לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2009, 21:06
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
הפרידה לא עוזבת אותי

שלום אני חן.
נפרדתי מחברה שלי לפני שבוע וחצי+...הייני יחד כמעט חודש וחצי וזה הספיק בשביל להתחבר אליה.
אהבתי אותה מאוד, ברמות שקשה לתאר במילים! וגם היא אהבה אותי מאוד!
במהלך השבוע וחצי האלה (שהיה לי בהם גם יום הולדת, עצוב במיוחד) ניסינו להיות ידידים טובים כאלה..עדיין אוהבים אבל נפרדנו ממליון ואחת סיבות ומהקשר הזה יצאתי עם מלא סימני שאלה לגבי הפרידה...
שלשום, דיברנו, וכל הגעגוע והאהבה התשלטו עליי וניסיתי לראות אם אפשר לבנות מחדש את כל ההריסות שנותרו....
פעם היא הייתה אומרת לי שהיא אוהבת אותי מאוד והכל, ושלשום, כששאלתי אותה אם היא אוהבת אותי היא אמרה לי כן אבל רק בתור ידיד... וזה קרע לי את הלב לגזרים, עד עכשיו אנחנו לא מדברים.

אפשר לומר שרק ביומיים האלה נפרדנו סופית, התנתקנו....כל אחד לחייו...

וגם במסנג'ר היא רושמת כל מני הודעות עוקצניות כאלה שדוקרות לי את הלב, אתמול (היום הראשון מאז הכרנו שלא דיברנו בכלל!!) היא רושמת "היה לי היום יום מושלם" או היום, למחרת, היא רושמת "מה שמבט בעיניים יכול לגרום לי" - שזה קרע לי את הלב, ונשבעתי בחיי שאני לא אסלח לה לעולם!!

אין, אני שבור מכל הכיוונים, אני לא מאמין שאני, חן, כמו שאני מכיר את עצמי, לראשונה בחיים שלי חושב מחשבות אובדניות כדי לעצור את כל הכאב הזה...
באמת אני לא טיפוס כזה, אני תמיד ממשיך הלאה, אני תמיד יודע לשמוח אבל עכשיו אני מרגיש שאין לי כלום...כל מה שאהבתי כל מה שאני אוהב שום דבר כבר לא מעניין אותי, משחקי מחשב כבר נמאסים עליי (מה שהייתי מעביר עליו שעות פעם), לא בא לי לאכול כלום....גם היציאות שלי עם החברים כאלה מבעסות...אני מת לצאת רק כדי לא להיות מול המחשב...כל רגע אני חושב עליה, אני מפחד שבסוף אתפרק לגמרי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2009, 05:22
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אתה קורא מה אתה כותב?"

לא תמיד, מי שמתנהג בצורה ילדותית מודע לעצמו. לפעמים הילדותיים משוכנעים לחלוטין שהם בסדר גמור, והתנהגות של ניתוק מצידו, יכולה להתפרש אצלם כהתרסה.
זאת אומרת, זו לא בעיה של חן... הוא מבחינתו בסדר גמור, אבל כדי לדעת לחלוטין מה קורה עם הצד השני, צריך לשבת ולדבר ולהגיד בדיוק מה מפריע במערכת היחסים הזו, ומה לא.
אם הילדה בכוונה מתגרה, אפשר באמת לנתק את הקשר לגמרי כדי להמנע... אבל אני לא יודע אם יש לה אינטרס אמיתי לפגוע בחן. במידה ולא, דיבור איתה יכול למנוע הרבה כאבי לב.

במידה והיא עושה את זה בכוונה כדי להכאיב, אני מניח שאפשר לעבור לתכנית ב' "הנקמה".
יש לתכנן נקמות בקפידה ולאורך זמן, כמאמר המשפט "Revenge is a dish best served cold".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר