לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2009, 20:39
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי בתאל:] שמתחילה ב "אממ.."

בישול? יקירתי, השפים הגדולים ביותר - הינם גברים (הטובים ביותר, שימי לב, לווא דווקא רוב, אם כי יש מצב שגם רוב).
קיפול כביסה? אני רוצה שתעשי אחד על אחד עם אחי הגדול (יקה). אין לך סיכוי, ולא לאף פולניה פוצה בעולם.
גיהוץ? אותו כנ"ל.
כביסה? תעשי לי טובה, את בעצמך לא יודעת לעשות כביסה. לזרוק בגדים למכונה גדולה, להוסיף לה כמות מדודה וקבועה של אבקה ומרכך, ללחוץ על כפתור ולחכות - זה לא לעשות כביסה.
נסי לשטוף מדי ב' ביד עם סבון ומים קרים, ואז אני אגיד לך שאת יודעת לעשות כביסה.
קיצור, יקירתי... תמיד יהיה קיים גבר אחד שיעשה עבודה שאשה עושה - בצורה יותר טובה.
נכון שבממוצע, אשה תעשה את מטלות הנשים יותר טוב מגברים אחרים, אבל את לא יכולה להגיד שיש אשה שעושה משהו שגבר לא יכול לעשות, ויותר מזה, אשה לא יכולה לעשות משהו יותר טוב מגבר כלשהו - מלבד למרר לגברים את החיים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2009, 17:34
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "סקר : מה הכי דוחה ומושך אותכם"

דוחה-
אנשים שבטוחים שהם חכמים כשהם מדברים שטויות ומזיינים תשכל.
אנשים שאומרים לי שאני נראית מבואסת.
אנשים שאי אפשר לנהל איתם שיחה.
אנשים ששופטים את מי ששונה מהם.
אנשים שלא סותמים את הפה גם כשמגיע התור שלך לדבר.
כפות רגליים
ריח של סיגריות שנובע מאנשים שמעשנים לידי (כשאני לא מעשנת) במיוחד אם זה בתוך מבנה! ><
כשמזיינים לי תשכל על כמה שעישון זה רע

מושך-
אנשים שיש על מה לדבר איתם
אנשים שיודעים להקשיב
ראש פתוח
אנשים שאפשר לשונרר מהם סיגריות ושכטות, באמת שהצלחתי לפתח מערכות יחסים מעולות עם אנשים רק על סמך זה שהם הביאו לי סיגריה [=
אנשים רגועים

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 11-07-2009 בשעה 17:39.
ישן 13-07-2009, 00:02
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "סקר : מה הכי דוחה ומושך אותכם"

דוחה:
אנשים ששונאים את כל מה שקשור בתרבות והוא ישראלי, רק "כי זה בעברית אז זה בטוח זבל" או כי לא נאה להם לקרוא משהו בעברית כי "סביר להניח שהתרגום חרא"

אנשים שבטוחים שהם יודעים הכל, ואז שכשהם מבינים שהם טעו, הם עושים הכל כדי לתרץ את זה במקום לקחת אחריות.

אנשים ששומעים מוסיקה קלאסית ובגלל זה משוכנעים שהם יותר טובים מ"פשוטי העם", או ששומעים מוסיקה קלאסית כדי להגיד שהם עושים את זה..

את הערס הישראלי המצוי-זה שנוהג חופשי בכל מקום, מלכלך את הטבע שלנו, נוהג בטרקטרון בים, יורק באמצע הרחוב, שומע מוסיקה בפול ווליום באוטובוס, או מהאוטו שלו, מפצח גרעינים ויורק את הקליפות על הריצפה..

שקרנים...

מושך:

בנות ששומעות מטאל..( )

בנות אדומות שיער...(ששומעות מטאל...)

ריח שיש רק בין 5 ל7 בבוקר.

רמת הגולן.

בנות שאוהבות לטייל.

אנג'לה גואסוו..

אופי דעתני, אנשים שעומדים על שלהם למרות שזה יכול לפגוע להם ביחסים עם חברים שלהם.

אכן ריח הפיצה כאשר היא נאפת בתנור..

ישן 13-07-2009, 00:36
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "[u]דוחה:[/u] אנשים ששונאים את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
דוחה:
אנשים ששונאים את כל מה שקשור בתרבות והוא ישראלי, רק "כי זה בעברית אז זה בטוח זבל" או כי לא נאה להם לקרוא משהו בעברית כי "סביר להניח שהתרגום חרא"

אבל זה באמת ככה... אם זה בעברית - זה זבל. אם זה תורגם לעברית - זה גם זבל.
אני לא אומר את זה סתם, אני אומר את זה מתצפית ארוכת שנים... ומן הסתם יש יוצאים מן הכלל, אבל אני מדבר בכלליות

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
מושך:

בנות ששומעות מטאל..( )

בנות אדומות שיער...(ששומעות מטאל...)

ריח שיש רק בין 5 ל7 בבוקר.

רמת הגולן.

בנות שאוהבות לטייל.

אנג'לה גואסוו..

אופי דעתני, אנשים שעומדים על שלהם למרות שזה יכול לפגוע להם ביחסים עם חברים שלהם.

אכן ריח הפיצה כאשר היא נאפת בתנור..

מחזק. חוץ מהקטע של רמת הגולן... לא הייתי שם כל כך
ישן 15-07-2009, 23:00
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "תתעוררי, השמנה זו מחלה. וזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pan1c
תתעוררי, השמנה זו מחלה.

וזה מגעיל אותי כי זה אנשים עם חוסר מודאות עצמית. אנשים ששוקלים עשרות ק"ג ממה שהם צריכים, כל היום עסוקים בלאכול חרא אוכל. עצלנים מגעילים שלא יוצאים מהבית ונשארים על הספה ואוכלים דונטס תוך כדי הזעה מהפופיק עם זיפזופ בין ערוץ אגו ואוננות על דוגמניות לבין ערוץ ביפ.

אני צריכה להתעורר?
המשפט שאמרת עכשיו רק מעיד על כך שאתה זה שחי בסרט...
זה שאתה רואה הרבה סרטים וסדרות עם כל מיני סטריאוטיפים על שמנים זה טוב ויפה, אבל אין לזה בכלל קשר עם המציאות.
נראה לך שאנשים שמנים הם חבורת בהמות? (שזה בדיוק מה שנובע ממה שרשמת...)
אני יכולה לומר לך שיש לי חברה שהיא בהחלט הרבה יותר שמנה מכל מי שאני מכירה, והיא עושה ספורט (לא במטרה להרזות. היא פשוט אוהבת את זה)
היא בהחלט לא עצלנית ובבדיקת הדם שלה היא הייתה יכולה לעקוף כמעט את כל ה"אנשים הרזים" שיש.
ותאמין לי, יש המון אנשים רזים שאוכלים שטויות אין לך אפילו מושג, אבל מה לעשות- הגנים חננו אותם בחילוף חומרים הרבה יותר טוב מאשר מה שיש לחברה שלי.
קורה.

אגב, נראה לך שאנשים שמנים הם חסרי מודעות עצמית?
כל הסביבה לועגת להם, הם בקושי מוצאים בגדים, הם שונאים את עצמם מול המראה ושלא נדבר על אנשים כמוך שרושמים דברים מאוד לא יפים עליהם...
תאמין לי שהם מודעים יותר מדיי טוב לעצמם... לא תמיד זה כ"כ קל סתם להוריד במשקל.

וכאן נגמרה החפירה.
אני גאה לומר שמצאתי 2 מטילי זהב וגלון של נפט.

09.07.00-16.07.12

ישן 17-07-2009, 18:23
  Pan1c Pan1c אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.06
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=Pan1c]תתעוררי, השמנה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
אני צריכה להתעורר?
המשפט שאמרת עכשיו רק מעיד על כך שאתה זה שחי בסרט...
זה שאתה רואה הרבה סרטים וסדרות עם כל מיני סטריאוטיפים על שמנים זה טוב ויפה, אבל אין לזה בכלל קשר עם המציאות.
נראה לך שאנשים שמנים הם חבורת בהמות? (שזה בדיוק מה שנובע ממה שרשמת...)
אני יכולה לומר לך שיש לי חברה שהיא בהחלט הרבה יותר שמנה מכל מי שאני מכירה, והיא עושה ספורט (לא במטרה להרזות. היא פשוט אוהבת את זה)
היא בהחלט לא עצלנית ובבדיקת הדם שלה היא הייתה יכולה לעקוף כמעט את כל ה"אנשים הרזים" שיש.
ותאמין לי, יש המון אנשים רזים שאוכלים שטויות אין לך אפילו מושג, אבל מה לעשות- הגנים חננו אותם בחילוף חומרים הרבה יותר טוב מאשר מה שיש לחברה שלי.
קורה.

אגב, נראה לך שאנשים שמנים הם חסרי מודעות עצמית?
כל הסביבה לועגת להם, הם בקושי מוצאים בגדים, הם שונאים את עצמם מול המראה ושלא נדבר על אנשים כמוך שרושמים דברים מאוד לא יפים עליהם...
תאמין לי שהם מודעים יותר מדיי טוב לעצמם... לא תמיד זה כ"כ קל סתם להוריד במשקל.

וכאן נגמרה החפירה.
אני גאה לומר שמצאתי 2 מטילי זהב וגלון של נפט.

קודם כל זה כן קל להוריד במשקל, כשרוצים.
דבר שני, עיניין החילוף חומרים זה חרטה בפיתה. מי שרוצה לרדת במשקל, ירד במשקל. לא משנה אם החילוף חומרים שלו נמוך או לא. לא צריך להגיע בכלל למצב של עודף משקל, סביר להניח שהיא הגיעה למצב כזה כי ההורים שלה דפוקים, אבל עכשיו זה בידיים שלה ואם היא רוצה לרדת היא תרד. שתפסיק לעשות ספורט "בשביל הכיף" ותתחיל להשקיע קצת יותר, אה וכדאי גם לקנות לה איזה מחסום לפה שתפסיק לאכול. באורח פלא אם היא תאכל פחות ותרוץ יותר - היא תרזה. כן אני יודע שאמרתי עכשיו משהו מפוצץ ושקשה להסכים איתו ועלול להכניס אותך להלם, אבל אני נשבע לך שזה נכון!!! אם אוכלים פחות - יורדים במשקל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:31

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר