לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2005, 23:40
  פפסי פפסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל פפסי
למבוגרים בלבד היי אני חדשה פה

היי מה קורה? אני דיי חדשה פה ותאמת הרבה זמן לא כתבתי בפורומים וובכלליות...

יש משו שהייתי רוצה לפרוק לדבר עליו.. ואחרי שקראתי מה שכתבו שם על חברות.. אני חייבת לכתוב משו

תראו אני בת 19 וחודשיים לה לה לה והפסדתי שנה אבל עכשיו אני משלימה.. ואני לא מבינה בנות.. פשוט לא.. תראו אני לא מאמינה בחברויות באמת שלא.. שלמרות אני יודעת זה ברור שבאמת יש כאלה חברות אמיתיות אך לצערנו לרוב לא..

יש לי חברה ששמה אני לה אזכיר כרגע רבה איתי וירדה כל כך נמוך על ידי כך שאמרה לי היא תרביץ לךי.. ותסיט את החברים נגדי.. והזכירה לי כל פרט ופרט שעשתה בשבילי.. (ילדה מפונקת ועשירונת) אז אניאומרת כך את לא רוצה לעשות משו אל תעשי ואם את כבר עושה משו מצה הקטע להזכיר ולהזכיר יודעת משו אנילא חייבת לך שום דבר.. תבינו לפני כמה שבועות אמרה לי שאני החברכה הכי טובה שלה. מן הסתם זה לא רק זה אבל למה למה לרדת כל כך נמוך אמרה לי דברים שפי נשאר פעור אחרי זה!!!1
אוקיי אולי היא רואה את זה עכשיו ואואלי לא .. לי נמאס מזה מספיק פגעו בי ... שאני צריכה שילדת עשירים תבוא ותזלזל באלה שאין לה.. אז שתמשיך להיות שיטחית כמו תמיד ולהיות עם הבעיות הקטנות שלה וחסרות המשמעות.. אני מתארת לעצמי שאתם קוראים אתם בטח חושבים לא כיול להיות היא מגזימה.. אז תדעולכם שלא..וידוע לי שאחת הכי צבועות בעולם שהיא חברה של שתינו ישנה אצלה ואני בטוחה שהם דיברו עליי.. אז אני שואלת אותכם ככה.. מה עושים..? זאת בחורה שהולכת למסיבות זה נגמר במכות ...והיא נראת עדינה שתבינו.. טותאמינו לי יש לי יותר מידי בעיות ... ואנילא זקוקוה לשטויות האלה..
מה דעתכם?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-04-2005, 00:18
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
ממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פפסי שמתחילה ב "היי אני חדשה פה"

דבר ראשון - ברוכה הבאה
מקווה שתשתלבי מהר ותהני בחרתנו !!!

ולבעייתך:
הבחורה הזו פשוטו כמשמעו -מטומטמת. אבל יש הרבה כאלה בעולם שלנו ואין מה לעשות עם זה.
אם היא מאיימת אותך במכות תגידי לה שזה ילדותי ושאת לא מתכוונת ללכת איתה מכות, ואם היא תגיד שהיא באה להרביץ לך תקראי למשטרה אם זה מפחיד אותך או לכמה חברים שיחזיקו אותה.

ולגביי זה שהיא אמרה שתסיט את החברים שלכם נגדך, אם אותם חברים חבריי אמת הם בכלל לא יתייחסו לשטויות שלה, אומנם זה ישים להם נקודה למחשבה אבל אם באמת את חברה טובה שלהם אין ולא תהיה להם סיבה להתרחק ממך. זה שהיא לא חברה שלך יותר לא אומר שום דבר לגביי הקשרים שלהם איתך.
ואם הם בכל זאת יתרחקו או יתעלמו ממך -אז הם לא באמת חברים שלך ועדיף לך בלעדייהם.
הכל תלוי במה קרה שגרם לה לכעוס עלייך כל כך.
(האם תוכלי לספר?)

בכל מקרה, אין לך מה להכנס לפאניקה מהעניין, חברייך ישארו חברייך, והיא תתעורר יום אחד ותבין שהיא פוסטמה, וגם אם לא -היא עמוק בליבה תבין שטעתה.

שיהיה לך המשך יום מתוק ומקווה שהכל יסתדר, תעדכני!
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-04-2005, 15:37
  פפסי פפסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל פפסי
תודה מאמי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "ממ..."

תודה על הכול ובקשר למה שאמרת אני לא בפאניקה..
גם בתחלאס אם אני שמה זה פשוט להשלים לי מה שחסר לי מבינה?
כאילו רוב האנשים ששמם את יודעת שיעבור לי הזמן \
גם הסיבה שרבנו היא ביקשה ממני משו ובפעם ששנייה כתבתי לה כזה אמרתי לך בסדר.. והיא פשוט התחילה לקלל התחילה להזכיר לי כל מיני דברים.. היא יודעת שברגע שהיא תיגע בי אפילו קצת יהיה לה עסק עם הרבה אנשים.. ואניפשוט לא מבינה ... מה את דפוקה?!?!?!!?!?!? מה זאת ההנהגות השאת הייתי כל כך בהלם שלא יכולתי להגיב אבל באיזהו אופן מוזר אני מרגישה הקלה..תמיד שהייתי חברה שלה אמרתי לעצמי יש במה משו שאני לא אוהבת הבנתי שאם זה לא בא בדרך שלה זה לא יבוא בכלל מבינה? אני פשוט לא מבינה אנשים ברגע שאומרים לך לא ברגע שאתה שומע מה שאתה לא רוצה מתחילים להיות אלימים איזה צורה זו...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר