לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2009, 11:30
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
ברכותיי, אתה ברשימה השחורה של הרבה אנשים כבר
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "ברכותיי - נכנסת לרשימה השחורה..."

אתה חוצפן ממדרגה ראשונה, לא רק שיש לך נטייה של לא לעזור ולמלא את הפורום בהודעות חסרות תועלת, אתה גם מרשה לעצמך ללכלך את הפה על אנשים שמחזיקים את השם הטוב של הפורום הזה.

תבין, מטרת הפורום היא לעזור לאנשים בבעיות טכניות, בעוד שאצלך המטרה היא לקטול, להעיר הערות ואף לנסות לקדם את עצמך (כן, פשפוש קטן בהיסטוריית ההודעות שלך מראה שלפעמים אתה מבקש מאנשים לא לעזור בתקווה שיפנו אליך בתשלום, קצת חוצפה לא? כמו ללכת לחנות שמוסרת מוצרים לעניים ולנסות לקלקל שם כדי שהעניים יבואו וירכשו אצלך).

"על סמך הניסיון סביר שבמשך כמה ימים תנסה לגרור אותי בכח להגיב לך, ולאחר מכן תעלם לתהום הנשייה, אגב הצהרות בומבסטיות על צדקת הדרך שלך."
אני כבר הפסקתי במס' אשכולות להגיב לך, כי הבנתי שיש לך את הנטייה להמשיך ולהגיב וכל פעם ברמה הרבה יותר נמוכה (אעפ"י שתמיד חשבתי שהגעת כבר הכי נמוך שאפשר).

אז תעשה טובה, או שתגיב לעניין או שתסתום.
תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2009, 12:36
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "ברכותיי, אתה ברשימה השחורה של הרבה אנשים כבר"

נו, ליצנים לא מתים - רק מחליפים את הכינוי.

אתה סבור שאני מנסה לקדם את עצמי? תוכל אולי להפנות את קוראי הפורום להודעה אחת (בודדת ויחידה) בה ישנם פרטים אודות העסק שלי? מספר טלפון יספיק. גם כתובתו תהיה הוכחה. אפילו שם העסק. אתה יודע מה? מבחינתי, אם תביא הודעה בה אני מפנה כותבים וקוראים אל העסק הפרטי שלי, בתשלום, ניצחת. כרגע, המצב הוא כזה: גביתי עבור העזרה שלי בפורום זה (כולל הודעות פרטיות, קשר אישי ועוד) בדיוק 0 שקלים (וזה כולל מע"מ). קיבלתי לא מעט הצעות לעזרה בתשלום, ובניגוד לשטויות שאתה כותב (ושעלולות להתפס בבית-משפט כהוצאת דיבה) מעולם לא ביקשתי, וממילא לא קיבלתי, ולו אגורה אחת עבור העזרה שסיפקתי. אתה מוזמן להביא הוכחה לכל טענה אחרת, ובינתיים אין לי ברירה אלא לקבוע שאתה שקרן, כמו ידידך בן ה-16. אני מניח שזירוז כלשהו מצידי יעזור לך לחפש הודעה כזו (פשפוש וכו'), או להתנצל, ולכן בוא נקבע שבעוד שבוע (מתום יום העסקים היום) נוכל לבחון אם הרמיזה השקרית שלך עומדת במבחן משפטי.

אגב, אתה די משעשע - הגבתי לשם משתמש אחר (כלל לא לך, אם אתה מתקשה להבין). יכול להיות שיש לך שני ניקים בפורום? זה באמת יפליא אותי מאוד.
ישן 23-06-2009, 13:33

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "קצת נימוס ותרבות דיון. אני..."

תודה. אני מניח שגם אני צריך ללמוד קצת תרבות דיון ועוד.

אני מודה שזה קצת קשה לשנות הרגלים רעים (בגילי המתקדם) ולכן בחרתי פשוט להתעלם מהם ולא להגיב להם. לרוב הם באמת נעלמים (כשאין מי שעונה להם, פתאום מתגלה שאין להם ממש מושג טכני כזה או אחר, ולכן אין להם מה לכתוב), אבל במקרים נדירים הם ממשיכים להציק.

זו הפעם הראשונה שמישהו האשים אותי בהונאה. מי שמכיר אותי יודע שאני מקפיד על הגינות ולעולם לא אבחר בקיצור-דרך או ב"קומבינה". אמנם ההאשמה הייתה מגוחכת (אני מפציר בקוראים שלא להגיב מכיוון שאני מעוניין שכותבי ההודעה המקורית יגיעו אליי באופן פרטי? מעבר לעובדה שאין לאיש בפורום מושג איך קוראים בכלל לעסק שלי, איך להגיע אליו וכו', הרי שנדמה לי שמי שקורא "הפצרה" שלי שלא לסייע לו, יייבחר ככל-הנראה שלא להתקרב אליי ובטח שלא ירוץ אליי בתשלום).

כתבתי פעם ראשונה, ואוסיף - ככל הנראה פעם אחרונה. אם הבחור מעוניין להופיע בבית-משפט ולהוכיח את הטענה שלו הוא יקבל את מבוקשו. יש גבול להשמצות הפרועות שילד בן 16 יכול להטיח.
ישן 28-06-2009, 16:16
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
שני דברים, אולי שלושה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "עברו חמישה ימים ולא סיפקת..."

1. אני כן קראתי הודעה שלך שהיתה בנוסח של "אל תעזרו" ו- "בו אלי, אני אעשה לך מחיר..." אבל לא הצלחתי למצוא אותה שוב, לצערי, (יש לך לא מעט הודעות בפורום הנ"ל). זה היה בהקשר של שחזור מידע מכונן קשיח/כונן פלאש כשהבחור כולה רצה תוכנה אך אתה התעקשת שיפנה לטכנאי.

2. אני כן נתקלתי בהרבה הודעות סרקסטיות שלך שהיו חסרות מידע רלוונטי לעזרה, אבל אחרי פשפוש אחר ההודעה הסוררת (ראה סעיף מס' 1) ראיתי שיש גם עבר ענק של עזרה לזולת.

3. אני לא חושב שעצם עבודתי בחברה המדוברת (אם היה מותר להזכיר את שמה הייתי מזכיר) דורש שבכל תגובה שלי בפורום אני אוסיף "אגב, עבדתי שם" כי אני לא עובד שם היום ואני לא חייב לאף אחד מהחברה ההיא שום דבר, אני חופשי להגיד את דיעותיי הטובות/הרעות על כל מקום עבודה שעבדתי בו (כל עוד איני מוציא דיבה). אני כן חושב שהתגובות המתנשאות שלך לכל מחשב MSI- "תן לי לנחש איפה קנית אותו" הם ממש ילדותיות (ולכן הערכתי את גילך ל-12-16), הרי כל ילד יודע היום שהם מוכרים בעיקר (והאינטרס, כמו כל יבואן, ידוע) מוצרים של חברה זו ו-90% ממחשבי MSI בארץ נקנו משם...

אשמח להרחיב עימך בנוגע לכל שאלה ודבר, בפרטי, אני לא חושב שהשיחות ההדדיות שלנו צריכות לעלות בחיפוש אחר תוכנה לגריסת מידע מכונן.

יום נפלא

ישן 28-06-2009, 22:45

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "תודה"

הנה גילוי נאות - אני מתפרנס מהתחום. אני מניח שהבנת את זה מכך שכתבתי את זה (בכל זאת, ציטטת אותי). יכול להיות שלא היה ברור שאני מתפרנס מהתחום רק מכך שכתבתי "בינינו, אני מתפרנס מהתחום". אני מבין איך יכולת לטעות.

כנראה שלו רציתי להבהיר שאני מתפרנס מהתחום, באמת, הייתי צריך לכתוב משהו כמו "אני מתפרנס מהתחום". במקום זה בחרתי לבלבל אותך ולכתוב "בינינו, אני מתפרנס מהתחום".

עכשיו ברור שההאשמה שלך היתה נכונה ואני מבלבל אנשים בכוונה-תחילה, בכדי שלאחר מכן הם יבואו אליי בתשלום. יותר מזה - אני מגיע אליהם הביתה ומקלקל שם פיזית דברים, ואחרי זה משאיר כרטיס ביקור במקום בולט, בכדי שהם יאמרו לעצמם "מוזר, הלך המחשב. מזל שיש פה כרטיס ביקור של הבנאדם ונוכל ללכת לשלם לו עכשיו".

בקיצור - עולה מהדברים שניצחת לגמרי ושהוכחת את הטענה שלך: אני גובה כסף מאנשים אחרי שאני מסרב לענות להם בפורום, ועוד מפציר בהם לא לעשות פעולות מסוכנות בעצמם אלא דרך מומחה. ההמשך פשוט... או שאני המומחה היחיד בארץ או שהם מצליחים בכל זאת להגיע אליי, מבלי שאני מפרסם את שמי, שם העסק שלי, מספר הטלפון שלו או כתובתו. וזאת לאחר שהצהרתי (ואני חושב שבניגוד אלייך אני קצת אמין, ויש לי איזה יום-יומיים ניסיון בתחום) שגביתי עד כה בדיוק 0 ש"ח (כולל מע"מ) מכל מי שפנה אליי דרך הפורום.

ההיגיון שלך מושלם ואין צורך שתתנצל. במדינה הזו מותר להשמיץ, לשקר, להוציא דיבה ולתת לשון הרע. אין צורך בהוכחות (וכזו לא הבאת, לפחות) וסביר להניח שכל מי שייקרא אותך בעוד שבוע יישכח שאתה שקרן. אני יכול להתנחם בדבר אחד - יש בתי משפט בארץ, והם גורם מוסמך להכריע. אני בטוח שאם הם יימצאו את הראיה שלא הצלחת למצוא, הם יוכלו להתעלם מכתב התביעה שעורך הדין שלי יוציא לך בעוד יומיים. בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר