לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2009, 00:53
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
המקרר הרשמי של הקיץ! טוב, לפחות באנימה...

אוקי, למי שלא הבין, מדובר בעוד אשכול של אנימות חדשות לכבוד הקיץ (ולכבוד הרגילה הראשונה. יפיי!). הפעם יש אנימות די טובות במלאי, אחרי האכזבה הגדולה של אנימות אביב 09 (אפילו שאנגרילה, האנימה היחידה שעניינה אותי מהמחזור הזה התגלתה כילדותית מדי, לפחות בהתחלה). כרגיל, הבאתי רק את האנימות שעניינו אותי, ומי שרוצה לבדוק אנימות נוספות שיחפש בעצמו.
מכיוון שיש יצוג נכבד לסרטים הפעם, נחלק את האשכול לשניים: סדרות וסרטים.
אז נתחיל:

סדרות:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
שם הסדרה: Canaan.
ז'אנר: פעולה.
סטודיו: PA Works (סדרות קודמות- True Tears, סדרה רומנטית מומלצת בעצמה).
קהל יעד: חובבי סדרות פעולה שיש בהן קצת יותר מאשר פיצוצים ודם.
תקציר: המעט שנגלה עד כה (יצאו רק שני פרקים) מגלה כי הסדרה עוקבת אחרי חיילת צעירה בשם קאנאן (בלי שום קשר לכנען, שהתעתיק האנגלי שלה הוא כשם הסדרה והגיבורה), ואחרי ההסתבכות שלה ושל האירגון שבו היא חברה (ושלא מסמפט אותה במיוחד) עם ארגון טרור בשם "הנחשים". יחד עם כוחות מיוחדים, כישורי לחימה עילאיים ומספר חברים, מנסה קאנאן למנוע מהנחשים לבצע את התקפות הטרור שלהם, המתבססות בעיקר על נשק ביולוגי.
דעה אישית: אז נכון, התקציר הזה מופיע, עם שינויים קלים, בכל אנימה שמנסה להכניס את עצמה לז'אנר הפעולה, אבל בקאנאן יש כמה דברים שמייחדים אותה על פני הסדרות האחרות. ראשית, קאנאן עצמה היא דמות די מעניינת, ולא שטוחה וטפשית, שהיוצרים יותר התמקדו בציורים שעל הנשק שלה מאשר בדמותה, כמו בסדרות אחרות. שנית, נראה שהסדרה באמת לוקחת את עצמה ברצינות, וכשהיא יוצרת עלילה אפלה ומותחת או דמויות מרושעות, היא עושה את זה בצורה די טובה, בלי ליפול לקלישאות. בקיצור, נראה שזו סדרת אקשן בעלת ערך מוסף שעשויה היטב, ובהחלט שווה בדיקה.
קישור לסרטון על הסדרה:

שם הסדרה: Tokyo Magnitude 8.0
ז'אנר: דרמה, Slice Of Life (במידה מסוימת).
סטודיו: Bones (ראזופון, וולפס ריין, אאורקה 7, FMA, DTB ועוד), Kinema Citrus.
קהל יעד: חובבי דרמות מציאותיות.
תקציר: הסדרה מספרת על אח ואחות, יוקי ומיראי, שמנסים להגיע חזרה לביתם אחרי שרעידת אדמה בדרגה 8 בסולם ריכטר פקד את טוקיו.
דעה אישית: הסדרה בעצם מתבססת על ניסוי מחשבתי שעשו מדענים, בעקבות התחזית על רעידת אדמה מעל 7 בסולם ריכטר שעתידה לפקוד את טוקיו במשך 30 השנים הקרובות. לכן, הסדרה משתדלת מאוד לתאר בצורה מציאותית את התגובה לרעידת אדמה כזו, ואת הניסיונות לבנות את החיים אחר כך, כל זאת בלי לוותר על המימד הדרמטי ועל פיתוח הדמויות. למרות שבצד האנימציה יש הרבה מקום לשיפור, שאר האלמנטים טובים מספיק בשביל שתהיה לכם סיבה טובה מאוד לראות את האנימה המיוחדת הזו.
קישור לסרטון על הסדרה:

שם הסדרה: Umineko no Naku Koro ni (כשהשחפים בוכים- When Seagulls Cry).
ז'אנר: אימה, מסתורין.
סטודיו: Studio Deen (היגוראשי, פרוט באסקט, ג'יגוקו שוג'ו).
קהל יעד: מי שאהב את היגוראשי (יש מישהו שלא אהב???)
תקציר: הסדרה מתמקדת במתרחש על גבי אי קטן ומבודד, בשנת 1986. על האי גר קשיש בשם קינזו, שמחליט, בעקבות מותו המתקרב, לזמן אליו את יורשיו ולדון באופן בו תתחלק הירושה. אחרי שהם מגיעים, פוגע טייפון באי, ואחריו מתחילים למות אנשים בצורה מסתורית, ועל האנשים שהוזמנו לגלות מי הוא שמחסל אותם, או שהשהות באי תעלה להם בחייהם.
דעה אישית: נשמע כאילו אגאתה כריסטי קמה לתחיה? גם לי. אני מקווה מאוד שלא נראה פה עוד עיבוד עלוב ל"עשרה כושים קטנים", אבל בהתחשב בניסיון של הסטודיו בבניית סדרות אימה טובות, אני לא דואג, ואני אמשיך לעקוב אחרי הסדרה בהמשך, ואני ממליץ גם לכם לעשות כך.
קישור לסרטון על הסדרה:
הסדרה בהחלט ירשה את הכישרון של הסטודיו בשירי פתיחה (ע"ע היגוראשי):

כמו כן, יצאו עונות נוספות לסדרות: Clanned, Sayonara Zetsubo Sensei, Spice and Wolf.
עד כאן לסדרות. מכאן נמשיך אל הסרטים:
שם הסרט: Asylum Session.
ז'אנר: דרמה.
סטודיו: CoMix Wave (יצרו סרט CG נוסף: קאקורנבו- מחבואים).
קהל יעד: מי שחובב סרטי דרמה מלאי פאנק.
במאי: Tact Aoki.
תקציר: לא מצאתי שום מידע, אז אני אשתמש בתקציר של אנימה ישראל: הסיפור מתרחש בעתיד הרחוק, בזמן שהאוכלוסיה הצטמצמה. היוקו היא תלמידת בית ספר ששואף להתקבל לאוניברסיטת-אומנות.
היא בורחת מביתה מכיוון שאביה ניסה לזרוק את הזכרונות מאימה- הציורים שלה. היא מוצאת שכונת עוני שממוקמת באיצטדיון ופוגשת את אקירה, המנהיג של ילדי הרחוב.
המשטרה מנסה להרוס את האצטדיון בשביל ליפות את העיר. כדי למנוע מהמשטרה להרוס את האצטדיון, עורכים התושבים באזור ארוע של אומנות רחוב הנקרא \"Asylum Session\". הירוקו לוקחת אחריות על ציור ענק על האיצטדיון.
תאריך יציאה: 06/06/2008.
אורך: שעה.
דעה אישית: לא יודע, נראה מעניין.
קישור לסרטון על הסדרה:

שם הסרט: Summer Wars.
ז'אנר: פנטזיה, הרפתאות.
סטודיו: Madhouse. אין צורך להרחיב.
קהל יעד: חובבי הסטודיו = חובבי האנימות המטורללות והמבריקות.
במאי: Mamoru Hosoda (הנערה שקפצה בזמן).
תקציר: הסרט מספר על שני תלמידי תיכון, קנג'י ונאטסקי, שמבלים יחד בחופשת הקיץ שלהם. קנג'י מוזמן לבית הקיץ של המשפחה של נאטסקי, ומעמיד פנים שהוא הארוס שלה. בינתיים, הוא מקבל לפלאפון בעיה מתמטית משונה, ובגלל היותו חובב מתמטיקה הוא מתמסר לבעיה. לדאבונו הוא מגלה שהבעיה גורמת לעולם מקביל להתמזג עם המציאות הנוכחית, ובעזרת המשפחה של נאטסקי, אליה הוא לכאורה הצטרף, הוא ינסה להשיב את הגלגל ואת המציאות לקדמותה.
תאריך יציאה: 01/08/2009.
אורך: לא מצאתי.
דעה אישית: אני החלטתי לראות את זה ברגע שראיתי את שם הסטודיו...
קישור לסרטון על הסדרה:

שם הסרט: קחו נשימה עמוקה- Hottarake no Shima Haruka to Mahou no Kagami.
ז'אנר: פנטזיה. ילדים?
סטודיו: Production I.G, Fuji TV (GINTS, XXXHOLIC, BLOOD +, FLCL
קהל יעד: כנראה ילדים, חובבי פנטזיה.
במאי: Shinsuke Sato.
תקציר: הסרט מספר על אי האבדון, האי אליו לוקחים יצורים דמויי שועל את כל אוצרות הילדות שנעלמים לנו בזמן שאנו מתבגרים. הסרט כנראה מערב ילדה בתיכון שנשאבת אל תוך האי הזה.
תאריך יציאה: 22/08/2009.
אורך: שעתיים.
דעה אישית: לא ברור אם מדובר בסרט ילדים או בסרט שיתאים גם למבוגרים, אבל בתור חובב פנטזיה הסרט תפס לי את העין.
קישור לסרטון על הסדרה:

ובזה סיימנו.
שיהיה קיץ קריר ומרענן!
נתראה בפרויקט (וברגילה) הבא!

חזרה לפורום
ישן 07-08-2009, 12:26
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "תודה רבה, התחלתי את את canaan..."

קנאן זו בהחלט אחלה סדרה. ממש אהבתי את המשהו המיוחד שיש בה ואין ברוב סדרות הפעולה האחרות, למשל (זה ספויילר לפרק השני, אבל זה נקודתי אז לא נורא): בפרק השני ילד טרוריסט חוטף את החברה של קנאן, וקנאן יוצאת לחלץ אותה. כל הפרק, החברה הזו מנסה לשכנע את עצמה שקנאן היא בן אדם נחמד ורגיל, גם אם יש לה עבודה לא שגרתית. הילד הטרוריסט אומר לה שהיא לא יודעת על מה היא מדברת ומיהי קנאן באמת, ושהוא יוכיח לה את זה. קנאן מגיעה ומגלה שהילד שם פצצה על הראש של החברה, והילד חוסם לה את הדרך כדי להגיע אל הפצצה בזמן. ברגע זה, החברה בטוחה שקנאן תעקוף את הילד ותציל אותה, בלי שום הרג.

בשלב הזה, אני ציפיתי שייקרה מה שקורה כמעט בכל אנימה כזו- קנאן מצילה אותה בלי לקחת חיים, והחברה מסבירה שקנאן היא לא כמו הטרוריסטים הרעים, שהיא לא מונעת ע"י שנאה וכו'.
מה קרה? אתם בטח כבר מתארים לעצמכם. קנאן שוחטת את הילד בלי לחשוב פעמיים רק כדי לגלות שהפצצה היא פצצת דמה והחברה שלה לא יודעת איך לאכול את זה שהיא בעצם אדם אכזרי, ושהיא תעשה הכל כדי להשיג את המטרות שלה.
השוק שחטפתי כשקנאן לא עשתה את המובן מאליו היה ממש מענג, ואני בהחלט מצפה להרבה מהסדרה הזו.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר