לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2009, 21:46
  Helpinguser Helpinguser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
איך לבנות קשר? - נושאים לשיחה

דבר ראשון.
אחרי שהצלחתי "לפתור" לא מעט בעיות בחיים שלי. אני רוצה לנסות להתקדם ולעבור "לשלב הבא".
הפעם אני רוצה לבנות קשר. אני לא ממש מצליח לחשוב על נושאים לשיחה ואם אני מתחיל שיחה עם בנות באינטרנט או אפילו עם חברים. היא מאוד מקובעת למשל "מה קורה" מה נשמע? מה עשית היום? ואני לא מצליח לפתח אותה מעבר לזה (לא בגלל חוסר בטחון אלא בגלל שאני לא מוצא באמת נושאים או משהו מעניין לדבר עליו).
אם אני מתחיל שיחה עם בן אדם חדש אני שואל אותו מהם תחומי העניין שלו במה הוא עוסק וכד'? וגם מכאן לשם זה לא מתגלגל לאיזשהו מקום מעניין.
אני לא חושב שאני בן אדם "ריק מתוכן", יש לי את תחומי העניין שלי ואת התחביבים שלי. אני חושב שיש לי מה להציע, בדיוק כמו לכל האנשים שלהם כן יש קשר מוצלח (אני לא חושב שיש שונים מהותי ביני לבינם). ההבדל ביני לבינם שלהם יש בטחון עצמי גדול יותר והם יודעים איך לשווק את עצמם.

בעייה שניה
ניסיתי ללכת לאיזו מסיבה. והגעתי למסקנה שמקום בילוי כזה הוא לא בשבילי. (מוזיקה רעשנית, מפוצץ באנשים אי אפשר ממש לדבר)
איזה מקומות או מסגרות נראה לכם שאני אוכל להכיר בנות בדגש על "איכותיות"? אני חשבתי אוליי לנסות מפגשי פורומים/ מפגשים בעלי תחום עניין מסויים כלשהו.
מה אתם אומרים על פיק-אפ-ברים? (למרות שלא נראה לי שאני דוגל או אדגול בסטוצים)
לאור העובדה שמעולם לא היה לי נסיון. אז יש לי בעיה איך לפנות לבנות המין השני (על הפחד אני מאמין שאני אוכל להתגבר) אבל עדיין אין לי מספיק אומץ וגם לא נסיון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2009, 10:36
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "וואו....כשיש כימיה, או קליק..."

אני דווקא חושב שהכימיה יכולה לבוא אחרי "חשיפה" של 2 הצדדים (ולא הפוך)...
שהרי הוא יכול להכיר בחורה חמודה ונדמה שיש התאמה אבל (לדעתי) שום קליק וכימיה לא תורגש אם לא תהיה הזרימה הזו בשיחה שמקורה בביטחון עצמי, לפחות של אחד הצדדים.

לכותב האשכול:
לכן לדעתי, אפילו שזה ברור לך, הפתרון הוא בטחון עצמי:
אתה מוביל את השיחה, אתה מגיע בראש של "אני רוצה להכיר...ונראה איך הולך..."
תתחקר אותה בקטנה, שאל שאלות שקשורות לתחומי עניין / מוזיקה / תחביבים / סדר יום וכו' אבל גם אתה אל תחסוך ממנה חוויות מצחיקות / מעניינות שהיו לך, ככה גם היא תרגיש פתיחות איתך והיא גם תרגיש נוח לספר לך את זה....

אז, תורגש הכימיה...

זו דעתי בכל אופן, ומקווה שעזרתי.
חן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר