לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2009, 23:43
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "איזה נזק? עדיף משפחה בלי אבא..."

זה ברור אם יש אבא אלים שלא יהיה בבית או הנישואים נכשלו ובני הזוג לא גרים יחדיו זה לפעמיים עדיף לחיות בבתים נפרדים.

אני מדבר על מה shruki אמר rubber_duck. להביא עם משהי ילד בעוד הם לא חיים יחדיו בכלל. זה אומר לא נישאו ולא חיים יחדיו בכלל.
זה לא הוגן כלפי הילד, בו נגיד האימא רוצה לעבור למקום רחוק דבר שיפגע בקשר של האבא עם הילד שלו.
אתה רואה כמה בעיות אתה יוצר פה? נכון זה קיים גם כאשר זוג נפרד ומתגרש. אך פה shruki שאל אם כדאי ליצור כזה מצב כזה על ההתחלה.
מה יתן ל shruki הבטחה, שהאימא למשל לא תמצא משהו בוא נגיד בארה"ב ותרצה לעבור לשם עם הילד. קרו כאלה דברים כבר.

אתם/ן רואים/ות פה את הבעיה כמוני?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2009, 22:53
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
אני ממש לא מגזימה :S
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "את קצת מגזימה.."

אני בת 29. כמות האנשים ממכרי לאורך השנים בשכבת הגיל שלי שיש להם ילדים הוא מאוד נמוך. כמות החברים והמכרים שיש לי שגילם מעל 30 ועוד לא נשואים או עם ילדים הוא מאוד גבוה, רובם הגדול למעשה. וזה לא נראה לאף אחד מוזר או מפתיע. למעשה, בקרב מעגל המכרים שלי אני נחשבת כמי שילדה בגיל היחסית צעיר 28. במחלקת יולדות בה הייתי מאושפזת הייתי אחת היולדות הצעירות, לפחות בקרב האוכלוסיה שלי.

הדורות משתנים, ויוצא שהיום זה לחלוטין הגיוני שבגיל 35 מתחתנים, או שבגיל 40 מביאים ילד ראשון. אף אחד כבר לא מסתכל בהפתעה על אמא חדשה בת 40 (שלא לדבר על אבא חדש בן 40, עליו אפילו לא מסתכלים).

אני לא חושבת שמעורבים פה רק אלמנטים של כסף או מראה. אני חושבת שרבים בדור שלנו מעדיפים "להגשים את עצמם" לפני שהם פונים להקמת משפחה. רבים מחכים לסיום הלימודים, או למציאת עבודה קבועה. רבים נוסעים לטיול גדול בעולם לפני. רבים לא מתחילים להרגיש ברצון לפני גילאים מאוחרים יותר. היום כבר לא מסיימים תיכון, עושים צבא ומתחתנים, ואני לא חושבת שזה רע.

ישן 10-07-2009, 23:59

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "אני חושבת שאם מגיעים לגיל..."

תני לי לשאול אותך שאלה, כאישה ואימא תחשבי.
נגיד הגעת לגיל 34 ולא מצאת בן זוג אוהב שיהיה בעל ואבא טוב לילדים שלך בסדר?
בחרת ב shruki לשם הדוגמא שיהיה האבא ותגדלו אותו בנפרד כל אחד בבית שלו, כי הזוגיות לא הצליחה בסדר?
מה יקרה, אם אחרי 8 שנים אחרי shruki מוצא את אשת חלומותיו. הם מתחתנים קונים בית ומביאים ילד.
היא תרצה אותו בבית מין הסתם ויותר עם הילד שלה ושלו וכמובן יתחילו ויכוחים על כסף של השכר של shruki בינך לאישא שלו היום. זה יגרור ריבים בינך ל shruki לא?

חשבת על זה ככה אולי Noa_A? זה לא קל, כמו שזה נשמע. לא ככה?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 11-07-2009, 00:24

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "איזה מין בן אדם אתה אם אתה לא..."

לא כולן יסכימו,חלק יסכימו. אך אחרי שיש ילד משותף עם בת זוג החדשה שלך נראה לך, שהיא תסכים לאותו הסדר הקיים עד היום? אין לך אפילו סיכוי חביבי. היא תרצה שתעזור יותר עם הילד שלכם ותיתן לו יותר אהבה ויותר כסף. שיש ילד הכל שונה, זאת עובדה! לא תחלק מחדש את הזמן? היחסים עם "אשת החלומות" שלך יתרסקו. על זה האימא של הילד הראשון שלך, תרצה עזרה כפסת נוספת עם מחשב חדש נגיד לילד שלה ושלך לשם הדוגמא. מה תגיד לה אין לי החודש כסף? היחסים שלך איתה יהרסו וכבר קרה שהורים "הרעילו את המוח" הילד נגד ההורה השני.

זה מה שהייתי עושה לו הייתי נשוי למשהי עם ילד, שהוא גדל אצל האבא הביולוגי שלו לשם הדוגמא. זה ברור שאני מעדיף שהיא תיתן לילד שלי יותר יחס ופחות תביא את הילד שלה לבית.

תמיד תחשוב מה קורה אחרי שיש ילד shruki. שיש ילד הכל הכל שונה.

ישן 11-07-2009, 00:12
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
קודם כל - שמי נעה :)
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תני לי לשאול אותך שאלה, כאישה..."

שנית - מי אמר שזה קל? גידול ילדים הוא לא קל בשום מקרה, לא "לפי הספר" וגם לא במקרים שאינם "לפי הספר".

אבל - מה האלטרנטיבה? לא להביא ילדים בכלל, בשל הסיכוי שאולי משהו בעתיד לא יסתדר בדיוק כמו שתכננת? זה מחיר כבד מאוד.

אני אגיד לך גם עוד משהו. יש משפט באידיש שאומר "הבנאדם מתכנן - ואלהים צוחק". אם תעשה כל פעולה בחיים שלך מתוך מחשבה שאולי, פעם, משהו יקרה - לא תעשה הרבה בחיים. לפעמים צריך פשוט לנסות ולהשתדל לעשות את הכי טוב שלך, ומה שיהיה יהיה.

ד"א, עם ובלי קשר, 34 זה ממש לא גיל שבו הייתי חושבת על דבר כזה.

ישן 11-07-2009, 00:33

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "קודם כל - שמי נעה :)"

נעים מאוד נעה.

לנשים יש כמה אופציות:
א, יש עוד אופציה תורם אנונימי לשם הדוגמא עם תרומת זרע.
יתנו לך לדעת הרבה פרטים. למשל מה מצב הבריאות של אותו גבר, מה ה iq של אותו גבר וכמה תארים יש לו רק לא את השם שלו.
ב, יש נשים שמבקשות מגברים להכניס אותן להריון בתנאי שלא יהיה לאבא קשר עם הילד ואפילו הולכים לעורך דין בשביל זה לפני כן. (לא כלכלי ולא אישי.)

לגברים יש אימא פונדקאית, זה עולה הרבה כסף כמובן. אך זה קיים.

ככה שיש עוד אופציות. אני מעדיף למשל "אימא פונדקאית", אם לא אמצא את האחת בשבילי. כל אחד ואחת עם הבחירות שלו ושלה. זה מה שעושה אותנו בני אדם נעה.

ישן 11-07-2009, 00:35
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "נעים מאוד נעה. :) לנשים יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
נעים מאוד נעה.

לנשים יש כמה אופציות:
א, יש עוד אופציה תורם אנונימי לשם הדוגמא עם תרומת זרע.
יתנו לך לדעת הרבה פרטים. למשל מה מצב הבריאות של אותו גבר, מה ה iq של אותו גבר וכמה תארים יש לו רק לא את השם שלו.
ב, יש נשים שמבקשות מגברים להכניס אותן להריון בתנאי שלא יהיה לאבא קשר עם הילד ואפילו הולכים לעורך דין בשביל זה לפני כן. (לא כלכלי ולא אישי.)

ג. לגנוב זרע, למשל על ידי להתחיל עם מישהו בפאב, להבטיח לו שאת על גלולות ואחרי 9 חודשים לבוא אליו עם תביעת אבהות. או לחורר את הקונדום.

מסקנה לגברים- אל תאמינו לאישה, תביאו קונדום איתכם, וקחו אותו איתכם אח"כ כדי שהיא לא תנסה להשתמש בו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:37

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר