לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2009, 00:24
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "תליונים לשרשרת - מפימו או כל דבר אחר"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כשאת ניגשת להכין דמות מפימו, קודם כל פרקי בראש את הצורות שאת הולכת לעשות. כל צבע והצורה שלו.. כלומר, צורה לגוף הכללי, צורת האזניים והידיים וכו'. אז קודם כל את בוחרת את הצבעים בהן תשתמשי. לענייננו, עירבבתי צבע עור-בז' בקצת חום ועוד יותר קצת שחור- לגוף. שאר הצבעים היישר מהחבילה. הסוג שאני משתמשת בו הוא כי הוא רך ומגיע בצבעים קבועים.

לענייננו:

1. את לוקחת את הצבע של הגוף, חותכת חלק ממנו ומשאירה בצד בשביל לעשות אזניים, ידיים ותיקונים, אם תצטרכי. מהחלק הגדול שנשאר את יוצרת את הגוף. אני שגיתי, ואת המוט עם הלולאה דרכו תשחילי אח"כ את החוט, הטמעתי רק בסוף. אני מציעה שתכניסי אותו כבר בהתחלה כחלק מהגוף, ע"מ שלא תעוותי חלילה את החלקים המוכנים, או תשאירי טביעות אצבעות.

2. צובטת את הרגליים, מוסיפה את האוזניים והידיים, אותן את מכינה בנפרד בצד. החיבור בסוף מאפשר לך לעבוד עליהם יותר בקלות, מכיוון שהם נורא קטנים וקשה לעבוד עליהם כשהם כבר מחוברים לגוף. אני ניסיתי להוסיף את השערות של האוזניים, אבל את לא חייבת. לי אישית זה היה נורא קשה. השתמשתי בעיקר בקיסם ובסכין שלי. זה מצריך אקסטרה עדינות, אז עבדי לאט.

3. על הגוף את מחברת את העיגול של הבטן. כדי להכין את הV ההפוך על הבטן, תגללי נחש דק דק בצבע של הגוף. חתכי, עשי את צורת הV ותצמידי בעדינות אל הבטן. אם את רוצה לדייק, אני מציעה לך להשקיע עוד קצת מחשבה בVאים, ולחתוך ישר ודק עם סכין. כך יהיה יותר מרווח בבטן בין V לV

4. מוסיפה את הפרטים הקטנים הנוספים- עיניים (עיגול לבן ועליו עיגול שחור קטן יותר) אף (אליפסה מעוכה קטנטנה) שפם וכו'..

הערות וטיפים:

**לאורך כל הדרך, אני מציעה לך בכל שלב של הדבקה חדשה, להחליק בעדינות עם האצבע על החלקים. אחרת יראו את טביעות האצבעות שלך, כמו שתוכלי לראות בחלק מהתמונות.

**אם בעת ההדבקה את רואה שהצורה מעט התעוותה, אל תבהלי. קחי קייסם שיניים ובעדינות תחזירי את הצורה למקום. כדי שלא יהיו סימנים, עברי שוב בעדינות עם האצבע ותחליקי.

**אני האמדתי לא נכון את הגדלים, ולכן הגוף יצא צר מדי וכתוצאה מכך הפרופורציות השתנו. אז שימי לב לכך כשאת פונה לעבודה. תוודי שהגודל יצא לך נכון ורק אז תתחילי לחבר את הכל.

בהצלחה!!

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 22-07-2009 בשעה 02:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2009, 10:40
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
איזה יופי!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "..."

הוא ממש ממש חמוד. אז קודם כל תודה רבה על ההשקעה
כמה שאלות:
1. לגבי צבע הגוף, חובה לקנות כמה צבעים ולערבב או שניתן פשוט לקנות פימו אפור? או שאין פימו באפור?
2. הלינק שנתת לסוג הפימו לא פעיל. אני רוצה לקפוץ היום לארטא ולקנות. לבקש סוג מיוחד?
3. לגבי המוט, מאיפה קונים כזה דבר? יש גם את זה בארטא? אני לא בטוחה כ"כ מה לבקש ממנו, אבל אני צריכה את זה בשביל לתלות על השרשרת.
אה, והתכוונת שאני קודם אכניס את המוט בגוף שלו ורק אז אתחיל לעבוד עליו במקום לשמור את החלק הזה לסוף?

ובאמת שיצא מקסים. אני כ"כ חדורת מוטיבציה עכשיו לקנות ולעשות את זה. (;

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

ישן 22-07-2009, 11:35
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "איזה יופי!"

בכיף, נהנתי לעשות את זה

לשאלותייך:
1. יש כמעט כל צבע שתרצי, לא תמיד יהיה בחנויות. בד"כ יהיו לך את הצבעים הבסיסיים, אבל אם תלכי לחנויות גדולות של אמנות, הסבירות שתמצאי מגוון רחב, גדולות יותר. חפשי. אם תמצאי מה טוב- פחות כסף לבזבז P:
2. שם החברה של הפימו הוא eberhard faber. אני אוהבת לעבוד איתו. אבל אם אין בנמצא (בד"כ יש, הוא די פופולרי) פשוט תשימי לב שכתוב על החבילה SOFT. כי פימו זה חומר יחסית קשה בהתחלה.
3. את המוט לקחתי מתכשיט מפורק שהיה לי. אבל אני מאמינה שמוכרים אותו. תתארי למוכר מה את צריכה והוא ימצא לך. אם אין לו, בטח בחנויות כמו אופיס דיפו או אספקה טכנית יש כאלה.

וכן, זה מה שהתכוונתי. אם תכניסי את הוו עוד בהתחלה כשאת רק מתחילה לעצב את בסיס הדמות, זה ימנע את עיוות מיותר וטביעות אצבע. אני פשוט הבנתי את זה רק בדיעבד. מה שאני עשיתי לצמצום הנזקים היה פשוט לא להכניס אותו, אלא לקחת חתיכה נוספת מהפימו לתיקונים ששמרתי ממקודם (רואה כמה שזה יעיל? ) ופשוט עטפתי והצמדתי בעדינות.
בצורה כזו-

אם את רוצה להקפיד על אסטתיקה מלפנים או מאחור, שוב אותו פטנט עם האצבע. אבל מכיוון שבמילא את הגב לא רואים, אני לא הקפדתי על זה

ישן 22-07-2009, 15:44

אוקיי, אז כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "תליונים לשרשרת - מפימו או כל דבר אחר"

קודם כל, קניתי את המוט מחנות תחביבים ואת הפימו מארטא.
רציתי שהוא יהיה די מיניאטורי כדי שיתאים בתור תליון. בגלל זה היה קשה לעשות כל מיני פרטים קטנים, אז ויתרתי על השפם והפה.
ברוב טפשותי לא השארתי לו מקום לאף ולכן קיבלתי טוטורו עם עיניים בלבד!
עדיין, אחרי הכל החלטתי שיצא די חמוד, לפחות יחסית לפעם ראשונה. אבל העניינים התפקששו בתנור...
שמתי על חום של 110 מעלות, ואחרי 10 דקות הוא התחיל להשרף! עכשיו הלבן שלו קיבל גוון של חום...
ממש מבאס.
אם אצליח לנדב מצלמה היום אני אנסה להעלות תמונה של איך שיצא.
אני רק לא מבינה למה. אולי התנור חזק מדי?

אגב, פאקטשלי, כמה ס"מ בערך יצא הגובה של מה שעשית? כי עשית המון פרטים קטנים, ואני אישית קצת הסתבכתי עם האוזניים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

ישן 22-07-2009, 16:30
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "אוקיי, אז כמה דברים"

בעניין הפרופורציות- זה קורה לטובים ביותר.. הזהרתי לגבי חישוב הגדלים והקטע עם האזניים.. (שאפרופו, לי לקח הרבה זמן לעשות אותן.. זה באמת מאוד קשה לעשות את השערות בכ"כ קטן!!) אבל לא נורא. אימון אימון אימון ולומדים מהנסיון!

עוד הערה חשובה ששכחתי להגיד, ואני נורא מתנצלת על זה! פימו מגיב שונה בתנורים שונים! על כן בפעם הראשונה תמיד כדאי לאפות פסלון לא מושקע, לראות אם החום מתאים. ע"מ להמנע מעוגמת נפש, רצוי לשים את הפימו בשלבים התחתונים של הפורום, ובחום התחלתי של 80. בהמשך, ואחרי מספר אפיות תדעי כבר לבד את הזמנים והחום הרצוי לאפיית הפימו בתנור שלך. בתנור הישן שלי יכולתי לשכוח את הפימו במשך שעה ויותר על חום 120, ולא היה קורה לו כלום. ובתנור הנוכחי אני צריכה לשים לב לא לעבור את ה10 דק', כשהפימו מורחק החימום העליון של התנור. זה אינדיבידואלי לכל תנור.

תשמחי שהוא רק הושחם, כי לחברה שלי ולאחותי כשהן ניסו לעשות זאת אצלהן, הפימו עלה בלהבות אם את מרוצה חוץ מזה ממה שיצא לך, ואת לא מעוניינת להכין אחד חדש, אני פשוט מציעה לך לקחת אקריליק ולצבוע בעדינות את החלקים השחומים. אבל ככה, לאתגר, כדאי לך להכין עוד אחד, לאחר שהפקת את הלקחים,בשביל התרגול.. אין לך מה להפסיד.

לי יצא פסלון בגובה של 3 ס"מ+ כמה מילימטרים נוספים בגלל הוו. אל תשכחי שאני עושה דברים קטנים מכיתה ז'-ח'.. שזה כבר 5-6 שנים וגם לי ישנן לא מעט טעויות והרבה מקום לשיפורים! זה בא עם האימון, ובתור פעם ראשונה אני בטוחה שיצא לך מעולה! אשמח לראות תמונה.

ישן 22-07-2009, 19:08

רק לא לפתח יותר מדי ציפיות, זה ממש לא מתקרב לשלך :)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "בעניין הפרופורציות- זה קורה..."

ואני בטוחה שהיה עולה בלהבות גם לי אם לא הייתי מוציאה בזמן. הצצתי רק כי הרחתי ריח שרוף ופתאום גיליתי שזה מוציא עשן!
אני בהחלט מתכוונת לעשות עוד אחד, גם עם יותר פרטים, וגם *בתקווה* בלי סימני אצבעות ופחות עקום
אז בינתיים הנה התוצר הראשוני והלא-כ"כ-מושקע בעליל:

ועל הצוואר:

ועל סימבה החתול :

אממ... אולי דווקא אנסה שוב אבל בפסלון גדול יותר.
כך אוכל לעשות לו באמת אוזניים כמו שצריך, שפם, אף, פה והכל. וכמובן לא אשכח אותו בתנור...

תודה פום (:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר