לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2009, 23:40
צלמית המשתמש של iverson2006
  iverson2006 iverson2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
זכאות לראיונות

אהלן כולם,
עברתי במאי השנה גיבוש צוללות וסיימתי אותו. מדור סיירות אמרו לי שאני זכאי לראיון אגוז וגם אני יודע שבאותה מידה אני זכאי לראיון צנחים. אך הראיון ינתן לי בתנאי שאני אצליח לדחות גיוס לנוב' מה שלא הצלחתי לעשות בזמנו שרשמתי להם שאני זכאי לראיון ובבקשה שידחו. הייתי אמור להתגייס לפני כמה ימים להנדסה בשלישי לאוגוסט אבל עשיתי ניתוח יום לפני והגיוס נדחה לי זמנית לסוף אוגוסט ולאחר אישור שאני בריא לגמרי הגיוס כנראה ידחה לגיוס קרבי הבא שהוא... נוב'.
ראיון אגוז התקיים אני יודע בתקופה של תחילת יולי וכמה חברים שלי שהיו בגיבוש צוללות התקבלו... התקשרתי עכשיו למדור סיירות לבקש ראיון... הם אמרו לשלוח בקשה בפקס למספר של לשכת גיוס...
אני באמת שלא מבין מה לעשות כבר... למה אני אמור לבקש את זה בפקס? אני זכאי לראיון וזה מאוד פשוט...
יש למישהו מושג מה צריך לעשות במצב כזה ואם לשלוח פקס מה לרשום? שאני רוצה ראיון... אני דיי בטוח שהם לא יעשו עם זה כלום כמו תמיד... למרות שאני בטוח אנסה לשלוח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2009, 14:02
  ben9919 ben9919 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iverson2006 שמתחילה ב "זכאות לראיונות"

תראה....
יפה שסיימת גיבוש צוללות הראיונות מקבלים י שסיים שני גיבושונים מרכזיים אוגבוש אחד...
עכשיו שאתה עושה את הגיבוש יש לך ציון סופי שנותנים לך המפקדים בהתאם תוצאות בגיבוש...
לפי הציון הזה.. יכולותך בגיבוש המפקדים מחליטים (במידה ולא עברת) האם אתה מתאים וזכאי לפי התוצאות שלך בגיבוש...
חשוב לציין לא כל מי שסיים גיבוש מרכזי יקבל ראיון.. היו איתי כאל בגיבוש לשייטת שיימו את כל הגיבוש ולא קיבלו כלום, היו שכאלה שרק קיבלו ראיון אחד והיו כאלה שקיבלו שתיים (כמוני)...
מוזר, כי אם היית אמור לקבל ראיון לאגוז כבר היה אמור להיות לך...
בכל מקרה הצבא לא מסודר על עצמו... לי קבעו את הראיון לאגוז על בגרות והצבא לא רצה לדחות לי את הראיון, אז וויתרתי על הבגרות ואמרתי שאני יעשה אותה במועד קיץ עכשי שבוע אחרי הראיון שלחו לי ראיון לאגוז נוסף כי אמרתי שאני לא יכול בגלל הבגרות....(רק שתבין איזה בלאגן הולך שם)...
בכל מקרא אם הם אמרו שאתה זכאי, תלחם על זה ואל תוותר....
חשוב להדגיש שהם גם לא מתייחסים אותו דבר למי שסיים גיבוש שייטת או מטכ"ל למי סיים גיבוש חובלים (מבחינה פיזית זה לא אותו דבר)...
קיצר אחי תלחם על זה ואל תוותר...

אני מתגייס בנובמבר לאגוז מקווה לראות אותך..
בהצלחה...
ישן 09-08-2009, 15:40
צלמית המשתמש של iverson2006
  iverson2006 iverson2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ben9919 שמתחילה ב "תראה.... יפה שסיימת גיבוש..."

זכאי אני בטוח ויש לי ציון מבחינת כוח פיזי ועבודת צוות דיי גבוהה אני בטוח כי בצוות שלי לא ראיתי אף אחד ממטר בקטעים הפזיים וכל הזמן הייתי מאחור ודחפתי.
הקטע הוא שאני כבר בן 19 ואני לא רוצה לחכות לסבב ראיונות הבא... כולם כבר התגייסו ואני לא רוצה להתגייס עכשיו במרץ ולא יודע איך עכשיו הם יביאו לי ראיון לגיוס נוב'... הצבא דיי דפק אותי בקטע הזה כי לצנחנים אני לא יכול להתקבל וכמו שזה נראה אני הולך להתגייס לחטיבה רגילה ויש לי רק אפשריות לסיירות רגילות... בלי הסיירות של היחטיות של צנחנים כמובן(דובדבן, מגלן, גדסר ועורב).
אני אנסה לשלוח פקסים ובקשות אבל לא נראה לי שזה יעזור כי מנסיון קודם לדחות... קיבלתי שלילה על הרבה בקשות סתם.
הראיון שלך... היה במקרה בשביעי ליולי?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר