לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2009, 12:12
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
היי, עצוב לי קצת, ורציתי לשתף...

קראתי בפורום הזה כמה פעמים, אומנם לא היה לי יותר מדי מה לכתוב, אבל ראיתי שיש אנשים נחמדים וזה נראה לי מקום טוב לפרוק קצת את ההרגשה. זה יהיה ארוך, מקווה שלא מדי..

אז היי, קודם כל אני שיר, בת 20. הייתי במערכת יחסים עד לפני כמה ימים עם בחור, שנמשכה קרוב ל4 חודשים.
אני מסורתית, הוא חילוני. אני 20 וחצי ליתק דיוק, הוא חודש הבא 29. אני גרה במרכז, הוא גר בצפון.
אתם כבר יכולים לתאר לעצמכם...
הבעיה העיקרית הייתה אבא שלי. הוא דתי, ובן אדם קשה, מדור ישן. ידעתי שאם אביא לו בחור שגדול ממני כמעט בעשור, ועוד חילוני, הוא ילא יקבל את זה.
אתם בטח שואלים את עצמכם למה בגיל 20 אני צריכה אישור מההורים בשביל בחור. לא, אני לא צריכה אישור, אבל הסתרתי את הקשר כי ידעתי שזה יגרור המון ריבים ובעיות. ידעתי שלא אוכל ללכת לישון אצלו, ידעתי שאבא שלי לא יאהב אותו. ידעתי שתהיה לבחור הרגשה לא נעימה לבוא אלי...

עקב כך לא יכולנו להתראות המון, אני גם אדם שלא יוצא המון מהבית, ועצם העובדה שהפלא ופלא פתאום נהיו לי חיי חברה והתחלתי לצאת ולישון בחוץ אצל "חברות" גרמה להורים להרים גבה.
עד מתי התכוונתי למשוך את זה ככה?
אני באוקטובר נכנסת ללימודים בבאר-שבע. דרום, כן. ידעתי שאחרי שאצא מהבית ההורים יותר ישתחררו, לא ישאלו לאן אני הולכת, ושאם הזמן שהקשר יתחזק יהיה לי גם יותר קל להביא אותו הביתה.
הוא מצידו צריך לעבור עוד כמה חודשים לת"א, למרכז.

אבל זו עדיין בעיה. כרגע לא מתאפשר לנו לראות אחד את השני יותר מדי, ומכיוון שהוא גר מרחק 3 שעות נסיעה ממני, אם אני פוגשת אותו פעם בשבוע ליום אחד זה סה"כ 6 שעות נסיעה ביום ולא נותן לנו יותר מדי זמן ביחד.
וללכת לישון בחוץ כל שבוע לא מתאפשר לי.
עוד דבר, הפסקתי לעבוד בערך באפריל כי העבודה התנגשה לי עם לימודי פסיכומטרי וזה לא הלך.
מאז לא עבדתי, ידעתי שאם אהיה במשרה מלאה זו תהיה בעיה לפגוש אותו. ישארו לנו רק סופי שבוע, ואני שומרת שבת, וזה לא פיקניק במיוחד בשבילנו...

הוא דיבר איתי לפני כמה ימים, דיבר בהגיון אחרי שהוא שקל את זה הרבה זמן ואמר שהוא לא רואה את הקשר שלנו ממשיך ככה.
הוא לא יכול בינתיים לבקר אותי, הוא לא יכול לשבת עם ההורים שלי לארוחת ערב, תמיד צריך להסתיר, אי אפשר בספונטניות להרים טלפון ולהגיד:"היי! אני קופץ אלייך".

הוא דיבר בנוסף על זה שהוא בפאזה אחרת בחיים, שהוא מתחיל עכשיו מעבר דירה, מחפש עבודה חדשה, מסיים רישיון, ולכן יש עליו הרבה לחץ. ואני לעומת זאת נכנסת למערכת צפופה בלימודים במקום רחוק, 5 פעמים בשבוע, ומה יהיה אז...?
הלחץ הזה ביחד עם הקשיים משאירים לו טעם מר, ומה לעשות שכל המועקה הזאת גם גרמה בסה"כ לאהבה שלו גם לדעוך.

אני לא מאשימה אותו, אלה דברים שבאמת חשובים לקשר, והוא לא רוצה למשוך את זה עוד ועוד ואולי אח"כ זה יתפרק ויכאב עוד יותר. הוא גם בטח לא רוצה לבזבז עלי זמן בדעה שזה לא ילך, כי בסופו של דבר הוא רוצה להקים משפחה.
אבל.... אני לא רוצה להשמע פלצנית או משהו.. אבל מה שהיה בינינו באמת היה... מיוחד. הוא האהבה הראשונה שלי אומנם, הראשון שיצאתי איתו.
אבל הוא יצא עם עוד בנות, ובעצמו אמר לי הרבה פעמים ש"מה שיש לנו כרגע, לא היה לי כ"כ עם אף אחת".
אמרתי לו שבאמת הרגשתי שהיינו כמו "כפפה ליד", והוא הסכים. אמר שמה שהיה היה טוב, ומעולה, ויפה ומצויין.
אבל זה לא מתפקד.
ומה לעשות, שכשעוזבים אותך, גם אם זה מוצדק, זה כואב.
כרגע אין לי עבודה עד הליומודים, חברתי הטובה מגוייסת בצבא, ובאופן כללי אני לא אדם שיש לו הרבה חברים.
אני מרגישה די בודדה עכשיו... ו... הוא חסר לי. תמיד הייתי מחכה למפגש הזה, ליום הזה שיגיע כבר,
לשיחות האלה מדי ערב... ועכשיו, הכל איננו.
היה לנו הומור משותף, אהבנו דברים דומים, זרמנו נורא.
אני מרגישה רע עם זה כי זה מרגיש כאילו אני מחמיצה פה משהו שאתחרט עליו.

מצטערת על החפירה הענקית, פשוט עדיין עולות לי דמעות בעיניים... ועדיין עצוב לי.
אני לא מחפשת עצות או טיפים איך להמשיך את הקשר, כי הוא החליט מה טוב לו, והוא ממשיך הלאה, ואני לא רוצה לשגע אותו עם משחקי און-אנד-אוף, או לגרום לו שישאר איתי מתוך רחמים כי אני עצובה.
הוא בחור מקסים, ואני רוצה שיהיה לו טוב.
זו פשוט ההרגשה הרעה. ונורא רציתי לשפוך ולהוציא את זה. ושמישהו יקשיב.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2009, 12:59
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "היי, עצוב לי קצת, ורציתי לשתף..."

ההרגשה הזאת שבאה אחרי פרידה שנובעת מגורמים חיצוניים היא הכי כואבת, האהבה עוד לא דעכה באמת.., את יודעת שזה כואב וזה נורמלי לחלוטין, תפנימי כל הזמן שתמצאי עוד אהבה, האהבה שתבוא תהיה יותר נכונה, אנחנו בתור בני אדם עוברים הרבה דברים כואבים עד שמגיעים למצב שבו אנחנו אמורים להשאר, כל הגורמים האלה שמפריעים רק מראים שעם כל הרצון הטוב והאהבה העצומה הזאת הקשר הזה לא נועד להיות, אם הוא כן נועד להיות אז אתם עוד תפגשו בעתיד.

בנתיים תהיי חזקה ותפנימי שזה רק זמני, עם המעבר שלך והימים הצפופים את תמצאי את השקט ואת הדרך להתגבר.

ישן 19-07-2009, 14:19
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
אי מניחה שזה נכון, שאמצא עוד אהבה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "ההרגשה הזאת שבאה אחרי פרידה..."

אבל אני שואלת את עצמי: "איך האהבה הבאה תהיה יותר טובה?"
כלומר, כדי שמשהו יהיה יותר טוב, צריך שבדבר הנוכחי יהיה משהו רע.
אבל מה שהיה ביני לבינו היה טוב, ולא יכולתי למצוא בו פגמים. הפגמים היו כמו שאמרת, בגורמים חיצוניים.
ואולי עוד אמצא מישהו שכן יגור קרוב, וכן יהיה "בפאזה שלי", אולי באותה צומת בחיים שאני נמצאת בה עכשיו, ואולי נוכל להתראות הרבה,
ולמרות כל זה, מה שבפנים אולי לא יהיה לי אותו דבר. משהו ביני ובינו יהיה חסר.
וזה מה שעדיין מעקצץ... שהיה לי את העיקר.

ויתכן שנפגש בעתיד אומנם, אבל הסיכויים שזה יתממש עוד כמה שנים יהיו קלושים. כמו שציינתי, הבחור בן 29 אוטוטו.
והוא אכן בחור מקסים. אני מאמינה שכשאני אסיים את התואר הוא כבר יהיה לקראת נישואים...

[ובכל זאת, תודה רבה לך התגובה הולי!]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

ישן 19-07-2009, 15:11
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "אי מניחה שזה נכון, שאמצא עוד אהבה"

לא בכל דבר שהוא יותר טוב אמור להיות בדבר השני רע, פשוט יש בדבר השני פחות טוב - את יכולה לקרוא לזה רע, אבל זה יהיה טפשי מצדך, כי כפי שכבר אמרת - לא הרגשת רע בתקופה שהיית איתו.

בכל מקרה, אנשים צופים בסרטים והם חושבים שהחיים זה תסריט מכור - ואם התסרויט נדפק - הסרט נדפק ואיתו כל החיים. צאי מהסרט! בוודאי שתמצאי עוד בחור ואף יותר טוב... את רק צריכה סבלנות - אבל אסור לך יותר מדי להדכדך - לבכות כל החיים לא יעזור - תמצאי עבודה עד זמן הלימודים או עוד מסגרת שתעסיק אותך לכמה שעות ביום- רק אל תשקעי בעצבות, כי את שווה יותר מזה..

בהצלחה!
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 19-07-2009, 22:38
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "אי מניחה שזה נכון, שאמצא עוד אהבה"

וואו... זה משהו שרק הנסיון יכול ללמד....
בתחילת שנות העשרים לחיי היה לי חבר. ואהבתי אותו כמו שמעולם לא אהבתי.
נסיבות כאלה ואחרות גרמו לכך שנפרדנו, אבל זה לא היה כי נגמרה האהבה.
אני לא אשקר לך - זה קשה, אפילו קשה מאד. לקח לי שנים להתגבר עליו, ולא חשבתי שאני ארגיש
משהו שאפילו מתקרב לזה אל מישהו אחר אי פעם. אלוהים, כמה טעיתי....
כל אהבה היא שונה, כי כל אדם הוא שונה. אל תצפי להרגיש אותו דבר - רק צפי לאותה עוצמה.
כשזה יקרה, זה יהיה מדהים. אני מדברת מנסיון, שהיום אני יכולה להגיד שהוא נסיון טוב.
ואני אסיים במשהו שחבר טוב אמר לי פעם - מערכת היחסים הזאת לא התפספסה. הייתה לה מטרה
ובמערכת היחסים הבאה שלך, את כבר תגיעי בוגרת יותר, מנוסה יותר ובשלה יותר.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר