לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2005, 13:29
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
הדמעות ממשיכות להכביד על הלב

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמשת זו בשם אנונימית בת 16 .
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

כן... כן... גם אני באה לספר לכם על הדכאון שלי....

אולי זה יישמע כבכיינות- משהו שאני לא כל כך אוהבת, אבל אני בסך הכל רוצה לפרוק קצת מהלב ולשמוע את תגובותיכם...

שומדבר טוב לא קורה לאחרונה....
מתחיל בלימודים, שאני לא מצליחה לקחת את עצמי בידיים וללמוד כמו שצריך, וזה לא טוב כי הרי השנה מתחילות לי הבגרויות...
ממשיך באחותי שלא מפסיקה להתעלק עליי עם ההצקות שלה(אמנם אני יכולה להתייחס לזה בחפיף, אחרי הכל היא עושה את זה בכוונה לפגוע- אבל בגלל הדכאון היא בהחלט מצליחה),
אחריה באים הוריי שלא מפסיקים להתעלק עליי, במיוחד אבא עם כל הדרישות שלו, חי במאה שלו ורוצה שגם אני אחיה שם, אליו מצטרפת סבתא עם כל הזיבולי שכל שלה העיקר להטפל אליי ולכל מה שאני עושה או לא עושה, לרוב זה כל מה שאני עושה והלא טוב שאני עושה,
ממשיך בלילות חסרי שינה- מסיבות מסויימות.
אחר כך בא הריב שלי עם ידיד טוב שלי שלא מוכן לשמוע ממני, אליו מצטרפות שתי חברות טובות שכועסות עליי ובגלל זה התרחקנו וממש(!) לא טוב לי עם זה,
ולבסוף באה החברה. הפיצו עליי שמועות בכל בצפר ואפילו מעבר,
היום שמעתי מישהי שצועקת לעברי משהו מאוד לא נחמד, אבל אולי לא עקרוני גם, אבל בכל מקרה משום מה לקחתי את זה ללב - וזה לא יוצא ממנו...
השמועות שהפיצו עליי שאני הנותנת של העיר, אנשים אמרו לי את זה בעבר, אנשים ממשיכים לומר לי את זה עכשיו עוד אפשר לחשוב שהם צודקים. עד עכשיו ממש לא חשבתי ככה, ויכלתי להתעלם מכל זה כי ידעתי שאני זה לא מה שהם אומרים, אבל כשכולם מסביב מתחילים לדבר על זה גם אם אני יודעת שאני לא זה, וגם אם אני לא אחשוב שאני כזאת בכל מקרה אנשים אנשים מראים עליי באצבע...
ויש עוד כמה דברים שאני מעדיפה לא לפרט, למרות שאולי חבל אם אני לא אפרט כי בעצם אלה הם הדברים היותר רציניים, אבל בכל מקרה, אולי אני אספר למישהו מכם בפרטי(מי שירצה או יבקש)

אני בנאדם אופטימי, ולא הרבה אני נכנסת לדכאונות ואם כן אני מצליחה לצאת מהם אבל פה ממש קשה לי... הכל בא לי בבת אחת.

אוף למרות שפרקתי לא הוקל לי על הלב...
אנשים- דברו איתי, התייחסו אליי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2005, 14:19
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
אני מבין אותך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "הדמעות ממשיכות להכביד על הלב"

בזמן האחרון גם אני במין דיכאון כזה שפשוט רע לי פשוט החיים שלי נראים חרא וזה נראה שלא כל החיים אני שמח ומידי פעם נופל לדיכאון זה יותר שכל החיים שלי זה דיכאון גדול ומידי פעם עליי של שמחה, וכן יש ריבים ובלאגנים ורגשות, וזה כאילו הכל נופל בת אחת ישר על הראש, ולא חסרים ריבים ובעיות ודאגות, אבל מה שאני יכול לומר לך זה מה שכולם אומרים לי ובמצבים אחרים אני זה שאומר את זה, צריכים להמשיך הלאה ולא לוותר, וזה בסדר לבכות, אני בן 18 כבר ובכיתי המון, בכי זה לא דבר רע ולא חולשה, זה משחרר בהתחלה ומחשל אחר כך, זה כאב שיוצא החוצה, טוב ואחרי התיאור הכללי שאני יכול להרחיב למגילות על גבי מגילות ננסה לתת פתרון לצרות שציינת, בלימודים תראי הבצפר זה לדעתי זה מקום מגעיל ומדכא, אני הולך לשם רק בשביל החברים שלי וכדי להוציא תעודת בגרות לא יותר הוא איבד את הערך שלו בעיצוב האישיות והמחשבה של האדם ונהיה פשוט בית חרושת לציונים, הבצפר שלי בכל אופן, קרה לי המון פעמים שפשוט נשבר לי ולא היה כוח ללמוד ולקום על הרגליים, אבל בכל זאת המשכתי להלחם ואפילו שכל הציונים שלי היו נכשלים קיבלתי גם כמה אפסים שניים מהם במתמטיקה, אבל לקראת הבגרות הצלחתי להתעשת וללמוד עם מורה פרטית וכל העזרה שיכלתי להשיג וציוני הבגרויות שלי במתמטיקה הם 100, 90 ו94 אני שקיבלתי 0 עגול במבחנים הוצאתי 100 בבגרות! זה רק מוכיח שזה אפשרי לעשות ואל תיבהלי מזה או תדאגי לבתי ספר יש נטייה להפחיד יותר מידי במחשבה שזה ישפר את הציונים ויעזור לשם הטוב של הבצפר, במקרה הכי גרוע תמיד אפשר לשפר... ויש עוד את י"ב לפנייך, אל תתיאשי עכשיו אלה הדברים שעוד אפשר לתקן ולסדר.

אחים ואחיות קטנים, כן זה מכה ומי שלומד פסיכולוגיה (אני לא לומד זה בא לי טבעי כחוכמת חיים חחח) מכיר את כל התסביכים שנוצרים מזה, לי יש 3 אחים קטנים ממני, אני מבין את הבעיה הזאת והדרך הכי טובה היא פשוט להתעלם מהם נכון אחים והכל אבל בכל זאת כמה אפשר לסבול? פשוט תתעלמי ותראי שלא אכפת לך אחרי כמה זמן יניחו לך בשקט, ולפעמים גם להרים צעקה של "תניחו לי" עוזרת, תסגרי את הדלת בחדר שימי מוזיקה אם מתחשק לך ויש אפשרות תנעלי את הדלת גם תבודדי את עצמך מהדברים שמפריעים לך, אותו סיפור עם ההורים וסבתא זה ברור הרי שהם רוצים את טובתך, אבל זה דבר שהגעתי איתו לשיחה עם אבא שלי שגם לו לא היו חסרות דרישות ורצונות ממני, תסבירי להם שאת מבינה שאכפת להם והם עושים את כל זה מדאגה לך ונכון שהם רוצים למנוע ממך ליפול ולהזהיר מבורות בדרך, אבל יש בורות גם שצריך ליפול לתוכם כדי לדעת איך להתמודד לבד בעתיד במקרה של נפילה,

לילות ללא שינה כן מכיר גם את זה, לא חסרות סיבות לנדודי שינה, אצלי זה מבחינה רגשית היה קשה לישון ופשוט הייתי מעביר את הלילה בשיחות טלפון או התכבות אסמסים עם ידידות,
אבל הפתרון הכי טוב לעייפות זה שנת צהריים טובה ובאמת זה נחמד אפשר לחשוב על זה כאילו יש שני ימים קטנים בתוך יום אחד...

ריבים עם ידידים \ חברות, כן נכון זה כואב וממש מבאס אבל לפעמים אנשים צריכים את הזמן שלהם, ותאמיני לי שאם באמת החברות הזאת שלכן הייתה חזקה אתן תבינו מה לא היה בסדר ותדעו להתנצל ולנסות לתקן את זה כל מה שצריך לעשות זה להיות מוכנים לסלוח, אותו הדבר לגבי הידיד הוא לא יתעלם ממך לנצח תני לו את הזמן שלו שירגע ותחזרו לדבר ולפתור את הבעיות בינכם, שוב רק סבלנות ולתת לזמן לעבור קצת.

שמות הגנאי והשמועות שצצות הם רק תוצאה של קנאות מגעילה, אני לא אכנס לקטע של עם מי את שוכבת ולמה אם בכלל כי אלה החיים שלך וזו הזכות המלאה שלך לעשות בהם מה שאת רוצה, ומלבד זאת, כל עוד האנשים שחשובים לך ואכפת לך מהם ולהם ממך כל עוד הם יודעים את האמת מה אכפת לך מה אחרים חושבים? למה מי הם בכלל שישפטו אותך? שקרים מתגלים ושמועות לא נכונות נעלמות בסופו של דבר את פשוט צריכה לזרוק *** על כל מי שחושב אחרת ממך ומהאמת.

תנסי לקחת את זה יותר בקלות הדברים האלה בחיים פשוט מגיעים בתקופות, וכמו הזמן מתישהו גם הן עוברות רק להמשיך להחזיק ולהלחם, אחר כך תוכלי אולי אפילו לצחוק על זה
אז שוב אני אסכם את המגילה הזאת ואומר שכל מה שאת צריכה זה לתת לזמן לעבור לעניינים להרגע, לקחת קצת חופש לעצמך להוריד קצת את הרגל מהגז החיים לא יברחו לשום מקום, תני לדברים לעבור, ותזכרי שאין הרבה טעויות שאי אפשר לתקן.

נקווה לטוב

רועי

האייסי שלי רשום בפרטים 155060543 לא צריך אישור
והתיבת הפרטית שלי פתוחה לכולם =)

נערך לאחרונה ע"י DefendeRoE בתאריך 04-04-2005 בשעה 14:34.
ישן 04-04-2005, 16:51
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "הדמעות ממשיכות להכביד על הלב"

אני מסכימה עם כל מילה של DefendeRoE. ובכל זאת אני אוסיף קצת משלי:
דבר ראשון בקשר לשמועות שמפיצים עליך, אל תתיחסי. נכון שזה ממש קל לומר וממש ממש קשה לבצע,אבל את צריכה לדעת להתמודד עם זה ולשים $@$ אחד גדול על כל המפיצים,גם אם זה נכון וגם אם לא. תזכירי שתמיד יש לצידך את החברים שלך ואנשים אחרים בכללי,שמאמינים בך ומכירים אותך ויודעים מי את באמת. זה באמת מעניין אותך מה אנשים מהצד שלא קשורים אליך חושבים? זה לא אמור לעניין אותך, שיחיו הם עם החים שלהם ולא יתערבו בשלך. אם הזמן השמועה הזו כמו שמועות אחרות פשוט תשכח והכול יחזור להיות כרגיל!

בקשר לבצפר, את תמיד יכולה לקחת את עצמך בידים ולהתחיל להשקיע יותר. אם ממש קשה לך לקחת את עצמך בידים את תמיד יכולה להתכונן יותר טוב לחומר עם מורה פרטי, זה תמיד יכול לעזור, זה עוד משהו שיכריח אותך להתאמץ. תמיד יש דרך לשפר את הציונים,תיון זה בסך הכול ציון ולא שום דבר מעבר.

בקשר לחברות שלך אני בטוחה שאם הייתה לכן חברות טובה זה יעבור להן ואתן תחזרו להיות חברות טובות,ואז בסופו של דבר כל זה יוביל רק לצד הטוב, אתן תבינו שאתן יכולות להתגבר על כל מכשול...
בקשר לידיד שלך שלא רוצה לשמוע ממך, קודם כל נסי לברר (אם את עדין לא יודעת)מה הסיבה להתרחקות. תני לזה זמן, יכול להיות שזה יעבור לו ותחזרו להיות ידידים טובים. אבל מצד שני אולי זה סתם משהו שעובר עליו ואולי זו סתם סיבה שהוא מצא, הכי חשוב שתבררי.

בקשר למשפחה שלך שמציקה לך, אני חושבת שרובינו מרגישים בדיוק אותו דבר. זה משו שיעבור ואת תמיד יודעת (ואת יודעת את זה במאה אחוז,איפה שהוא שם בפנים)שכל זה נעשה רק מדאגה (מיותרת לרוב) לך.
האחים זו באמת בעיה שכנראה אין לה תרופה, שוב הזמן. עם הזמן האחים יתבגרו ואולי יגלו סימנים לזה שגם הם בני אדם (מי יודע? אולי יום אחד|חכם| )

מקווה שנגעתי בכל מה שרשמת, מקווה שיעזור לך בקצת, וגם אם זה רק יוריד לך קצת מהמעוקה..
תעדכני מה קורה עם החברות,הידיד, השמועות....
ישן 06-04-2005, 22:34
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
תסלחי אם אני חוזר על משהו שמישהו אחר כתב...

אבל לא ממש היה לי כוח לקרוא את מה הנ"ל כתבו..

לימודים לימודים למודים. אני חושב שלימודים זה אחד הדברים הכי חשובים שיש בחיים.
אתה נולד בשביל ללמוד אם קשה לך ללמוד את צריכה לפנות למורה פרטי או תלמיד טוב, הוא לא חייב להיות בהכרח ידיד טוב שלך את פשוט יכולה לבקש ממנו עזרה בתור חברה לכיתה, הרי יש אנשים נחמדים שלא שמים על אפ'חד ופועלים על פי הדעות שלהם על בני אדם, ככה למשל אני הכרתי חבר שלי, זה התחיל מעזרה בלימודים ועכשיו אנחנו חברים טובים.

אחים ואחיות זה משהו שעובר, אם את בדיכאון בגלל משהו ואחותך פוגעת לך בנקודות רגישות והדיכאון גובר אז אולי פשוט תדברי איתה, הרי לא משנה מה נעשה אח הוא הבן אדם הכי קרוב אליך, אי אפשר לשנות אז זה. כי ביום מן הימים נשאר רק אנחנו והאחים שלנו, אם אחותך בגיל קטן מידי מכדי להבין דברי עם ההורים שידברו איתה, הרי לא משנה באיזו מאה אבא שלך חייולא משנה עד כמה הוא מצפה שתהייה טובה במשהו הוא חייב להבין שאחותך מציקה לך וזה גורם לך להרגיש לא טוב.

בקשר לאבא, הדבר היחיד שאפשר לעשות הוא לדבר איתו (את לא הזכרצת את אמא.)
אמא יכולה לעזור בלדבר עם אבא(לי זה עזר בעבר,תמיד רבתי עם אבא שלי,אותן דרישות מוגזמות)
סבתא
, אני חושב שסבתות פשוט מרגישות מיותרות ובגלל זה הן נדחפות לכל חור אפשרי ,בדיוק כמו סבים, אין להם מה לעשות עם עצמם והם מרגישים שהם חייבים לעזור, הם פשוט לא מבינים שהם עושים להפך. עד כמה שזה מעצבן אין מה לעשות, אני סובל את זבא שלי אבל אני אוהב אותו ופשוט סובל בשקט. כשזה מגיע לרמות בלתי נסבלות אני מתפרץ עליו אבל לא יותר מזה.

לא הבנתי את הקטע של הלילות חסרות שינה, בגלל הדכאון\ דאגות לדברים מסויימים.
אני יכול להציע ואני מדבר בשיא הרצינות על תרופת הרגעה, זה על בסיס צמחי וזה ממש עוזר.
אני למשל תמיד דאגתי נורא לפני בחינות ודברים דומים, אפילו לפני חזרה ללימודים אחרי חופש(!!)
בגלל הדאגות הבטן שלי כאבה ברמות שאי אפשר לתאר, התרופה ממש הרגיעה אותי והיא ללא מרשם רופא. אם בא לך לדעת על זה יותר דברי איתי בפרטי או באיציק.

בקשר לידיד שלך לא הסברת בגלל מה היה הריב אז אין לי ממש מה לומר על זה.
עם חברות שלך את צריכה לדבר, אם הן לא מוכנות זאת בעיה שלהן ואת לא צריכה לדאוג בגלל זה.
אם את חושבת שאת לא אשמה בזה שהתרחקתן אז המצפון שלך צריך להיות נקי.

שמועות!!!משהו שיכול להרוס אותך או להפך לעשות לך את החיים.
אני לא חשבתי שבגיל 16+ שמועות זה דבר שעדיין עובד כי זה כבר גיל דיי מבוגר שנשים בו צריכים להיות בוגרים ולחשוב באופן בוגר זת'אומרת לא להדביק לאנשים סיפורים ועלילות שהן דבר שקרי.
עם שמועות אפשר להיחלם בשמועות או להפך להתעלם או לנסות להוכיח שהשמוע לא נכונה מה שלא נראה לי שאפשרי.
לדעתי הדרך הכי טובה היא לחכות שהשמועה תעלם.

אם הכתיבה לא עזרה לך לפרוק את מה שעל הלב שלך תנסי משהו אחר כמו ספורט, מוזיקה וכו'
מקווה שעזרתי לפחות קצת אשמח לשמוע ממך עדכון בקשר למצבך

ישן 11-04-2005, 22:49
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי ....

דבר ראשון אני מקווה שהמצב השתפר מאז פרסום האשכול הזה ואת מרגישה הרבה יותר טוב
בקשר למכתב שלך אז הרבה עצות טובות ניתנו פה ואני לא אחזור עליהם רק אוסיף משלי ובעיקר בנושא של החברים שלך, לא פירטת (ולא בטוח שזה היה משנה) מה קרה ביניכם אבל מה שאני יכול להגיד לך זה שבניגוד להורים ואחים שאותנו אנחנו לא בוחרים את החברים שלנו דוקא כן, וכיוון שהקשר היחידי שמחזיק את החברים שלנו ביחד איתנו זה הבחירה שלנו להיות איתם ושלהם להיות איתנו חשוב שהתקשורת בין שני הצדדים תהיה טובה ולכן אני מציע לך שאם מה שקרה עם החברות שלך ועם הידיד שלך הוא לא ברמה של משהו שאי אפשר לסלוח (כמו גניבה, בגידה וכו') דברי איתם ותתפייסי במיוחד בזמן כזה שאת צריכה חברים קרובים שיודעים מי את ולא ניזנים משמועות ויותר חשוב חברים שיכולים לעודד אותך ברגעי משבר וברגעים שאת צריכה
כמו שאמרתי לך בפרטי הכי חשוב שתזכרי שזה זמני המצב והוא יעבור ותהיי חזקה
ואנחנו תמיד פה בשבילך
נשמח לשמוע עדכונים ממך
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר