לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2009, 23:19
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
תגובה לרובכם, ללחוצים וגם לכאלו שלא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי someone4007 שמתחילה ב "תיקון טלפונים סלולרים דרך הרשת הסלולרית ובעתיד-השתלטות מרחוק"

קודם כל אין מה לחשוש כל עוד זה מתבצע באישור הלקוח, דבר שני גם אם בעתיד נראה שהדבר קורה אוטומטית, כיום הטלפונים הסלולריים החכמים כבר מספיק דומים למחשבים כי גם להם יש מערכות הפעלה בדיוק כמו לכל מחשב! יש SYMBIAN יש OS של אייפון (שמקביל לOS-X של אפל) יש WINDOWS MOBILE שמקביל לחלונות של מיקרוסופט, יש אנדרואיד ועוד מאות גרסאות לינוקס שרצים על אלפי מכשירים שונים של חברות שונות..

מה שאני מנסה להגיד כאן הוא שתמיד יהיו משתמשים מתוחכמים ומשתמשים "טיפשים" כבר כיום המכשירים שלנו מספיק דומים למחשבים כדי שנוכל לתמרן ולקנפג אותם כאוות נפשנו, זה אומר אם ברצוני לעדכן גרסא לבד ככה שאני אקבע מה לעדכן ומתי בהתייחס למה חדש בגרסא הזו והאם אני באמת זקוק לעדכון האחון? אז אוכל לעדכן אותה בעצמי לבד מול המחשב שלי בעוד שטרחתי לקנפג את המכשיר שלי ולבטל עדכון אוטומטי!

ד"א לאלו מכם שעדיין מעדכנים עידכונים אוטומטיים של מיקרוסופט בחלונות, מומלץ לבטל זאת, לא תמיד העדכונים של MS כאלו הכרחיים, במיוחד אם אתם לא יודעים מה הרכיב החדש שיורד לכם אוטומטית! מומלץ להגדיר כך שהמחשב יוריד לבד או יציע לעדכן לבד אך אתם אלו שתקבעו מה להתקין ומה לא! לדוגמא את הWGA של MS מומלץ לא להתקין בכלל, יש המון קולות ברשת שטוענים שMS משתמשת בזה ככלי ריגול לכל דבר, הרי מדוע שהמערכת תצטרך לעדכן אם הגרסא שלכם חוקית כמה פעמים ביום בכל יום? האם לא די להם לבדוק פעם אחת את הסריאל של המערכת ואת המספר המזהה כדי לדעת לסמן V על מחשב שכבר זוהה כחוקי? מדוע יש להזדהות מולם כל פעם מחדש? זה קצת מחשיד! מעבר לזה יש עוד המון סרביסים ותהליכים שונים ומשונים שרצים בחלונות שאתם לא מודעים אלייהם בכלל! הפרנואידים שבנייכם בטח כבר הגדירו את הפיירוול לדווח להם על כל תקשורת יוצאת או נכנסת כדי שתדעו בדיוק איזה רכיב יוצר קשר עם איזה IP ומדוע.. אם אתם מכירים את הרכיב ובוטחים בו מן הסתם שתאשרו לו להתקשר, נניח Firefox מן הסתם שהוא ניתן לאישור מראש שיתעדכן ויגש לאינטרנט, אך אם הורדתם איזו תוכנה חדשה ממקורות לא כ"כ מהמנים אז סביר להניח שלא תרצו לאשר לו ליצור קשר עם האינטרנט ישר, תמיד תחשדו!

עדיין הכי חשוב זה לדעת שלא משנה מה יכפו עלינו ומה יקבעו, כל עוד זה אלקטרוני וממוחשב זה תמיד יהיה ניתן לכיפוף ע"י המשתמש! במיוחד אם זה קוד פתוח אז תמיד יהיה לאן לברוח. אין מה לפחד, בעתיד נקווה לשירותי VOIP וכיסוי WIFI מלא בכל הארץ, הבעיות יתחילו אם אינטרנט 2 בהחלט תמומש, נקווה שלא. נקווה שהציבור מספיק ערני ויתנגד לדבר הזה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר