לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2009, 17:19
  --baybygirl-- --baybygirl-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.07
כשמגיע הזמן לוותר והלב לא נותן מה עושים?

שלום לכולם.. אני ינסה לספר בקצרה..
יש לי חבר כבר שנתיים.. כשהתחלנו לצאת הכרתי בן אדם מקסים פשוט.. התאהבתי בו כל כך.. מעולם לא הרגשתי ככה כלפי מישהו..
עכשיו אחרי שנתיים אני יום אחרי יום מגלה שהוא לא אותו הבחור.. הוא איבד את הסבלנות.. הוא כבר לא חייכן ומקסים.. גיליתי בן אדם פרנציפיונר.. חסר אכפתיות ועם לב קר כמו קרח..
אומנם יש לו רגעים שנותנים לי את התחושה של ההתחלה שפתאום הוא מחבק ואומר לי כמה הוא אוהב אותי.. כל טפטוף כזה של אהבה מפשיר אצלי את כל הרגשות הקרים שהחדיר בי. גם אם עשה זאת שנייה לפני.. אני לא יכולה לעמוד בפניו החיוך שלו המבט שלו אני לא יכולה להסביר במילים את הרגש שנמצא אצלי בלב..
אבל עם כל הרגש והאהבה.. אני יודעת שלא מגיע לי היחס הזה..
כל שיחה שאני פותחת הוא מסיים באמצע.. לפעמים בדיי אין לי כוח אלייך ובמקריםם יותר גרוע ב"תסתמי תפה כבר".. אני כבר לא מסוגלת להעביר יום בלי המחשבות של מה יהיה מחר..
אפילו כשאני מכינה לו מתנה ליום הולדת הוא מוצא על מה לריב איתי.. פעם חשבתי שאני האשמה בכל המריבות.. עכשיו אני מבינה שזה כבר מזמן לא היה תלוי בי.. הוא לא מוכן להקשיב לדעות שלי.. הגיוני שבמשך שנה שלמה הוא יטעה אולי פעמיים שלוש ואני כל יום?
אני נותנת לו הכל.. ובחזרה ? הדבר היחיד שאני מקבלת זה מידי פעם חיבוק ונשיקה אחרי מריבה שמחממת קצת את הלב ... (לא תמיד אחרי מריבות אבל בעיקר)
אני כבר שבורה.. כל כך רוצה שהוא יישתנה אבל הוא לא מקשיב.. מסביר לי שהוא ממורמר ממני ובגלל זה נותן לי יחס כזה.. אבל זה לא סיבה מספיק מוצדקת גם אם הכאבתי מידי פעם זה היה בלי כוונה.. ואצלו כל כאב שהרגשתי היה בשביל שאני ירגיש.. הוא חושב שהדרך הטובה ללמד אותי דברים היא לגרום לי להשרף מהם קצת..
מה אני עושה במצב כזה? הדבר האחרון שאני רוצה זה לסיים את זה.. אבל אני כבר שבורה לגמריי מכל הסיפור.. ואגב זה לא שאני בסדר לגמריי אבל אני נורא מתאמצת לגרום לו להרגיש טוב ולפפצות על הצדדים הרעים שבי..

נ.ב אני יודעת שאתם שומעים סיפורים כאלו כל יום מקווה שבכל זאת תעזרו..(:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2009, 17:28
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי --baybygirl-- שמתחילה ב "כשמגיע הזמן לוותר והלב לא נותן מה עושים?"

ממורמר ממך? אין לו כח אלייך? שילך לחפש את החברים שלו. ברצינות.

היחס הזה מגעיל, ובתור אדם שנמצא כבר שנתיים במערכת יחסים המינימום שצריך להיות בינכם זה כבוד. ככהלא מדברים, לא לאדם ובטח ובטח שלא לבת הזוג שלך.
אני לא אגיד "תזרקי אותו" למרות שאני הייתי עושה זאת ברגע שבן הזוג שלי היה מתחיל להתייחס אלי בזלזול כזה, אבל אני כן מציעה לך לפתוח איתו בשיה- על אף שהוא לא אוהב את זה ואין לו כח לזה, ותגידי את כל מה שאת רוצה ואת כל מה שאת מרגישה. אם הוא ממשיך לא להקשיב לך ומתעקש להתנהג באופן המחפיר שהוא מתנהג אלייך כרגע, תעשי את השיקולים שלך אם שווה להמשיך עם אדם כזה את הקשר..

הדברות וכבוד זה חלק מאד מרכזי, אל תתפשרי על פחות מזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר