לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2009, 11:49
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "[QUOTE=sheep] אדם שדד בנק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
זה קצת שונה, שיתוף קבצים הוא חוקי לגמרי ( בניגוד לשוד בנק ) כל עוד אתה לא משתף קבצים שמוגנים בזכויות יוצרים.
בנוסף, בשוד בנק עצם הפעולה בשוד, איום באלימות על הקופאית באלימות הוא הפשע, בשיתוף קבצים זה כמו שתבוא לבנק ותבקש את הכסף, ירצו לתת או לא ירצו לתת, זאת כבר החלטה שלהם.

1. מדובר על ניסיון להוריד את הסרט רובוטריקים שמוגן בזכויות יוצרים, לא על תוכן לא ידוע - זה ניסיון לעבור על החוק.
ברגע שהורדת סרט, אם לא סגרת את התוכנה, השיתוף מתחיל.
אז סביר להניח שהוא עבר עבירה של ניסיון לעבור על החוק גם בשיתוף בעצמו.

2. אני לא מדבר על העבירה שהיא תקיפת הקופאית, שהיא עבירה נפרדת ותהיה סעיף אחר במשפט. אני מדבר על גניבה מהבנק, אתה תישפט עליה גם אם לא הצלחת.

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 26-06-2009 בשעה 11:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2009, 12:27
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מבחינה משפטית אין כל בעיה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
מבחינה משפטית אין כל בעיה לתבוע אותך לדין אפילו אם לא כל היצירה אצלך במחשב ואפילו אם שיתפת רק חלקים ממנה.
בחוק מוגדר במפורש כי אסור להפיץ, לשכפל ולהעתיק יצירה המוגנת בזכויות יוצרים או חלקים ממנה (וואו, הקורס בזכויות יוצרים במכללה ממש שימושי).
לפי השיטה שלך, אני יכול תמיד לגנוב חצי יצירה, לתת לחבר שלי לגנוב את החצי השני - שנינו לא עברנו על זכויות יוצרים, לשלב את שני החצאים ואז להינות מיצירה כביכול חדשה. זה לא באמת עובד כך. בית המשפט לא עד-כדי-כך טיפש.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
טעות. כנס רגע ל www.stage.co.il או www.myspace.com

אז נגיד אני מוריד יצירה שלא מוגנת בזכויות יוצרים ( מאתרים כמו שהצגת ) במהלך ההורדה אין לי מושג מה אני מוריד, מבחינתי אני מוריד משהו חוקי לגמרי, אבל אז שהיצירה ירדה לגמרי, אני מגלה שהורדתי בטעות יצירה אחרת שכן מוגנת בזכויות יוצרים.
האם החוק יכול להאשים אותי בשיתוף תוכן לא חוקי ?
ישן 26-06-2009, 12:56
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]מבחינה משפטית..."

מי אמר לך שהיצירות ב www.stage.co.il או www.myspace.com אינן מוגנות בזכויות יוצרים?
נכנסת בכלל ליצירה בבמה חדשה? מתחת לכל דף כתוב:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי www.stage.co.il
© כל הזכויות לתוכן עמוד זה שמורות ללי בת משה
© 1998-2009 זכויות שמורות לבמה חדשה

כמובן, ששם היוצר ישתנה בין דף לדף.

כל יצירה - ברגע שנוצרה, מוגנת בזכויות יוצרים. הלינקים שהבאתי היו להראות שיש אמנים המייצרים תוכן המפורסם באינטרנט ללא תשלום (שים לב למי הגבתי ולקונטקסט הדברים).

בנוגע לשאלה שלך, אם הורדת משהו שאמור היה להיות חוקי, אבל רימו אותך ונתנו לך קישור לקובץ לא חוקי, אז אתה אמור להיות בסדר. זאת אומרת, בהנחה שלא מדובר על משהו כמותי, אלא עניין של קובץ פה, קובץ שם - אתה תמיד יכול למחוק את הקבצים הללו ולא לשתף אותם הלאה, ולוודא שאתה משתף רק קבצים חוקיים.
להחזיק למשך חצי שנה את התוכן הלא חוקי בתיקיית השיתוף, זו כבר עבירה בוטה, ויהיה לך קשה להוכיח בבית משפט שבמקרה הורדת את הקובץ הלא חוקי ושכחת למחוק או משהו כזה

ישן 11-07-2009, 02:36
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "אולי לגבי סרטים זה נכון אבל..."

אני לא מסכים עם כל תוכן ההודעה, אבל זה נכון שאמנים משתמשים באינטרנט כדי לפרסם את עצמם בצורה זולה וכמותית, וחלק מהעניין הוא השמעת חומרים בחינם.
אני חושב שזה טוב. זה מאפשר לאנשים להכיר ולאהוב וע"י כך לגרום להם לקנות אלבומים וללכת להופעות, או אפילו סתם להיות מעריצים, לכתוב על זה באינטרנט, להביא עוד פרסום ואז לחשוף עוד אנשים לחומרים שלהם.
ליוני בלוך זה הצליח...

לגנות בכל מקרה זה לא תרבותי, אבל אני לא בטוח עד כמה קניה של אלבום, או ללכת להופעה באמת תורם לאמן עצמו. את רוב הכסף עושים המפיקים.
לו ההפקה היתה בסדרי גודל קטנים יותר (כמו למשל הורדה מאינטרנט לעומת עשיית תקליטורים ומכירתם בחנות אמיתית השוכרת שטח פיסי בקניון), גם העלות ללקוח היתה זולה יותר וכנראה אפילו מעודדת קניה, והכי חשוב - יותר אחוזים לאמן עצמו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:49

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר