לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2009, 22:24
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
אני פשוט מיואש..

שלום לכולם,

אני בחור בן 20, משרת כג'ובניק בצריפין כבר שנתיים, ואני כותב פה מדי פעם
עוד מאז גיל 17 בתקופת התיכון.
עד מאותם ימים אני מרגיש בסוג של "בעיה" שמטרידה אותי עד היום וגורמת לי
פשוט לתסכול מתמשך - הבעיה הזו היאש פשוט מעולם לא היה לי קשר
עם משהי, וזה משהו שאני מחפש עוד מגיל 15, ככה אני זוכר לפחות.
אני בכלל אפילו לא נכנס לעניין שכמעט ולא חוויתי את העניין הזה של מגע עם בחורה
חוץ מכמה פעמים בודדות, אני פשוט מרגיש שאני צריך קשר רגשי עם משהי, ואני פשוט לא
מצליח להגיע למקום הזה.
הבעיה שנוצרה עקב זה, או ככה אני מרגיש לפחות, היא שאפילו כשאני כן מנסה ליזום
משהו עם משהי, היא לרוב נרתעת מהעובדה שאני חסר נסיון ואני חושב שבכללי זה גורם
לבנות פשוט לפסול אותי כאופציה לבן זוג.
בנוסף לכל זה, יש לי עוד "בעיה" נוספת והיא שאני משרת כעובד רס"ר בשירות הצבאי שלי, לתפקיד הזה הגעתי אחרי הרבה רצון שהפגנתי להמשיך לשמור על שעות הנגינה היומיות שלי וללא כל קשר לנתונים האישיים שלי, בין אם זה לרוח חלק מהאנשים פה או לא, זו הייתה החלטה אישית שידעתי שאני חייב לעשות בשביל עצמי.
הבעיה בכך היא כמובן שאף אחת לא ממש רוצה לספר שהחבר שלה עובד רס"ר, ואם לפני הצבא הייתה לי בעיה,התפקיד שלי לא ממש תרם לה.
אני לא חושב שאני ניראה רע, אני לא חושב שיש לי הערכה עצמית נמוכה, אבל אני פשוט מרגיש
כבר חסר אונים בתחום הזה, להרבה חברים קטנים ממני יש קשרים מוצלחים ועם כמה שזה נשמע
שטחי, זה ממש מעצבן אותי לשמוע עיצות על בחורות מאנשים שקטנים ממני בשנתיים.

אני אשמח לכל תגובה, עיצה, או הבעת הזדהות שתוכלו לתת.

תודה,
דניאל.

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 26-07-2009 בשעה 22:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2009, 22:34
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אני פשוט מיואש.."

דוגרי, אני לגמרי מבין אותך.
לצערי אין לי דרך קסמים שתוציא אותך מהמצב הזה... אתה ככל הנראה תצא ממנו (כמו כולם) בשלב כלשהו, בו תכיר בחורה שתתפוס אותך ולא תשחרר
אני לא יכול להגיד לך מתי זה יקרה ומה אתה צריך לעשות כדי שזה יקרה, אבל בסוף הוא מגיע.

בשביל לזרז תהליכים, אתה יכול לנסות להגדיל את מעגל המכרים שלך, במידה ועם הבנות הקרובות לך זה לא מסתדר (קרי צבא / לימודים / עבודה / ביצפר / שכנים / אחר).
תוכל לנסות לפגוש עוד אנשים עם תחומי עניין שונים ומשונים (כמו בריקודי סלסה, מפגשי פורומים או אפילו רישום באתרים שמכוונים בדיוק למצב כמו שלך [אתרי הכרויות כמו jDate קופידון וכו']).
קרוב לוודאי שהבחורה לא תיפול פתאום מהשמיים (אם כי זה היה ממש נוח לו הן באמת היו נופלות כך) וככל שתערבב את עצמך ביותר מקומות, סביר שתכיר יותר אנשים ואולי תצליח לשבות בקסמיך את אשת חלומותיך שטרם פגשת.

וכן, זה שטחי לעשות חרות עם אנשים שקטנים / גדולים ממך, אבל ההרגשה בהחלט מובנת וברורה. אני לא מאמין שיש פה אחד שלא יזדהה איתה.
העצה שלי - אתה לא בתחרות עם אף אחד. אל תרגיש שאתה בתחרות, ותחיה את הרגע.
אי ההצלחה עד עכשיו משפיע על הביטחון העצמי, והמחסור בביטחון העצמי מוריד את ההצלחה שלך הלאה, כך שאתה במין מעגל קסמים שקורה רק בגלל שאתה חושב על הנושא והוא מעסיק אותך מאוד.

אשמח לשמוע עידכונים - ואאחל לך המון הצלחה!
אתה חווה תקופה שכולנו עברנו, ובסוף, מבטיח לך - כולם מגיעים לקו הסיום. בין אם תרוץ ובין אם תלך בסבבה ובזולה שלך

ישן 27-07-2009, 19:53
  liat_x3 liat_x3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אני פשוט מיואש.."

אני איישית לא הכי היתי רוצה מישהו עם הרבה ניסיון , ויש עוד מלא כמוני בדוק.
אז בנוגע לזה אתה יכול להיות רגוע חח בעניין השני זה קצת מוזר האמת.. אבל שמע זה קורה
זה לא בהכרח דבר רע, פשוט לא מצאת מישהי מתאימה עדיין.
אתה נשמע בחור שדווקא הולך על רציני ולא סטוצים זמניים.
רוב הבנים "מקדימים" אותך מסטוצים .. תמשיך ככה זה מעלה את ערכך..
ונכון זה משפט חרוש אבל גבר זה לא מי שעם הרבה בנות .. מי שמסוגל להתמודד עם בחורה אחת.
וזה באמת לא קל חחח [= בהצלחה וערב טוב.

ישן 29-07-2009, 14:55
  blessedblackwings188 blessedblackwings188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.09
נראה שאתה בנאדם מאוד חכם ומודע.. זאת יכולה להיות גם בעיה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "כן, אני יכול לעגל פינות, אבל..."

בגלל שאתה חכם ומוסרי קשה לך להסתדר בעולם שהוא ברובו טיפש ומושחת, לא סתם אומרים אין שכל אין דאגות. המוח שלך עובד הרבה, אבל גם נגדך. כמו שאתה מתאר אתה הרבה פעמים מהסס ואוכל סרטים על דברים שאנשים אחרים עושים בלי בכלל לחשוב, ואז נשאר מאחור ... נראה לי שאתה צריך להתאים קצת את הסטנדרטים שלך יותר לסביבה, להפסיק לשפוט דברים ותהליכים שקשורים לטבע האדם ואין לך שליטה עליהם. כן זה אומר לשקר, לנצל, לרמות, לאיים. ככה העולם עובד, אתה לא יכול לתקן אותו, רק לקלקל קצת את עצמך ...

נערך לאחרונה ע"י blessedblackwings188 בתאריך 29-07-2009 בשעה 15:03.
ישן 29-07-2009, 20:49

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי blessedblackwings188 שמתחילה ב "נראה שאתה בנאדם מאוד חכם ומודע.. זאת יכולה להיות גם בעיה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי blessedblackwings188
בגלל שאתה חכם ומוסרי קשה לך להסתדר בעולם שהוא ברובו טיפש ומושחת, לא סתם אומרים אין שכל אין דאגות. המוח שלך עובד הרבה, אבל גם נגדך. כמו שאתה מתאר אתה הרבה פעמים מהסס ואוכל סרטים על דברים שאנשים אחרים עושים בלי בכלל לחשוב, ואז נשאר מאחור ... נראה לי שאתה צריך להתאים קצת את הסטנדרטים שלך יותר לסביבה, להפסיק לשפוט דברים ותהליכים שקשורים לטבע האדם ואין לך שליטה עליהם. כן זה אומר לשקר, לנצל, לרמות, לאיים. ככה העולם עובד, אתה לא יכול לתקן אותו, רק לקלקל קצת את עצמך ...

שמע, אני לא קדוש, וברור ששיקרתי כבר פול פעמים בחיים שלי, לא ממש רימיתי, אלא אם כן
אתה מחשיב הברחות מכס - אני פשוט חושב שהם גנבים, ולאיים, אני לא ניראה מאוד מאיים אז עדיף
שאני גם לא אנסה.
אני מעריך את המחמאות אבל אני חושב שחלק מהעניין זה שאני צריך להרגיש שהכל אידיאלי,
או שאני עושה כל מה שאני יכול כדי שזה יהיה אידיאלי.
קשה לי להתפשר, אני יכול לתת לך הרבה דוגמאות מתחומים שונים, למרות שהתמתנתי בשנים האחרונות, לצאת עם משהי שאנלא נמשך אליה או ליזום סטוץ אלו דברים שאני לא ממש מסוגל לעשות, משניהם אני ארגיש לא טוב עם עצמי - ודוגרי, אם באמת ניראה לך שיש לי מושג איך להביא בחורה מהבר לשירותים כדאי שתקרא את הפוסט הראשון שוב , גם אם אני רוצה, אינלי מושג איך למשוך לכיוון הזה בכלל.
אני לא מנסה או מצפה לשנות את העולם, אבל אני יודע שאם אני אשנה את ההתנהגות שלי אני פשוט ארגיש ממש לא טוב עם עצמי, בצורה כזו שאני כבר מעדיף להישאר כמו שאני עכשיו, כי עכשיו, הערכה עצמית יש לי.
ישן 31-07-2009, 09:15

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי blessedblackwings188 שמתחילה ב "אם אתה מדבר עם מישהי בפרצוף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי blessedblackwings188
אם אתה מדבר עם מישהי בפרצוף מעוך ומספר לה שאתה עובד רסר ואף פעם לא היית לך חברה זה לא בדיוק TURN ON. מה אתה מצפה שיקרה מזה? היא נורא תרחם עליך ותאמץ אותך? זה לא עובד ככה.

אני לא אומר שתתחזה לסיירת מטכל\ג'יימס בונד (למרות שהרבה גם עושים את זה...), פשוט תציג את עצמך בצורה קצת יותר מחמיאה, גם אם אתה סתם מציג את עצמך ביותר התלהבות זה גורם לאנשים לחשוב שאתה יותר חשוב. וכן תשקר גם פה ושם זה לא מאוד נורא, היא לא הולכת לחקור את המפקד שלך או משהו. לפחות בשלב הראשוני זה חשוב לא ישר לחשוף את כל הפגמים שלך.

אתה סתם מקצין מאוד את הדברים, מעולם לא סיפרתי למשהי שאף פעם לא הייתה לי חברה בפגישה ראשונה כלשהי, אני אבל אולי מסכים איתך לגבי עניין ה"התלהבות".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר