לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2009, 13:14
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מורמור120 שמתחילה ב "עזרה בקשר לבן זוג"

יקירתי, שבועיים הם לא נצח!! אני חושבת שזה באמת רלוונטי לתת לחבר שלך קצת זמן לעצמו, במיוחד שזה פרק זמן כ"כ קצר, ולא חודשיים או שנה.

מה מפריע לך, הזמן? שהוא טס לבד? או שזה יצא על יום ההולדת שלך? לגבי הראשון, החוותי כבר את דעתי. לגבי השני- אחרי 3 שנים כדאי שיהיה לכם אמון אחד בשני. 3 שנים לא הולך ברגל, ואני מאמינה שאמורים לסמוך כבר שהשני לא יבגוד אחרי כ"כ הרבה זמן (ואם לא, כנראה שיש משהו עמוק מתחת לזה, בלי קשר לטיסה שלו לחו"ל. תסכימי איתי?)
ולגבי יום ההולדת- אם זה כ"כ חשוב לך (ואני יכולה להבין למה זה חשוב לך) את יכולה לבקש ממנו שידחה או יקדים את הנסיעה או את החזרה ע"מ שתוכלו לחגוג יחד.

תכנסי קצת לפרופורציות, זה ממש לא שווה פרידה, ויש דברים גרועים יותר מטיסה בת שבועיים לבד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2009, 18:50
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מורמור120 שמתחילה ב "עזרה בקשר לבן זוג"

בערך בתקופה שבה חברה שלי ואני היינו 3 שנים ביחד - היא טסה לחו"ל. רק היא וחברה. לתאילנד לחודש וחצי. היא תזמנה את החזרה שלה ליום הולדת שלי.

חבר שלך צודק. מערכת יחסים היא לא שני אנשים שהופכים איש אחד. אף פעם לא הסכמתי עם המשפט הזה. מערכת יחסים זה שני אנשים שהם ביחד ואוהבים אחד את השני. צריך שבקשר, כל קשר, יהיה ביטוי גם ליחיד. אם הוא רוצה להנות בחו"ל עם חברים - זכותו. תחשבי איך היית מרגישה אם המצב היה הפוך?

אני חושב שאת צריכה לשאול את עצמך את השאלה הבאה: למה זה כל כך מפריע לך? את לא סומכת עליו? את תופסת את זה כזלזול בך ובקשר שלך? מה הסיבה האמיתית פה?

במקומך אני הייתי מבקש (אם זה חשוב לי) שזה לא ייפול על היום הולדת שלי ו.. לא, לא הייתי מסיים קשר בגלל זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר