לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2009, 11:26
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
המלצה חבריי פורום יקרים - הצעה לדיון (רעיון להקמת פורום "עבמי"ם וחוצנים")

חבריי הפורום היקרים שלום,
כפי שחלקכם יודעים לפני מספר חודשים הוצע להקים פורום בפרש שמתמחה בתחום העבמי"ם וחוצנים, לצערי על אף העובדה שהרבה אנשים תמכו בהצעה בסתר ובגלוי, הנהלת פרש החליטה בסופו של דבר שלא לאשר את הקמת הפורום החדש.

קישור לדיון שהיה בפורום "הצעות לפורומים":

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=425289

כעת, הוחלט בהנהלה (ע"פ בקשתי) לעלות לדיון מחודש את רעיון הקמת הפורום הנ"ל, ולכן בתיאום עם מנהל פורום מד"ב ואחד המנהלים הבכירים בפרש, החלטנו לפתוח את האשכול הזה כדי לראות אם יש בכלל תמיכה, והיענות לפורום החדש.

ברשותכם אני אציג את הנקודות שלי, ואני אשמח אם כמה שיותר אנשים יצטרפו לדיון באשכול (מי שמעוניין לתמוך בפורום רק צריך לרשום את המשפט "אני תומך בהקמת הפורום "עבמי"ם וחוצנים").
אני כמובן גם אשמח לענות על שאלות הסקפטים, וכאלה שלא כל כך מאמינים בתחום, אני רק מבקש דבר אחד -
תשמרו בבקשה על תרבות הדיון, ועל הסדר באשכול.

נקודות:

1. תחום העבמי"ם וחוצנים נחשב למרתק מאוד, ומיסתורי מאוד.
מצד אחד חלק מן הממשלות בעולם שוללות את רעיון העבמי"ם וחוצנים, אך מצד שני חלק אחר של ממשלות בעולם טוענות כי הדבר קיים, ואכן ממשיך לקרות גם במציאות (לדוגמא ממשלת מכסיקו, ברזיל, ארגנטינה, חלק ממדינות אפריקה ומזרח אירופה) אבל שר החוץ לשעבר של ממשלת קנדה הצהיר כי הממשלה הקנדית מחזיקה בסודות שקשורים לתחום הזה.

2. עדויות - מדיי שנה מתקבלות עדויות חדשות בתחום, חלקן מצולמות וחלקן מתקבלות ע"י אנשים שנחטפו ע"י חוצנים, והגישו עדות שמצולמת ע"י הפסיכולוג שערך להן טיפול בהיפנוזיה, וחלק רב של עדויות מגיע גם מאנשים ממשל לשעבר, או קצינים בכירים בצבא שנחשפו לסודות.
לכן הנושא מתעדכן כל הזמן, יש עידכונים והוא לא נעצר, לכן אני חושב שהפורום יצליח לעמוד על הרגליים גם לאחר זמן רב.

3. היסטוריה - כפי שידוע לכולנו, ההיסטוריה שלנו חופפת לגמריי עם רעיון העבמי"ם וחוצנים, בשנים האחרונות התגלו כתבים שומרים באיזור מסופוטמיה (איזור איראן ועיראק של היום), שמתארים את אותם חוצנים שבעצם שיחקו תפקיד של אלים בהיסטוריה האנושית.

כידוע תרבות יוון הגדולה התפתחה מכוהנים מצרים (שהם בעצמם קשורים לתרבות בבל ושומר), ככה שלמעשה קיים קשר ישיר בין אלי יוון ואלי שומר, ולמעשה גם האלים הרומים (לפני מהפכת הנצרות), היו קשורים לכך, כי האלים הרומים הם למעשה אותם אלים יוונים.

לכן אני חושב שהנושאים הללו נורא מרתקים, ויהיה מעניין לדון בהם.

אגב שימו לב שגם בתנ"ך שלנו יש המון עדויות לעבמי"ם (החל מנבואת יחזקאל, דרך "כדורי האש" שנורו מהשמיים על יריחו, ועוד...)

4. נוחות בהקמת אשכולים חדשים בתחום - כיום זה בלתי אפשרי לדון בצורה ענינית בתחום, לא קיים אפילו פורום אחד בפרש שמאפשר שיח חופשי, הפורום היחידי שעוד איכשהוא מתקרב לזה, הוא פורום "תאוריות הקשר", אבל הם מתמקדים בקונספירציות, ולא בתחום העבמי"ם וחוצנים (והם גם לא ממש מאפשרים דיונים בתחום).
לכן אני חושב שזה מעולה שיהיה מקום אחד וייעודי, לכל אלה שמתענינים בתחום.

5. פופלאריות - התחום נחשב למאוד פופלארי בעולם!
ואני חושב שגם אין סיבה שהוא יהפוך לפופלארי בפרש, ובכלל.
זהו תחום מעניין ומרתק, ואני בטוח שהמון אנשים ישמחו לחקור אותו, ולקבל תשובות.

*קצת קישורים,
רק בשביל שתבינו עד כמה התחום הזה מרתק, אני מצרף 3 קישורים לכתבות מתורגמות באתר "Mako"
אני חייב לציין, שיחסית מדובר בנושאים "חדשים", והם התפרסמו רק לפני מספר חודשים, לצערנו הם לא פורסמו כלל בעיתונות משיקולים כאלו ואחרים, תהנו:

1. עב"ם שטס בסמוך למטוס קרב F18, מומחי תעופה ועיבוד גרפי, טענו שלא מדובר ב"הדבקה", או כל עיוות אחר, כמו כן טייס המטוס טען כי העב"ם שטס לידו לא הזכיר לו שום כלי טיס שהוא מכיר, או שמע עליו, וכי יכולות התעופה והתימרון שלו, לא היו שגרתיות:

http://www.mako.co.il/news-world/in...&pId=1703146783

2. התגלתה גופה של יצור דמויי חוצן במכסיקו, מדענים שבדקו את היצור טוענים שהוא לא מזכיר שום יצור אנושי:

http://www.mako.co.il/news-world/in...&pId=1903531448

3. עב"ם ענק צולם במשך 40 דקות רצופות בסין בעת ליקויי החמה,
מדענים אשר בדקות את הצילומים הצהירו כי לא מדובר בזיוף, כמו כן הוחלט לבדוק שום את הסרטון, באמצעים דיגיטלים מתקדמים יותר (הערכה היא כי זה ייקח שנה), כדי להיות בטוחים שאכן מדובר ב"דבר האמיתי", מיותר לציין כי ההתרגשות לאירוע בסין - היא עצומה, כמו כן יש לציין שהסרטון הזה שודר בכל רשתות הטלוויזיה הגדולות בעולם, לצערנו זה לא הגיע למדיה הישראלית.

http://www.mako.co.il/news-money/te...&pId=1903531448

אז לסיכום,
אני מקווה מאוד שהאשכול יצליח.
אני אשמח אם יהיו פה אנשים שיוכלו לעזור לי עם האשכול (ובעיקר עם צבירת קולות התמיכה להקמתו), אין לי מושג כמה אנשים צריך להביא בשביל שזה יהיה מספק פופלארי, אבל אני מניח שאם יהיו מספיק (להערכתי 40-50) אז יש מצב טוב שהפורום יוקם.

בברכה, ניר.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר