לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2009, 09:06
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yoniqq2 שמתחילה ב "כרטיס ביקור שעיצבתי אשמח לדעתכם המקצועית"

כמה הערות, הארות ושאלות:
- יש פה חזרה על דברים בעברית ואנגלית, אם את רוצה לעשות חזרה כזו, הייתי ממליצה לך לעשות
צד בעברית וצד באנגלית. אני אישית הייתי מעדיפה לעשות צד לוגו וצד עברית, בלי אנגלית.
- מה הלוגו פה? נדמה כאילו הכיתוב באנגלית למעלה הוא הלוגו, עד שיורדים למטה ורואים את העברית.
כמו שכתבתי, שניהם יחד לא מסתדרים, צריך לבחור
- מסגרת - לא הייתי חותכת את הבחורה, עדיף שהיא תגיע עד הקצה ולא תיווצר לה מסגרת.
ועושה תחושה שעיוותת אותה קצת, בלי עיוותים..
- צבעים - הרקע המרצד, זה מכוון? בכל אופן, הייתי מורידה אותו ונותנת רקע חלק
- הכיתוב הסגול - הייתי הופכת אותו ללבן, לא מעוותת את הכתב בשום צורה - חשוב

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2009, 23:04
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yoniqq2 שמתחילה ב "כרטיס ביקור שעיצבתי אשמח לדעתכם המקצועית"

מצטער מאוד לומר שהכרטיס דיי גרוע...
קודם כל אין פה דיבור בשפה... אני רואה שכתוב באנגלית ובעברית איפור ומאפרת מייקאפ אבל אין פה שום דבר שממחיש לי את זה...
הפייד הסגול על כל רקע הכרטיס והמסגרת הסגולה הזו לא עושים לו טוב ורק הורסים...
רקע שחור לגמרי עם כתב סגול בהיר משולב עם כמה מילים או שורות מסויימות בצבע לבן ידגיש הכל ויתן חדות לכרטיס מה שכרגע חסר בו המון...
אין חדות ממש לכלום כשמסתכלים על זה וזה מעצבן את העין להוריד קצת אפקטים והילות מהדברים אפשר שיהיו קווים חדים - זה בסדר ורצוי, קונטרסטים עובדים ומכוונים את העין לאן שאנחנו רוצים וזה מה שצריך לעשות פה...
מסגרת לכרטיס ביקור לא הכי לטעמי ולכן אמליץ לוותר עליה לגמרי
לגבי התמונה קודם כל היא נמתחה לצדדים ואין פרספקטיבה - צריך לשים את התמונה מחדש בלי שינוי הפרספקטיבה שלה כי הבחורה יוצאת מעוותת קצת כמו שכבר אמרו חוצמזה אני הייתי לוקח את זה עוד קצת קדימה - אם היא נחתכת כבר במצח אז עוד יותר - להיכנס באקסטרים קלוז אפ רק לפנים - הרי זה איפור ולא שמים איפור על הצווארון של המעיל... אז לא צריך להראות אותו - שיראו רק פנים ושמרכז התמונה כמעט יהיה איזור העיניים שהרי הוא הכי מאופר - אוליי לבחור תמונה של דוגמנית שלה עם איפור שהיא עשתה ואם זה כבר המצב בתמונה הזו אז לבחור תמונה אחרת שצולמה באיכות יותר טובה... (את האמת זה כרגע נראה כמו תמונה שצולמה בסלולרי מבחינת איכות...

הטיפוגרפיה לא מיושרת, שתי השורות הסגולות באמצע של האתר והמספר לא יושבות טוב בכלל ופשוט ענקיות - הספרות נמתחו לצדדים בשביל להגיע לאותו רוחב של האתר וזה ממש מעצבן בעין (בדיוק כמו שקרה לפרצוף של הבחורה..)
העובדה שיש את הטקסט למעלה ולמטה עם ההילה הלבנה סביבו בגודל גדול יחסית גם נותנת לעין לשחק פינג פונג בין שני האיזורים כי הם מתחרים ביניהם...
לבחור שפה אחת - ואם היא עובדת בישראל ולא טסה כל יום בין כמה מדינות בשביל לאפר נשים ביום החתונה שלהן אז עדיף שהשפה תהיה עברית...
הלוגו ממש מציק לי ואני לא יודע למה, אין בו שום דבר שאומר איפור - אוליי לנסות לעבד אותו קצת יותר או להוסיף סמל שילך איתו ביחד... ולמה הוא גם חוזר על עצמו בחלש על החלק התחתון של התמונה?

דבר נוסף למה הצבעים הם RGB ולא CMYK??? לעבור לCMYK ואז לנסות להתאים צבעים... אבל כמו שכבר אמרתי רקע שחור וכתב בשני צבעים סגול בהיר יחסית ולבן יכול לצאת ממש מתאים...

הייתי אומר שיש קצת עבודה על הכרטיס - וברגע שיוחלף הרקע לשחור אחיד והצבעים יותאמו בטקסטים זה כבר יראה הרבה הרבה יותר טוב גם אם לא נוגעים בכל השאר - אבל מומלץ...
בהצלחה..!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר