לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2009, 23:13
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זה באמת אחרי כ-4 שנים, לא..."

ציטוט:
נהיגה מונעת, זה לא עונש. זה יותר רענון.

זה בלוף ולא רענון נהיגה צר לי לומר לך.

הייתי בקורס הזה כבר לפני כמה שנים, נבלות משרד התחבורה. שלחו לנו הודעה שנייה או שלישית (לא זוכר איזו מספר הודעה) כ"הודעה אחרונה" לפני ביטול רישיון. בפועל אף אחד ואחת מאיתנו לא קיבל הודעה לפני כן בדואר.
קיבלתי מהם הודעה בדואר וקיבלתי שוק חשבתי שמשהו מסתיר ממני מכתבים או שהדואר איבד את המכתב הקודם שלהם. בסוף בהפסקה של המפגש הראשון. דיברנו בנינו וכנראה שעשו את זה לכולם. הנבלות נתנו לכולם הודעה אחרונה כהודעה ראשונה. מי שלא הגיע או לא יכל להגיע למפגש השני רצו לקחת לו את הרשיון עוד. יש להם מזל שלא היה שם עורך דין בקבוצה, הם היו מקבלים כזאת תביעה משפטית טובה בשם כולנו.

בכל מקרה הקורס הזה מיותר לחלוטין. מדברים של על שטויות. למזלי הפעם הראשונה המרצה שהיה אמור להיות היה חולה אז הגיע אלינו משהו אחר. בעברו קצין בצה"ל ונכה משרד הביטחון אחרי זה קצין במשטרת התנועה ואז למד בטכניון על תיכנון דרכים ותנועה ומורה נהיגה בנוסף. כאשר שופטים ועורכי דין תקועים בנושא משפטי מזמינים אותו להעיד כמומחה תנועה ודרכים משהו כזה במשפטים. יש לי עדיין את המספר שלו,למקרה של צרה עם שוטרי תנועה
אווילים.
במקרה ושוטר תנועה רוצה לתת לך דו"ח אפשר להתקשר אליו והוא יכול לדבר עם השוטר ולהסביר לשוטר תנועה את החוקים. (תמרור עצור למשל וקו עצירה, רוב שוטרי התנועה לא מכירים את החוקים לפי דבריו. הם עוזרים לו להתפרנס מהפשלות שלהם יפה מאוד בבית המשפט.) רוב שוטרי התנועה לא מכירים את החוקים בכלל. נותנים דוחות לא חוקיים לפי הדברים שלו בכלל וכל מי שמכיר עורך דין או אותו יכול לבטל את הדו"ח בקלות. בכל מקרה המרצה המחליף הזה, לא היה משעמם זה בטוח. היה סבבי.

במקום לדבר על רענון נהיגה, הוא דיבר איתנו על תאונות בין השאר וכיצד ניתן למנוע אותן.
אחרי זה נתן לשאול שאלות, שאלתי אותו את השאלות הכי טובות מכולם על רכבי ביטחון ואור אדום באותה צומת וכיצד ניתן לדבר בסלולארי כאשר נוהגים בלי דיבורית בצורה חוקית. יש צורה שזה חוקי וכמובן משרד התחבורה לא דואג לומר זאת או שוטרי התנועה. הם רושמים דו"ח בכל מקרה...
הוא יודע לתת הרצאות טובות ואדם זהב, משעמם הוא לא.

מפגש שני המרצה המקורי הגיע, ישנתי שם כמה שעות טובות מרוב שעמום גמור.
קיבלתי את החתימה על הקורס רענון וזהו מאז לא שמעתי מהם יותר טוב.

בכל מקרה חצי מהאנשים שהיו באותו קורס איתי נשים וגברים יחדיו הייתי לוקח להם/ן את הרישיון במקום שיעשו הכל מחדש עם הידע שלהם כיצד לנהוג ומה החוקים. הקורס רענון הזה זה עוד דרך של המדינה לקחת כסף סתם במקום למנוע תאונות זאת האמת המרה.
היו שם שני בחורות שבכלל הייתי מוריד מהכביש מיד. הן שאלו ששאלות כמו: מה ההבדל בין "עצור" ל"תן זכות קדימה" או איפה עוצרים באי תנועה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 23-07-2009 בשעה 23:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר