד אחמדינג'אד. לאחר שאמש גינה הנשיא האמריקאי את ההנהגה בטהרן וטען שהתנהגותה שערורייתית, בצהריים (שבת) הגיעה תגובתו של הנשיא האיראני. "למה הוא בכלל מתערב", אמר אחמדינג'אד בראיון שהעניק לטלוויזיה האיראנית. אחמדינג'אד הדגיש כי תגובתה של ארה"ב למהומות היא טעות ורמז כי היא עלולה לסכן את מטרתו של אובמה לשפר את היחסים עם טהרן

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/...&loc=1&tmp=8140

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/065/867.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2009, 21:33
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "[QUOTE=פלמינג]היהפוך כושי..."

קצת סדר בהבנת הנקרא:

1. אובאמה - ההתייחסות היתה ללופי שמאמין כי אובאמה עוד עלול (עשוי - כפי שידוע משמש להארת משפט באור חיובי בעוד שעלול באור שלילי), להפוך למוסלמי-נוצרי-יהודי ואולי חוזר חלילה, אבל ירמיהו (כפי שידוע לך היה גדול נביאי הזעם , אמר שאין סיכוי שכושי יהפוך עורו , כשם שנמר לא יחליף חברבוריו (אותם כתמי צבע כהים שעל גופו שמשתלבים בגווני הצבע הבעיר של שערות גופו).

לגבי מייקל ג'קסון המנוח (שאני דווקא נמנה על מעריציו - ראה האשכול הספציפי בנושא והתייחסויותי הכנות).
מייקל סבל לטענתו ממחלה טראומתית שנגרמה בעקבות תאונת דרכים. המחלה נקראת Vitiligo. שבה מופיעים כתמי פגמנטציה לבנים , בעיקר על כפות הידיים ועל כן נהג לעטות כפפות על ידיו.
המחלה אינה מסוכנת כלל וכלל והיא פגם אסטטי בדרגות כאלה או אחרות של שינוי בצבע העור.
מלחמתו במלחמה היה דטרמיניסטית, כמו שינה באוהלי חמצן , החלפת דמו ועוד.

עד כאן השיעור בהבנת הנקרא וקצת טריוויה. מקווה שמצאת את ההקשר ("כתמים")

לעניות דעתי, יהיה קשה להוכיח שאני נמנה על החוג המדמה את עצמו לנועם חומסי, גם בהיבט הרלטיביזם התרבותי והחברתי, לפחות משתי סיבות, אך אם אתאמץ אמצא עוד כמה סיבות:

יחד עם זאת חסרים כמה נתונים בבסיס ההשוואה, כגון:

1. השתייכות לחוג השמאלי הקיצוני, שונא עמו ותפיסת עולם, לפיה "היהודים סובלים ממחלת רדיפה" (בבקשה תזכיר לי מי אמר אל מי?)

2. אני עדיין חי בתוך עמי, במדינת ישראל וממנה , מה לעשות אני משתלח ביהודים אחרים, יפי נפש שאחד מצוררי אותם יהודים ההין לכנותם "נפולת של נמושות"*
ישן 28-06-2009, 06:31
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
מי בדיוק?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "נכון ביותר, "אובאמה למה אתה מתערב""

3 מיליארד דולר בשנה כספי הסיוע שבלע"ז ניקראים FMF (נישמע כמו המחלה המפורסמת שתוקפת את אוכלוסיית אגן הים התיכון אבל זה לא, אולי בעצם כן רק סוג אחר של מחלה...) עושים את ההבדל.
לכן אובמה לא קרא להפסקת הבנייה בכרמנשאה ועילם ומתן אטונומיה לכורדים שם.
לכן אובמה לא קרא לתוכנית 2 מדינות ל 2 עמים (פרסים וכורדים) או בעצם 3 מדינות ל 3 עמים (פרסים, כורדים ואזרים) או בעצם 4 מדינות ל 4 עמים ואפשר להמשיך ל 5....... ול 6.......

מצחיק שגם מקוף אפשר ללמוד דבר או שניים ועל זה נאמר "בן אדם אחרי קוף"

הביריון
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וקוף המחמד שלו
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נסו להחליף בין התמונות ללא הכותרות ותיראו מה יצא

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר