לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2009, 12:04
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "הידעתם ש...?"

דוב (באנגלית: Bear) בסלנג ההומוסקסואלי הוא מונח המתאר גבר בעל תכונות גופניות כגון גוף מלא, שריריוּת, גוף שעיר, זרועות וירכיים שעירות, זקן או שפם מגודל.

המושג הופיע תחילה בארצות הברית בקרב חבורות אופנוענים הומוסקסואלים וארגון "גדולים ועליזים", ואחר כך בעולם המערבי כולו. זאת תופעה נגדית לתרבות הומוסקסואלית שהעלתה על נס את המראה הרזה, החטוב, האתלטי והמטופח. מטרת הדובים הראשונים הייתה ליצור לעצמם סביבה שבה גברים ממעמד העובדים שאינם נמשכים אל התחכום העירוני, מרגישים בנוח. הם היו בעיקר הומוסקסואלים תושבי כפרים וערי שדה בארצות הברית, שחשו שהסביבה ההומוסקסואלית העירונית אינה תואמת את האישיות ואת סגנון החיים שלהם.

ישנם הסוברים שדובים בעלי עודף משקל רב מצאו במושג "דוב" קבלה עצמית של גופם, ועידוד מצד חבריהם הדובים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2009, 12:24
צלמית המשתמש של בתאל:]
  משתמשת נקבה בתאל:] בתאל:] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.09
Facebook profile
הנה כמה מעניינים:]
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "הידעתם ש...?"

-החזייה נכנסה לשימוש בסוף המאה ה-19 ובתחילת המאה ה־20. קודם לכן לבשו נשים מחוכים מעצמות לווייתן על מנת להרים ולייצב את החזה. כיום, בחלקים רבים בעולם, החזייה הפכה לפריט ההלבשה התחתונה הנפוץ ביותר לפלג הגוף העליון.

-בממצאים ההיסטוריים מימי מצרים הפרעונית לא נמצאו מקורות חד משמעיים שניתן להסיק מהם כי ניתן היה לרכוש במצרים שירותי מין תמורת תשלום.רקדניות וזמרות הופיעו לעתים בעירום בפני קהל, קיימות עדויות למגעים מיניים בזמן קיום פולחנים ונמצאו כתבים המספרים על בתי עינוגים, אך לא הוכח ששירותים ניתנו תמורת תשלום.

הדוגמה המפורשת הראשונה המתארת קיום יחסי מין תמורת תשלום במצרים העתיקה מובאת על ידי מקור לא מצרי. בעת ביקורו בפירמידות גיזה מתאר ההיסטוריון היווני הרודוטוס סיפור ששמע, לפיו המלך המצרי

ישן 19-07-2009, 14:18
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "זה לא, כי הם כבר נמאים..."

בשביל זה צריך את הספר הזה שנמצא במדריך הטרמפיסט לגלקסיה (הספר לא הסרט) שמכיל 2000 מושגים שונים לתיאור עבר הווה עתיד לקבוצות יחיד ולכאשר חלק מגיעים מהעתיד חלק מהעבד וצריכים להגיע לעבר בשביל אלו השגיעו מהעתיד ואל העתיד של אלו שהגיעו מהעתיד.
אגב הספר הזה כל כך משעמם שאף אחד לא קורא אותו עד הסוף אז בשביל לחסוך עלויות מדפיסים רק חצי ספר.

פיסות מידע כאלו אני זוכר במדויק, אבל דברים שיעזור לי לזכור אין לי סיכוי לזכור

ישן 20-07-2009, 04:50
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "מבחינה פיזיקלית רק הטכנולוגיה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן אור
מבחינה פיזיקלית רק הטכנולוגיה הנוככחית שלנו שלא מאפשר לעבור לתקופה אחרת.
וואלאק בנאדם, אתה ממש לא ברור..
איך הגעת למגבלות הטכנולוגיה הנוכחיות שלנו??
כל הדיון מדובר באופן תיאורטי, בהנחה שמסע בזמן אכן קיים!

וחוצמזה שכבר כתבתי לך לגבי "מסע לעתיד"
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
עצם זה שאתה חי זה כמו "מסע בזמן לעתיד", אבל זה כבר עניין של סמנטיקה..
ציטוט:
ומה עם החיים? גם זה נקרא "תנועה בזמן"?
ואם אני הולך לי ברחוב/נוסע במכונית? שאז ע"פ תורת היחסות הפרטית, ה"זמן העצמי" שלי נמתח ממש טיפונת ביחס לעולם, אז זה נקרא "תנועה בזמן"?
ואם אני יוצא למסע בחללית במהירות הקרובה למהירות האור? שאז המתיחה יותר משמעותית?
איפה בא הגבול?
אתה בכלל קורא את מה שאני כותב? לפעמים אני לא מבין למה אני טורח

אני אתן לך דוגמא קצת יותר מוחשית, נניח ובנאדם מחליט להקפיא את עצמו עכשיו למען יפשירוהו בעוד 200 שנה
הגיע שנת 2209 והפשירו את הבנאדם
זה למעשה גם מין מסע לעתיד
ע"פ דבריך, הבנאדם נמצא כעת בתקופה לא לו, התקופה המקורית שלו הייתה אמורה להיות תחילת שנות האלפיים
זה אומר שהוא צריך להתייחס אל שנת 2050 לדוגמא כאל העתיד שלו? (כזכור, הוא הוקפא 40 שנה לפני)
ומה אם הוא לא היה מוקפא, אלא פשוט נעלם באורך פלא ומופיע 200 שנה אח"כ? מה ההבדל (אם יש)?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן אור
גם מושגים כמו עבר הווה ועתיד הם גם רק של בני אדם

משפט סתום. (במובן של מעורפל)

למה אתה קורא "רק של בני אדם"?
אתה טוען שהמושגים לא חלים על עצמים מלבד
"עבר", "הווה" ו-"עתיד" הם מילים יחסיות המשמשות לקביעת הבדלי המיקומים על ציר הזמן
בפשטות, מה קורה לפני מה, כאשר נק' ההווה תלויה כמובן בהסתכלות (איפה אני מציב את הנק' t=0 אם תרצה)
בני אדם הם אלו שעושים את אותה ההסתכלות, כך שנכון, רק בני אדם משתמשים במונחים אלה :\
זה כמו לומר ש-"גבוה" ו-"נמוך" הם "רק של בני אדם"....

אני לא מאמין שאתה מתכוון לכך שלמושגים הנ"ל יש משמעות רק בנוגע לבני אדם
על חוק הסיבה והתוצאה שמעת? כלל יסודי בפיסיקה, הוא מדבר בפירוש על זה..
באופן מופשט: ההווה של מערכת מסויימת תלוי אך ורק במצבה בעבר שלה ולא בעתיד שלה
ובמילים עוד יותר פשוטות: הסיבה באה לפני התוצאה.

אז אולי התכוונת למשהו אחר? (כמו שאמרתי, משפט סתום..)

ישן 20-07-2009, 11:41
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "[QUOTE=בן אור]מבחינה פיזיקלית..."

מבחינה תיאורטית אין משהו שמונע מאיתנו לנוע בזמן, מבחינה פיזיקאלית אין לנו מושג איך לנוע אחרונה ואנחנו לא מסוגלים טכנית להאיץ. (ביחס ליקום)

ב 2050, הוא לא היה, אז זה לא נראה לי כל כך קשור אילו, כאילו הוא טס מעל מדינה בדרך שלו אין לו יותר מדי קשר למדינה שמעלה הוא טס.
גם להעלם ולהופיע במסתוריות כעבור 200 שנה זה מעבר בזמן באותה מידה.

ציטוט:
אתה מדבר על חוקי בני-אדם, אני שואל מבחינה פיסיקלית, מה קושר אדם לתקופתו?

אנחנו מסתכלים על הזמן במושגים של עבר הווה עתיד, באותה מידה יכול להיות שפעם ברגע אנחנו משוגרים כמה מאות שנות אור לכיוון כל שהוא ששם הכל זהה רק שהתקדמנו ברגע.
עד כמה שאני יודע זה לא סותר ניסויים רק את ההיגיון.

עבר הווה עתיד אלו מושגים שמגדירים זמן אצל בני אדם ואותו דבר קושר בן אדם לתקופתו, בפוטורמה לדוגמא (ואני לא מאמין שאני מדבר ברצינות על דברים מהסידרה הזאת) יש קטע של הסתגלות לתקופה שונה, כאשר הגיבור שם מגיע לעתיד ולא יכול לחזור אז הוא מסתגל לתקופה חדשה.

נראה לי שהגבול בתנועה בזמן שמגדיר מתי אתה משנה תקופה תלוי באדם הספציפי שעובר ובארועים שקוראים בזמן שעובר.

ישן 21-07-2009, 00:52
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "מבחינה תיאורטית אין משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן אור
בפוטורמה לדוגמא (ואני לא מאמין שאני מדבר ברצינות על דברים מהסידרה הזאת) יש קטע של הסתגלות לתקופה שונה, כאשר הגיבור שם מגיע לעתיד ולא יכול לחזור אז הוא מסתגל לתקופה חדשה.

נראה לי שהגבול בתנועה בזמן שמגדיר מתי אתה משנה תקופה תלוי באדם הספציפי שעובר ובארועים שקוראים בזמן שעובר.

בשורה התחתונה, אתה אומר שהשיוך לתקופה מסויימת אינו משהו ממשי, אלא תחושה אישית

יופי, זה מה שניסיתי להבהיר מההתחלה :\
ציטוט:
לא הבנת את ההקבלה שלי..
אתה אזרח של המדינה שלך ע"פ חוק, אתה רשום במרשם האוכלוסין כשייך לאותה מדינה
אך אין שום חוק פיסיקלי המשייך אותך לתקופה מסויימת, זו רק התחושה הסובייקטיבית שלך

לא טורח בכלל להגיב על השאר כי למען האמת כבר נמאס לי..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:25

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר