לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2009, 08:58
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "רעיון לא רע מקווה שייושם גם..."

רגע אחד... עצור סיסמא.

מדובר פה בתגובה למוזיקה שנובעת מהחפלות והזיקוקים או שמדובר פה בתגובה לקריאות המואזין (ותאמין לי את דיר אל אסעד אני מכיר. גרתי בכרמיאל תקופה)?

מה היית עושה אם כ"תגובה" לתקיעה בשופר בסליחות, הערבים היו משמיעים פופ ערבי בקולי קולות, כי "תקיעות השופר מפריעות להם"?

אם מדובר בתגובה מוזיקלית הגד החפלות אז מילא, ילדותי, שגוי לוגית, אבל סביר.
אם מדובר בתגובה לקריאות המואזין - אז זה כבר משהו אחר לחלוטין....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2009, 15:16
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לפני שבועיים הייתי בסיור בירושלים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "רעיון יצירתי. התשובה למוזיקה מהכפרים הערביים: רמקולים עם בטהובן מכפר ורדים"

הסיור הסתיים בעיר דוד, שם ניסה המדריך לספר לנו על העתיקות שנמצאו לאחרונה במקום. ניסה זה הפועל הנכון , שכן 5 שניות לאחר שפתח את פיו הופעלו הרמקולים של כל המואזינים בסביבה. שוב ושוב ושוב, כך במשך דקות ארוכות. חשתי השפלה מהולה בזעם. כיצד ייתכן שבמדינת היהודים מרשים לעשות כזה דבר?! ואין לי ספק שזה נעשה במכוון. הרי כשמוחמד עבר עם הסוסה שלו אל -בורק מעל ירושלים (נניח) הוא לא השתמש ברמקול, נכון? אני בטוח שתפילות המואזין היו כשרות גם לפני המצאת הרמקול.

כך התקלקל לו הסיור והתקלקלה החוויה, וגם תחושת הריבונות הישראלית בירושלים שניסו לטעת בנו- הלכה לעזעזאל. בייחוד אחרי ששמעתי שהמואזינים עושים את אותו הדבר בדיוק ב - 4 בבוקר. (לדעתי מדובר בשבעה מואזינים , אם לא יותר) .

המלצה : מציע להקליט את הרב בא גד שר "קומו לעבודת הבורא" ולהשמיע את זה בקולי קולות או פשוט לקחת למואזינים את הרמקול שלהם (כן בטח, על מי אני עובד)
ישן 26-07-2009, 22:20
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
או !..הנה שאלה מצויינת!...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אין חוק שאוסר על רעש לאחר..."

למיטב ידיעתי המצב הוא כדלקמן, במהלך ימי השבוע מותר להקים רעש עד השעה 22:00 או 23:00 לעומת זאת בשישי המצב אפילו יותר טוב היות ומותר להקים רעש עד חצות ...

מה אתה אומר על זה?..

הרי זה הגיוני שביום שישי אחרי שבוע מוטרף של לחץ ועבודה חייך יהיו להפקר בגלל שלשכן מלמעלה מותר לערוך בביתו מסיבה רועשת !

אבל הדברים מסתבר לא עד כדי כך פשוטים ומופשטים, מסתבר שיש גם הגדרה של "רעש סביר" !
אתה יודע מה הוא אותו רעש סביר?..
גם אני לא !
מסתבר שכדי למדוד אם מדובר ברעש סביר יש לזמן למקום נציג מטעם המשרד לאיכות הסביבה (או משהו שכזה) אשר מצוייד במכשיר למדידת רעש...
ויש התפלפלויות אם הרעש נגרם באמצעות רמקולים או לא ועוד כהנה וכהנה...

בקיצר - חייך הם הפקרות !
ניידת משטרה שתוזמן למסיבה רועשת ביום שישי בערב תגיע לאחר שצוות השוטרים טיפל קודם בכל אירוע אחר (סדרי עדיפויות כמובן) ובד"כ הבעייה לא תיפטר היות ומיד לאחר עזיבת הניידת הרעש ישוב...

אני יודע שתשובתי אולי לוקה בחוסר דיוקים אך היות ובעבר בכל פעם שהזמנתי ניידת / מוקד עירוני לטפל במקור רעשש כזה או אחר זכיתי לתשובות כאלה ואחרות...
היום למזלי אני גר במקום שדי שקט בשעות הערב...

תעשה כמוני - תעבור לביצים ושקיות מלאות מים...
זה עובד יופי !

ישן 27-07-2009, 22:23
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אמנם היום אינני נדרש יותר לשימוש בביצים אבל....
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "למרבה הצער"

במשך השנים בהן נדדתי מדירה שכורה אחת לשנייה לא קרה ולו פעם אחת שמצאתי לי קצת שקט!
תמיד, אבל ת מ י ד היה איזה שהוא מטרד בדמות שכן שהתגורר בסמוך !
זה כבר הפך להיות הבדיחה של החבר'ה....

זה התחיל עם שכן שהיה נגן טובה (מתחיל) שאת אימוניו היה מתחיל בשעה 22:00 כמעט מדי ערב...
היה לי מתופף...
משפחה של בהמות שמדי שבת נפנפו על המנגל שבמרפסת מתחתי.....
משפחה של בהמות שעברו לגור גם מעלי ומיד כדרכו של הטבע מצא מין את מינו (ההם עם המנגל והחברים החדשים מלמעלה) זה התחיל משיחות בין המרפסות (כשהדירה שלי בתווך), העברה של כבלים באופן לא ממש חוקי וממיטב המוזיקה ה"ים תיכונית" בשעות שלא ייאמנו....
אחר כך עברתי לאחד האיזורים השקטים ברמת גן...לכאורה גן עדן עד שבמהרה גיליתי לחרדתי (ואני לא מתכוון לפגוע כאן באיש) שבבניין ממול מתגוררת משפחה מאוד נחמדה אבל הם כולם היו חרשים!!!!!!

ועוד ועוד....

אני יכל לספר לך עם כל הצניעות שבשלב מסויים רמת הדיוק של הפגיעות שלי עלתה פלאים !
נחשבתי לוירטואוז ממש....

היום תודה לאל ובלי לפתוח פה לשטן הכל שקט .....

בינתיים.

והנה מתוך דבריך...מה צריך אדם שומר חוק לעשות כדי להוכיח את צדקתו:

..."מה שמכונה בעגה המשפטית "מטרד רעש", הוא סובייקטיבי
ואין צורך להביא מומחה או מדידת רעש מקצועית, מספיק להביא
כמה קלטות וידאו ולהוכיח באמצעותן שהרעש חוזר ונשנה
גם אם הרעש נגרם בשעות ה"מותרות".

זה נשמע למישהו נורמאלי?...

ישן 26-07-2009, 22:29
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
נדמה לי שלאחר ארועי אוקטובר, שוב לא ימצא מי שיהין לאכוף את החוק בכפרים הערביים
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אין חוק שאוסר על רעש לאחר..."

שר המשטרה לא יעז לעשות מעשה פן יבולע לו מראש הממשלה שמבין כי אם הוא חפץ שלטון, עדיף לו להתעלם כי ארועים מסויימים יכולים לצאת מכלל שליטה ולהזקף לחובתו.
לשרים שמסביבו יסביר כי אין השעה מאפשרת פעילות שכזאת וכי יש דברים דחופים יותר כמו אירן, או הבניה בשטחים..
האמת שזה מצב מוזר שבו כוחות הביטחון יודעים בוודעות על נשק ותחמושת שמוצאים דרכם אל תושבי הכפרים והערים הערביות ואין מי שיקח אחריות מהחשש פן יבולע לו.
נדמה לי שלתפיסה כזאת, אין אח ורע בעולם המערבי והמודרני, אבל אנחנו עדיין שייכים אי שם לעולם השני כאשר במקרה הזה מתנהגים כאילו אנחנו רפובליקת בננות.
אני מניח שגם ליועץ המשפטי יש מי שלוחש על אזנו שירפה מהקטע כי זה בנפשנו..
וכך אנו כרגיל דוחים את הקץ, עד שנתעורר לסיטואציה קשה ומאוחרת..
בעצם, כבר מאוחר.
אתה יכול לשער את שוועתם של התושבים הערביים ואולי של העולם המוסלמי, שלא לדבר על המדינות המודרניות, לו נחליט לעשות מעשה ויהרגו גם ערבים..
יתכן שיש מי שלוחש על אזנו של ראש הממשלה כי מהלך שכזה יגרום לתסיסה בין המוסלמים שמתגוררים בארצות אירופה כמו צרפת לדוגמה, מה שמוריד מיד את החשק לסבך ולהסתבך.
בשלב זה, אין מי שיקח אחריות וכפי שכבר ציינתי, עברנו את הזמן..אפילו בשנים.
,

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:55

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר