לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2009, 15:17
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
השאלה היא, האם אתה טוען כי בשום תנאי אין לתקוף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לכל המתלהמים לתקוף את אירן"

או, כמו שד"ר בכור מציע, יש לתקוף רק בתור תגובה? אני גם סבור כי לא ייתכן שישראל תרצה את כל שונאיה ברחבי העולם ותעשה בעבורם את העבודה השחורה ותתקוף ראשונה, אולם יש לנהוג במדיניות חד-משמעית כי אין להתייחס לאיום הגרעין האיראני בבואנו לקבוע מדיניות או כדי למנוע מאיתנו להגן על עצמנו, אולם במקרה של התקפה - עלינו לראות בכך קו אדום שמעברו השני יש עולם ללא אירן - אפילו כל האזור ייהרס. תהא זו המורשת שלנו. עולם שיראה במו עיניו מה קורה כשמדינה אחת מאיימת בגלוי על שכנתה, שמעולם לא עשתה לה כל רע ושאר אומות העולם רק מגנות את המדינה המאויימת תוך הצהרות אנמיות לגבי המאיימת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2009, 10:42
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
גם לי יש את אותה תחושה, אבל אין לי מספיק מידעמה קורה בשטח
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "השאלה היא, האם אתה טוען כי בשום תנאי אין לתקוף"

ואני מקווה שה' יתן את הדעה הנכונה במנהיגי המדינה שלנו מה בדיוק לעשות.

בה בשעה שעם המחבלים הפלשטינים יש לי מידע ברור מה בדיוק ואיך לפעול, עם האיראנים זה אצלי נעלם גדול, ונדמה לי שזה לא מן התבונה להתקיף אותם, מחשש שיהיו אבידות יותר מדי גדולות בצד שלנו. אבל אני לא יודע האם התחושה שלי צודקת, בגלל שאין לי מספיק מידע גם על הסכנות אם לא נתקוף וגם על עוצמת צה"ל.

גם במלחמת ששת הימים לכאורה לא היה סיכוי לנצח ב3 חזיתות, אבל לא הייתה ברירה, ובסופו של דבר בעזרת ה' יצא ניצחון גדול.

גם פה, מה שהמדינה תחליט לעשות, ה' יעזור.

אבל שהחלטות שלנו לא יהיו מושפעות ממה שדורשים עמי העולם, אלא אך ורק מביטחון נטו של עם ישראל.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 19-07-2009 בשעה 10:45.
ישן 19-07-2009, 13:13
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "ד"ר גיא בכור בחור נחמד ואינטליגנט"

נוכל לחיות כי אחמדינג'אד ה"מטורף" הזה לא ישגר שום טיל ושום פצצה.

למשטר האיראני אין DEATH WISH, ולצערנו הם לא טיפשים. הם מבינים יפה שתקיפה שלנו תביא להרס העם האיראני.

בנוסף, אני אישית שאם תוקפים צריך לדעת מה לתקוף.
לתקוף את מתקני הגרעין לבד לא יעזור. הם איראנים, לא ערבים משכם. הם יבנו מחדש, עם מוטיבציה יותר גבוהה.

להפציץ את איראן לא יהיה באמת חכם בלי תכנית מדינית ותמיכה נרחבת עולמית(סין ורוסיה).
אם סתם נכניס את ארה"ב למלחמה(בעקבות תקיפה שלנו כמובן) נתחיל לנסוע באופניים בארץ(או שבא למישהו באמת לשלם 40 שקל לליטר).

אנחנו עניין קטן בתקיפה הזאת. אנחנו טריגר-אמת. לא יותר מזה.
את האיראנים יותר מעניין להשליט את רצונם אל מול הסונים ה"מתונים" מהצד השני של המפרץ.

להתחיל לטווח את ישראל בראש ובראשונה זה לא מה שיקרה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר