לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2009, 17:25
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Helpinguser שמתחילה ב "מעגל של ירידות ועליות בחיים"

זה נקרא מעגל החיים. וזה בלתי נמנע.. אתה יכול להסתכל על הצד החיובי ולהודות שיש גם את התקופות הטובות, כי ישנם אנשים שגם זה אין להם.. או שהם לא רואים את הטוב בחיים שלהם, שזה עוד יותר גרוע לטעמי.

החוכמה היא לקבל את הרע ולנסות לתעל אותו אל הטוב והחיובי. לא לשקוע בשליליות בתקופה הרעה.. זה לא אומר שצריך בכח לשים מסקנטייפ על הפה כדי שישאר החיוך, אבל כדאי לזכור שכל תקופה מגיעה לקיצה. במיוחד אם אתה לוקח את עצמך וגורלך בידיים, ולא נשאר מדוכא ופסיבי.

משהו שאני ואמא שלי תמיד נוהגות להגיד: "עוד שבוע/ חודש/ שנה, בשעה הזאת כבר תהי אחרי. פוש אחרון, לא להתייאש.." הרי הזמן הוא בלתי נמנע. הוא לא עוצר מלכת, גם אם זה נראה ככה. הוא תמיד ממשיך וממשיך וממשיך.. תזכור את זה.

ולסיום, הנה דוגמא לאישיות שאתה בטוח מכיר, שהצליח לנצל מהשפל את המיטב. הרמב"ם, נתמך כלכלית על ידי אחיו, שהיה סוחר, בעל ספינה. באחד ממסעותיו, טבעה ספינתו, ואחיו נהרג. הרמב"ם נאלץ לא רק לחשוב על דרך חדשה לכלכל את עצמו, אלא גם לדאוג לרווחת אלמנת אחיו וילדיה. אילולא האסון שפקד אותו, ספק אם היה חושב לעשות הסבה לרופא, ולהתחיל ללמוד רפואה. ואיזה רופא הוא נהיה! גדולי הרופאים הערבים העריכו אותו ואף באו לראות אותו.. אז נכון, אחיו נהרג.. אובדן משפחתי, עול כלכלי, אחריות רבה והכל על כתפיו. אך הוא התגבר על כך.

אז לוקח שבועות, חודשים או אפילו שנה ויותר.. אך זה עובר.

גם אני חוויתי את ההרגשה הזאת.. גם לי היו רגעי שפל לא קלים בחיים, ולמי לא, בעצם? אז קודם כל, לא לאבד תקווה, ושנית- שתף חברים. תעזר באנשים הקרובים אלייך. אבל הכי חשוב לא לאבד תקווה, לא להכנס למעגל הקסמים של הפסיביות והפסימיות..

המון בהצלחה!!

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 28-06-2009 בשעה 17:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר