לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2009, 05:39
  blancoynegro blancoynegro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mister-t שמתחילה ב "לפתוח עכשיו נשניונל ג'אאוגראפיק"

הייתה תוכנית מעניינת על התפתחות המקלעים, כולל הדגמה מאוד מעניינת על האסטרטגיה של הצבת המקלעים בשוחות במלחמת העולם הראשונה.

בתוכנית הם ביצעו ניסוי שבו הציבו כ-200 בלוני הליום שדימו חיילים מסתערים. מולם הציבו מקלע ממלחמת העולם הראשונה עם כ 240 כדורים.
כאשר הציבו את המקלע מול הבלונים הוא הצליח לפגוע רק בכ-10% מהבלונים (חיילים מסתערים) ורוב הכדורים עברו ברווחים בין הבלונים.
אולם כאשר הציבו את המקלע בזווית הוא פגע בכולם מבלי לסיים את כל התחמושת.

זאת היתה האסטרטגיה שבה השתמשו הגרמנים בקרב על הסום, הם הציבו 2 מקלעים בפינות של השוחות וכיוונו אותם בזווית למרכז וחיכו שהחיילים המסתערים יתקרבו ויכנסו לאזור ההרג.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2009, 15:07
צלמית המשתמש של bigman73
  bigman73 bigman73 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "תוכנית ישנה... ראיתי אותה כמה..."

מסכים.
אני צופה פה לא מעט ב-Military Channel.
יש להם סדרה של תוכניות אמריקאיות בסגנון "איזה כלי הכי טוב?" ... מזכיר את האשכולות של הטרולים בזמן האחרון. (ועוד יותר מזכיר לי את הגשש: "פואד, תגיד לו איזה ילד זה ששון. איזה ילד זה ששון!" )
כמעט תמיד מופיע שם כלי ישראלי (בטנקים - מרכבה, בתתי-מקלע - עוזי) ותמיד אבל תמיד הנשק האמריקאי הוא מקום ראשון.
על תבור הם לא שמעו, מרכבה 4 על יכולתיה לא מוצגת - מאוד רדוד ומאוד שטחי.
בכלל הם תקועים על מלחמת העולם ה-II. אני מת לראות תוכנית על קרבות השין-ב-שין האדירים שהיו בגולן ובסיני.

אני מרים פה רעיון ליוסיפון - הקם ערוץ וידאו רציני ואיכותי עם מומחים, באנגלית ו/או עברית. תוכל לשדר את הכתבות דרך האינטרנט. אני מבטיח לך שעם שיווק נכון יקנו ממך תכנים וגם יהיו מנויים - יש מישהו יותר מקצועי מהישראלים במה שקשור לצבא? קח את סרפד, ביטיס, טל ענבר ושאר המומחים ובמקום לחסום כל היום (...) תעשו כסף.

ישן 14-07-2009, 04:27
צלמית המשתמש של bigman73
  bigman73 bigman73 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "[size=3]על רמת התחקיר - לא מי..."

OK אז לא דייקתי - אז בחרו טנק T-34 מקום ראשון (OK), ואברהמס מיד אחריו. האמריקאים חייבים לדרג כל דבר.

"שזה כמובן שטויות" ... מילותיך ואתה יודע מה? אני מסכים איתך. זה באמת שטויות.
אלו תוכניות חלולות/רדודות.
אתמול צפיתי באותו ערוץ בתוכנית על מלחמת יום כיפור, דווקא בריטית - באמצע התוכנית הדי עלובה (אבל ראיתי עד הסוף) אחרי הסבר על טיל הסאגר, פתאום המגישים עוברים לשוודיה לירות טיל ג'אוולין שהוא בכלל דור אחר לגמרי וללא תייל?!?!? הזוי. המגישים הבריטים גם מאוד אוהבים להצטלם בעשרות מקומות בכדור הארץ, להתנשף ולהראות בפאתוס את הנקודה שלהם. אחלה עבודה..

אני מחכה לתשובה מיוסיפון...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:24

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר