לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2009, 12:21
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "כששתיתי בירה בפעם הראשונה זה..."

יש משהו במה שאתה אומר, אבל סיגריה זאת התמכרות, ואלכוהול זה כבר טעם נרכש. מצד שני- אם היית מזמין קוקטייל מתוק של כוסיות היית אוהב את זה.

אני לא מזמין דבר פרט לוויסקי ובירה. מכיוון שפולאנר אהובתי לא נמצאת בכל פאב, אני מזמין גינס או קרלסברג. לגבי וויסקי- מחזיק כרגע בלאק לייבל בבית, אבל בפאב זאת בעיה כי הוויסקים הטובים יקרים מדי, ואלו הזולים כמו הרד לייבל עושים לי צרבת. בלית ברירה הולכים על ג'יימסון, לא יקר ולא רע בכלל.

וכל מי שאוכל אדממה- יום יבוא ותשלמו על זה. בעעע עליכם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2009, 12:26
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "יש משהו במה שאתה אומר, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אני לא מזמין דבר פרט לוויסקי ובירה. מכיוון שפולאנר אהובתי לא נמצאת בכל פאב, אני מזמין גינס או קרלסברג. לגבי וויסקי- מחזיק כרגע בלאק לייבל בבית, אבל בפאב זאת בעיה כי הוויסקים הטובים יקרים מדי, ואלו הזולים כמו הרד לייבל עושים לי צרבת. בלית ברירה הולכים על ג'יימסון, לא יקר ולא רע בכלל.

פוזה. כל הטקסט הזה זה פוזה. אני אוהב תפוחי עץ. חולה על תפוחי עץ ותמיד אוכל אותם אחרי אימון. אם אני אכתוב טקסט כזה על סוגים שונים של תפוחים (ויש) אז אנשים יחשבו (כלומר המעטים פה שעדיין לא חושבים) שאני קוקו. אז למה הטקסט שלך עובר? כי זה ""מגניב"" לדבר על סוגים שונים של אלכוהול. זה המשך ישיר לזה שזה ""מגניב"" לשתות ולעשן.

ישן 09-07-2009, 23:55
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
סלח לי, אבל כנראה שאתה בקושי אם בכלל שותה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]אני לא מזמין..."

מה הקשר פוזה?????????????? WTF???????????.

בירה זה בירה והפוזה היא אותה פוזה לא משנה איזה בירה תשתה. ובמיוחד לאור העובדה שגם אם תזמין בירה

X בסופ"ש לחוץ תקבל אותה עם כוס של בירה Y שזה מבאס והורס את כל ההנאה הפסיכולוגית..

אם היית שותה באופן סביר אז היית מפתח יכולת להבדיל בטעמים בין סוגי הבירות השונות והיית מבין שלרוב

הבירות הטובות יש טעם ייחודי שלהן. וכן לאט לאט היית לומד להקשיב לבלוטות הטעם בלשון שלך ולסגל

לעצמך את טעמן הייחודי של בירות ספציפיות שתלמד לאהוב במיוחד.

אתה רוצה להגיד לי שטעמה של "ווינשטאפן "דומה לטעמה של "היינקן" ?? ש"גינס" דומה ל"מרפיס"??

שגודלסטאר המגעילה עם כל הגועל שלה עדיין לא מתקרבת לש-ת-ן (תרתי משמע) של "בירה מכבי"? ?

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 09-07-2009 בשעה 23:59.
ישן 09-07-2009, 12:42
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אתם יוצאים לפאב, מה מזמינים?"

תמיד זה מתחיל בבירה. איזה בירה זה תלוי במצב רוח. בדרך כלל, הבחירה הראשונה שלי תהיה בירה שאני לא מכיר. בדרך כלל, אין כאלה, אז אני בוחר שרירותית מהבירות המעניינות שכן יש. בדרך כלל זה נופל על גוד-אולד מרפי'ס בדרך כלל, אחר כך אני ממשיך לצ'יסר של ויסקי כלשהו. רצוי לא משהו זול ודוחה. מסוגל לסבול מהזולים את גרנט ובושמילס.

לגבי אוכל בצד, אדממה אף פעם לא מסתדר לי בפאב. פופקורן\בוטנים\מנ'יז\בייגל'ה זה קלאסי. זיתים\חמוצים זה מסתדר טוב. צ'יפס זה תמיד מעולה עם בירה.

נערך לאחרונה ע"י איתי מאיר בתאריך 09-07-2009 בשעה 13:00.
ישן 09-07-2009, 13:01
  GreenBerret GreenBerret אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אתם יוצאים לפאב, מה מזמינים?"

תלוי במצב הרוח.

בד"כ זה יהיה בירה בשילוב עם צ'ייסר. כנראה גם גינס. ואם לא אז מה שיש להם.
אולי גם איזה משקה של כוסיות. לפעמים וויסקי, אבל זה לעיתים נדירות. אני אוהב את גלנפידיך.
לדעתי, וודקה נקייה זה לא טעים.

אני לא מבין מה הקשר לפוזה. בפעם הראשונה ששתיתי בירה לא ממש אהבתי את הטעם, או בכלל אלכוהול.
מצד שני, גם קפה הגעיל אותי בפעם הראשונה והיום אני ממש אוהב קפה.
מה גם שבירה זה משקה שהוא בריא לא פחות ממיץ התפוזים או תפוחים שתקנה במכולת. בבירה יש כמות מאוד גדולה של מים. היא מורכבת מסיבים ובבירות האייל השמרים גם בפנים (B12), אין בה חומרים משמרים ולא חומרי טעם, צבע או ריח.
כמובן שבכמויות שהרבה אנשים שותים זה כבר הופך להיות לא בריא כי האלכוהול כבר מתחיל להשפיע.

נערך לאחרונה ע"י GreenBerret בתאריך 09-07-2009 בשעה 13:05.
ישן 10-07-2009, 01:39
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לא עניין של פחד אלא של טעם"

אז סבבה, אבל צ'נדלר בינג גם מפחד מבירה
חוץף מיזה שאני יוצא למסיבות אני שותה הרבה, גם אם אחרי זה אני אקיא, כן, קורה, קרה פעם אחרונה שיצאתי למסיבה, שעה וחצי הקאתי בבוקר וכול היום הייתי מושבת, אבל ממש נהנתי במסיבה בגלל שהייתי שיכור.
ברור שאני לא עושה את זה כול שבוע, אבל פעם ב... גם את ההקאות זה שווה. (לדעתי, בסופו של דבר כול אחד יעשה מה שטוב לו כמובן)

ובכללי, אין לי בעיה עם דעות של אנשים אחרים, אבל להגיד כול הזמן שזה לא טוב וזה לא טוב, ככה זה החברה, כי כמו שהוא לא שותה וממש נגד לזה, מישהו אחר יהיה בעד, נגיד סיגריות, אני מעשן אבל אני לא מנסה לגרור אנשים לעשן, ומי שלא מעשן, לא צריך להיות כול כך אנטי סיגריות, כי הוא מהתחלה בכלל לא מעשן.
לא חסר אנשים שמעשנים, בכול מכונית של מאפרה, חברות הסיגריות עושות מיליונים וגם המדינה עם המס הגבוה, ממש לא צריך פה עוד קדוש מעונה.

ישן 09-07-2009, 23:34
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אני רק בירה

מהחבית אהובות : ווינשטפן , גינס

מהחבית- בלת ברירה: היינקן , טוברג , פאולנר

מהחבית - בשום מצב לא לוקח אפילו באיומים במוות בייסורים קשים: קרלסברג , גולדסטאר , בירה מכבי (יאקק)

מהבקבוק - אהובות : לף בראון , גרולוש וניו קאסל המצוינת

ומדי פעם לפני הבירה פותח בצייסר "רד לייבל" או שפשוט זורם עם המלצות הברמן לסיפתח טוב

ואוכל? כמעט ולא .. ואם כן אז רק ציפס או נאצוס גג. בחיים אל תזמינו אוכל אוכל בפאבים!

כי לא משנה כמה אותו פאב ייראה לכם יוקרתי ועל רמה , עדיין המטבח יהייה מגעיל ומטונף ברמות ומאוכלס

על ידי שני בני "טיפש עשרה" עם שכר מינימום שמשחקים לכם עם האוכל ולא ממש מקפידים על ההייגנה..

(מנסיון אישי וכואב..)

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 09-07-2009 בשעה 23:43.
ישן 13-07-2009, 20:26
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

דוגרי, לעשן זה מגעיל, ולשתות אלכוהול זה מגעיל.
אבל, לעשן נרגילה מתוקה - זה כיף (אם מי שמכין יודע להכין). אין לזה טעם שרוף של סיגריות וזה אחלה.
אותו יוצא מן הכלל לכל הקוקטיילים מבוססי השמנת הנפלאים (אורגזמה, פינק ליידי ושות').
בכלל, כל מה שמכיל בתוכו בייליס, חייב להיות נהדר.

בנוגע לבירה, יש מצבים בהם בירה תהיה טובה יותר ממיץ תפוזים סחוט טרי (טוב, אולי לא מיץ תפוזים סחוט טרי - שזה גן עדן!). בירה מרווה מאוד ולשתות בירה באמצע צהרי יום חם, כשכולך נוטף מהלחות התל-אביבית - זה וואו.
לשבת בפאב ולהזמין בירה, בתאכלס, זה בשביל הפוזה.
ואני אוהב את הפוזה שלי עם גולדסטאר וגינס (ואם אין גינס אז מרפי'ס).

לא שותה וודקה / טקילה / וויסקי / ברנדי וכל הרעלים של ה 40%.

ישן 14-07-2009, 03:41
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 248 שנכתבה על ידי -mino- שמתחילה ב "אם המטרה לשבת בפנאן אז אני..."

טוכר, הובגובלין, בישוף, מקשוף(!) - או כל בירה כהה בסגנון הזה, רצוי עם איזה סטייק חביב או לפחות משהו בשרי לנשנש עם זה. זה לפחות מה שצרכתי בארץ. באוסטרליה חבל ללכת לפאב. הבירות חרא... הכי טוב לקנות שישיית montieth וללגום את זה יחד עם נתח נאה של כבש...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 14-07-2009 בשעה 03:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:53

הדף נוצר ב 0.37 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר