לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2009, 14:40
  GERRY GERRY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
פשוט ביזיון לבעלי מועדון הרוגטקה כולם להחרים אותם

פשוט אני בז לאותם "בעלי מועדון " רוגטקה
אנו כישראלים אשר חיילי צה"ל מש"ג ועד למפקדים העליונים
שומרים עלינו על ילדינו על פרנסתנו ועל חיינו יום וליל בחום ובקור
ואותם "חלאות " המין האנושי בזים לחיילינו האהובים
מי שמכיר את "מועדון "הרוגטקה " שלא יכנס ישלם להם שקל אחד על כוס מים
צריך להחרים אותו עד עפר ולהשאירם ללא פרנסה
רובנו שירתנו חלקנו נילחמנו להגנת מולדתנו מעולם צה"ל לא היה גוף פוליטי אלה קיבל החלטות ממשלה ומחובתו לישם אותם
אותם "חלאות " חושבים אחרת כאילו החיילים הם אלו שמחליטים החלטות אלו ואחרות ......
והעזו לא להכניסם במדים צה"ליים למועדונם בושה וכלימה ל"בעלים "
אני כבעל 6 מועדונים לשעבר הכנסתי אלפי חיילי צה"ל ללא תשלום זו היתה גאוותי ושימחתי על מעשה זה לאורך שנים רבות
אז על מועדון רוגטקה צריך לעשות חרם חרם חרם חרם בושההההההההההההההההההה
רשמתי זאת מכאב לב גדול לאותם חיילים קשה לי להאמין למראה עיניי ולהרגיש את הרגשה של אותם חיילים
תודה ג'רי מזרחי
http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-78ff5839ffcb221004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1575680455

כתובות אינטרנט נילוות:
צה"ל שלנו לעולמים כתובת אינטרנט
חזרה לפורום
ישן 28-07-2009, 17:25
  GERRY GERRY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
ידידי היקר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Barx שמתחילה ב "חבר, עם כל ההבנה ונכונות..."

הריני עוסק בהפקות אירועי זירה ודובר עמותת הספורט בזירה ע"ר
אבל כאדם בוגר אשר עבר מלחמות בישראל ובנוסף שרתתי את מדינתי גם במילואים הלוואי שיכולתי גם כיום
וכל זאת באהבה גדולה כי "אין לנו " מדינה אחרת
והיכן שההינו בארצות העולם בכל הזמנים טבחו בנו ללא רחם ולמזלנו יש לנו מדינה ויש לנו את "צהל " אני חושב שההיפך הוא הנכון אנו מענפי אומנויות הלחימה שעוסקים בחינוך ועוסקים בהוצאת ילדים נערים ונוער ממעגלי פשע סמים אלכוהול אלימות וומחנכים אותם לדרך הישר ולשרת בצה"ל באופן נורמטיבי לא יתכן שאני לא יעלה זאת בכל פורום אפשרי שילכו בעלי מועדון " הרוגטקה ( ד"א דוד המלך ניצח את גוליית הפשליתי ברווגטקה יחי ההבדל
לגור בעזה ונראה שלא יכניסו את אנשי " החמאס למועדונם " אני לא פוליטיקאי מעולם לא יתימרתי ליהיות כזה נכון הפורום הוא כלי שמשרת אך ורק לכתיבה על אירועים או המלצות למועדוני לחימה ולהשכיל את בידע נירחב את אומנותנו
לפעמים יש יוצא מהכלל וזה אכן יוצא מהכלל בגדול אני בוש וניכלם שכך מיתנהגים לחיילנו ששומרים על כולנו בכדי שנוכל להמשיך להיתקיים במדינתנו יום וליל בחום בקור אזזזזז ........
שלך בספורט ג'רי מזרחי
חזרה לפורום
ישן 01-08-2009, 16:54
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
ג'רי שלום
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי GERRY שמתחילה ב "ידידי היקר"

ג'רי שלום לך.
אני מבין מאוד את כאבך ואת כעסך מהמעשה הנבזה והמלוכלך של בעלי מועדון רוגטקה ואני מצטרף לקריאה שלך להחרמת המועדון כי פעילותו חמורה בעיניי יותר אולי מהאפליה שעשה מועדון הקלרה.
אך ג'רי היקר אני חייב לתקן אותך באמירה שלך "והיכן שההינו בארצות העולם בכל הזמנים טבחו בנו ללא רחם " ואף מרגיש לייצג את כבודם של אלו אשר אינם יכולים לעשות זאת.
אני כיליד הרפובליקה הפדרלית של ברזיל וכבן עמה ומולדתה שדם עמי וריח הארץ שזורים בתוכי לא יכול לעמוד על כך מנגד כאשר מעולם בני עמי לא נגעו לרעה בשום יהודים כמו גם עמים אחרים כמו ההודים והסינים ופיליפינים והאינדונזים וכ'ו.
במלחמת העולם השניה לחמו בני מולדתי כנגד המפלצת הגרמנית ושותפיהם האיטלקים רומנים הונגרים וקרואטים השפלים תוך כדי שכ25 אלף בני האומה הברזילאית חרפו נפשם במשימה הקדושה הזו.
ולכן אבקש לכבד את תרומתם ואת שמם במותם במקומם.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר