לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2009, 14:08
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
בעיקר שירים כאלו :)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shmulick14 שמתחילה ב "הקפצה ... אף אחד לא שומע..."

בלהט הוכחנות והנסיעות המרובות שלי, פיספסתי אותך ואת אחד האשכולות היותר חשובים.
אי אפשר לענות לך ככה על רגל אחת, לענות לך יהיה פרוייקט.

Thunder Road

Brilliant Disguise

The Gypsy Biker

אני בהחלט האיש שאוהב את ספרינגסטין, למרות שאני מאשים אותו שהביא עלינו את אובמה.... אנשי דילן יכנו את הבוס כ"דילן למפגרים", אבל אני תמיד חוזר אליו, לא משנה עד לאיזה עומק בשוליים אאזין ואחר אילו עוד זמרים אני נוהה. והוא משתבח עם השנים. אני לא אלאה אותך בפרטים, אלא אם כן נעשה פה פעם אשכול על הבוס בלבד...אפשר לכתוב ספר.
ומאד קשה ללכת בדרך בה אתה מבקש, קשה להמליץ רק על שיר אחד או שניים. קשה לבחור זמר רק לפי שיר או שניים, יותר מומלץ, לדעתי, להכיר את היצירה שלו בצורה רחבה יותר ולהתחבר. אני חייב מכלול...

ובעוד אני כותב את האשכול הזה, אני מאזין ל LOW וזו בהחלט הזדמנות להמליץ לך גם עליהם.

לפני שנה ראיתי אותם בארץ ועבור הבוס טסתי במיוחד לפריז,כך שאני באמת ממליץ

Shame

איזה שיר....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2009, 20:07

כבר המלצת לנו על הראשון בעבר :)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "|לבבות| התגעגעתי לכתיבה..."

סימן שאת מאד אוהבת. אני בעד לחזור על המלצות...אולי הישנונים יקראו פעם ויקשיבו לבסוף לפנינים שלנו
חבל שלא התייחסו לשאלה שלו, מקווה שלא יכנס בעוד שנה אם בכלל.
בכל אופן זה פתח לה-מון ה-מון ה-מון שירים שאפשר להמליץ עליהם דרך היוצרים והמבצעים.

וכדי שגם אני לא אואשם בהספמה טהורה, אני אוסיף לנער עוד המלצה (עם סיפור קטן-גדול)

כשהייתי בתיכון, הייתה נערה שמאד לא חיבבתי וזה עוד בלשון המעטה. לא ממש הכרתי, אבל כל דבר שלה פירשתי לשלילה והכי הרגיז אותי...שהחצופה שגרה קרוב אלי לא טרחה להתייחס עלי כאשר הייתה חולפת על פני.
יום אחד באחת ההפסקות שמעתי אותה, את הבלתי נסבלת, אומרת לחברה שלה שאם בדייט של אתמול הבחור השמיע לה את נייל יאנג, אז הוא באמת בחור רציני...כי ניל יאנג לא משמיעים ככה סתם....כמובן שהייתי חייב לסנן איזה פחח על הנקבות המוזרות האלו (למרות שדיי התרשמתי מהאמירה).
ברבות הימים תמיד הבטחתי לעצמי שלא אשכח להשמיע לבן שלי כמה מפניני יאנג ואחרים, שלא יגדל פרא חסר תרבות

ניל יאנג עדיין יוצר ובועט במלא הכח (בעיקר במימשל הקודם)

Harvest

אגב, הבן הבכור שלי מכור לניל יאנג ואני כבר מעל שני עשורים משמיע לאותה בלתי נסבלת את ניל יאנג....היא זוכרת לי היטב את ה"פחחח" עד היום

ישן 28-08-2009, 18:00

לאונרד כהן זה המקביל של דילן???
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אם כבר Knocking on heaven's door"

אני תמיד אומר שאולי כשאתבגר אלמד פעם לאהוב את לאונרד כהן...בינתיים אני מתבגר פיזית בגיל , אבל מנטאלית....לא יכול להסביר למה אני לא מסוגל לאהוב אותו, אין כמעט שיר שלו שאני מצליח להתחבר אליו...ובינתיים אין דיסק שלו שאין לי, כי תמיד יש מישהו חושב שזו המתנה האולטימטיבית לקנות עבורי
נחכה עוד כמה שנים

ובינתיים, נחזור לנושא האשכול.
הבחור כבר לא נכנס לפה, וחבל, אז אני ממליץ על עוד זמר שאני אוהב מאד.

איאן האנטר. הוא אחד מאלו שלא יודעים שהם חברים שלי, ויש לי מעט אך מאד איכותיים של חברים שמלווים את ימיי ולילותיי לאורך שנים רבות. האנטר הוא החבר שלי - יום אחד אולי גם הוא יגלה את זה
יש לו שירים עם עומק כתיבה מדהים, משהו על גבול הנדיר בעיני

Ian Hunter - Ships

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר