לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2009, 23:04
  damn123321 damn123321 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.09
הפסדתי אותה? לחכות או להמשיך?

יש לי ידידה אחת שאנחנו בקשר הדוק, הכרתי אותה בערך לפני שלושה חודשים בסביבות פסח באיזה מקום ששנינו עבדנו בו (ודרך אגב שנינו כבר לא עובדים שם אלא בחרנו ביחד לעבור למקום עבודה אחר), שנינו סיימנו את כיתה י"ב מבתי ספר שונים בעיר ויש לשנינו בערך עוד חצי שנה עד לצבא, אנחנו מדברים בערך פעמיים ביום בטלפון (ולצערי אני לא מגזים-פעמיים זה המינימום) וגם נוהגים לראות אחד את השני פעם-פעמיים בשבוע סתם לכיף(לא במסגרת העבודה), יושבים אצלהה או אצלי ומדברים,מרכלים,צוחקים ודברים שגרתיים וממש כיפים.. חשוב לציין שאני ממש נהנה ממנה ואני מאמין שגם היא ממני (הרי אחרת כל הקטע בינינו לא היה קורה) כך שזה הדדי לגמרי!
באמת שאנחנו אחד עם השני הכי אחלה בעולם, וממש פתוחים אחד עם השני. אני יודע עליה ה-כ-ו-ל וגם היא עלי
לפני חודש וחצי היא יצאה פעם או פעמיים עם חבר שהאח הגדול שלה הכיר לה, היא ספרה לי על זה וסתם שאלתי אותה איך היה וכאלה שאלות כדי להראות עניין, ותאכלס לא חשדתי יותר מידי, בתוכי ידעתי שהיא עושה את זה כטובה לאח שלה
ואז לפני חודש נסעתי לאיטליה לשבוע סתם עם המשפחה וכשחזרתי אחד הדברים הראשונים שעשיתי זה להיפגש איתה ואז בין היתר היא ספרה לי על החבר החדש שלה
מאז אני בבאסה ובדכאון של החיים... אני עצוב וכל היום חושב עליה. פשוט כל היום! כל שניה שאני לא עושה כלום היא ממלאת את ראש שלי. לצערי הבנתי שאני דלוק עליה נואשות...
החלטתי לפני שבועיים לבוא ולספר לה את הרגשות שלי אחרי שסיימנו את המשמרת, והיא אמרה לי בשיא הכנות שהיא רוצה לנסות איתו קשר חדש. שאלתי אותה אם יש לנו סיכוי להיות ביחד (בתור זוג) והיא אמרה לי ש"ברור שיש" אבל בנתיים היא רוצה להמשיך איתו.
מה שאוכל לי את הלב זה הקטע שהיא אמרה לי במפורש שאם הייתי מנסה לדבר איתה על קשר רומנטי לפני חודש חודשיים - זה היה עובד
עכשיו אני ממש שבור ולא יודע מה לעשות: היא ממשיכה להתקשר אלי ולבקש ממני שאני יבוא אליה (בידיוק כמו שהיה בהתחלה - אני רוצה להדגיש ששום דבר לא השתנה בינינו והיחסים שלנו נשארו אותו הדבר, מבחינתה - ולא מבחינתי)
אני לא יכול לבוא ולדרוש ממנה לסיים איתו את הקטע כי היא כמה שזה נשמע מוזר - חשובה לי מאוד ואני רוצה שיהיה לה הכי טוב בעולםם ושתהיה מאושרת
אני מרגיש שבמצב הנוכחי אני לא רוצה להמשיך: אני רוצה לבחור האם להמשיך להיות איתה בקשר הקבוע שלנו בידיעה שעוד חצי שנה-שנה הם לא יסתדרו ואז אני יודע שאם נמשיך בקשר הקבוע שלנו, אז במאה האחוזים נהפוך בין רגע לקשר רומנטי ויהיה לנו טוב ביחד, או, לנתק ממנה את הקשר לחלוטין- כי הקשר הזה גורם לי פשוט רק לרצות לאהוב אותה ולדאוג לה- ולנסות לשכוח ממנה לגמרי עד שאמצע אחת אחרת, דבר שבסוף יקרה-זה רק עניין של זמן
אני יודע שברגע שאבחר להתנתק ממנה לחלוטין אמנם זה יהיה לי קשה, אבל ברגע שזה יצליח ו"יירד" לי ממנה, אני יודע שבוודאות שלעולם לא ארצה להיות איתה בשום קשר מכל סוג שהוא וזה דבר שאני מעדיף שלא יקרה כי אני לא רואה את עצמי בלעדיה, כמה שזה נשמע דבילי.. תבינו שאני חושב על להזדקן איתה..וגם הרבה פעמים דיברנו (בצחוק?! אני כבר לא יודע אם זה היה בצחוק או לא) על לאן ניסע אחרי החתונה,איך נקרא לילדים לארבעת הילדים שלנו,איפה נגור ועוד כאלה דברים של מתבגרים טפשים - אפשר לקרוא לזה ככה חח..

אז זהו בסך הכל זה המצב ורציתי לדעת איך לדעתכם עלי לפעול?

תודה!
אה ודרך אגב כשאתם נוהגים שימו חגורות בטיחות- זה מציל חיים! 3 חברים שלי עברו תאונה לא קשה במיוחד אתמול אבל בזכות החגורות הם רק נשרטו פה ושם. זה עדיף מאשר זעזוז מוח, לא?

נערך לאחרונה ע"י damn123321 בתאריך 20-07-2009 בשעה 23:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2009, 18:57
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
לדעתי תוריד את התדירות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי damn123321 שמתחילה ב "הפסדתי אותה? לחכות או להמשיך?"

של המפגשים והדיבור איתה , אל תתנתק לגמרי או תתרחק ( בטון ,בקרבה ביניכם ) פשוט תמתן את התדירות לפעם בשבוע , שיחה פה ושם , אתה רוצה ליצור אצלה סוג של "מחסור" אליך מבלי לקבל את האפקט השלילי שהתנתקות שלמה עושה ( גורמת לה להרגיש רע עם עצמה , לבלבול ולכמה דברים לא חיוביים ) .
זה לא יהיה פשוט בשבילך אבל אם באמת היא מרגישה אליך דברים היא תתחיל להשים לב שהיא מתגעגעת יותר אליך מאשר אליו ודברים יתחילו להתגלגל מעצמם ,
בנות יותר רגישות מאיתנו ומאוד מודעות כשמישהו קרוב מתרחק אז היא תנחש את הסיבה ובתקווה תבין את הרמז המעודן שאתה משדר לה .

אני חושב שזה יניב את התוצאה הטובה ביותר בשבילך ,התהליך יהיה מורכב ( כי אתה תמיד תרצה ממנה יותר ותחשוב עליה ועל הבחור השני ) אבל נדמה שהיא שווה את זה :-) .

לגבי הלפני חודש,חודשיים - אל תתעמק בזה , נהיית מודע לזה בזמן שנהיית מודע לזה אין משהו שתוכל לשנות לגבי זה ותתמודד רק עם המצב הנוכחי ( ולעתיד תדע לשים לב יותר לעצמך ) .

בהצלחה
ישן 17-08-2009, 02:01
  bibi12345 bibi12345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.06
דעה שלי למצב שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי damn123321 שמתחילה ב "הפסדתי אותה? לחכות או להמשיך?"

אני ואולי גם אתה לא יכול להחשף לאנשים ולחשוף בפניהם רגשות
אם אני אומר לבחורה שאני דלוק עליה והיא לא מרגישה אותו הדבר אני נעלב ומנתק קשר.
אם אתה כמוני אני אמליץ לך לספר לה שחשבת על מה שאמרת והבנת שלא תתאימו או משהו

אם אתה שונה לגמריי ממני עדיין קיימת אופציה שהיא תתיחס אליך שונה כי אתה דלוק עליה
או יותר גרוע - שהיא תתחיל לזלזל בך ולראות אותך כמובן מאליו . ככה שתחשוב טוב מה אתה עושה

דבר נוסף , זה שהיא רוצה לנסות את הקשר עם החבר החדש זה אומר שהיא לא דלוקה עליך , לפחות לא ברמה שאתה דלוק עליה.

נכנסת לסיטואציה קשה , תפעיל הרבה מחשבה ושיקול דעת ואל תתן לרגשות להוביל אותך
כי זה מה שיגרום להחרפת המצב , מקווה שעזרתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר