לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2009, 16:26
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מפקד חיל האוויר האמריקאי ביקר בישראל

מפקד חיל-האוויר האמריקאי, גנרל ארבעה כוכבים נורטון א.שוורץ (General Norton A. Schwartz) סיים לפני מספר שעות ביקור עבודה בן ארבעה ימים בישראל, כאורחו של מפקד חיל-האוויר, אלוף עידו נחושתן.
זהו ביקורו הרשמי הראשון של גנרל שוורץ בצה"ל ובחיל-האוויר מאז מינויו לתפקיד. הביקור נקבע מראש ונועד להתעדכנות כללית ולחיזוק הקשר בין החילות, נדבך נוסף לשיתוף הפעולה העמוק ביניהם.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
^ מטוסו של גנרל שוורץ בעת שחנה בנתב"ג כפי שצולם ביום שני
במהלך הביקור נפגש הגנרל שוורץ עם הרמטכ"ל, גבי אשכנזי, לפגישת עבודה במהלכה דנו השניים על שיתוף הפעולה בין שני הצבאות והתעדכנו בסוגיות אזוריות ואסטרטגיות שונות.
גנרל שוורץ סייר במוזיאון "יד ושם", בבסיסי חיל-האוויר, טס במטוס מסוג "צופית" לצורך הדגמת יכולות ושוחח עם סגל הפיקוד הבכיר וטייסים בחיל. כמו כן, טס מפקד חיל-האוויר האמריקאי עם מפקד חיל-האוויר, אלוף עידו נחושתן, מאזור קו התפר עד לירושלים. במהלך הטיסה סקר מפקד חיל-האוויר, בפני גנרל שוורץ את המציאות הביטחונית באזור והמחיש סוגיות ביטחוניות שונות. השניים החליפו ביניהם עדכונים והערכות הדדיות בנושא סוגיות אסטרטגיות ובאשר לשמירת עוצמת שיתוף הפעולה בין שני החילות.
מפקד חיל-האוויר מברך על הביקור וסבור כי הוא השיג את מטרותיו, בניהן חיזוק קשרי העבודה הקרובים בין חילות האוויר.

ראוי לציין שהגולשים בפורום עלו על הביקור כבר אתמול אך הוא היה אסור בפירסום עד שגנרל שוורץ המריא ועזב את ישראל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2009, 21:26
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
הערכה - חשש לניסיון חסול
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "אני שואל אותך כי כתבת, חשבתי שאתה יודע"

מזה זמן נשיאים, שרים וגנרלים מגיעים למדינות מסוכנות דוגמאת אפגניסטאן באישון לילה.

כידוע, כמעט לכל גוף טרור יש נציגות בשטחי עזה ואף ביו"ש.

גנרל 4 כוכבים עם לוז ידוע (יותר נכון חזוי) הוא הזמנה לנצול המצב.

תאר לך, שעובד תחנת דלק מדווח כי ראה את שיירת הגנרל בשעה כזו וכזו במקום כזה וכזה כשפניהם מזרחה - והנה הזדמנות לפגיעה.

מה גם, שבניגוד למסע דלוגים דפלומטי אין כל אינטרס בחשיפה.

אני רואה בחיוב את אי החשיפה, העין הצבורית ובעיקר התקשורתית ראוי שתפנים כי אף אחד לא עובד אצלה ובטח לא ע"פ לוחות הזמנים שהיא מנסה ליצר. ראוי שנלמד מהאמריקאים. איפה שאין צורך בחשיפה ואין תועלת עדיף לא לדווח - ומצידי שהעיתונאים ידווחו על גובה הדשא בלשכת מבקר המדינה או יעלו באוב פרשיות מהעבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר