לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2009, 22:35
  liran09 liran09 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Elim שמתחילה ב "אם יש לך סקופ זמין, כדאי קודם..."

בדקתי עם רגל שונה .. רגל של פורט C והבעיה לא נפתרה. אני ינסה להחליף את הטרמו קפל.
בנוסף. התוכנית שאני בונה היא קבלת מידע מטרמו קפל והצגת המידע דרך RS232 במחשב
עם שימוש ב MAX6675 PIC30F3012 MAX232
בעזרת "מפסק" רגל RC15 אני בוחר להתחיל לקבל מידע מהטרמוקפל ולהציגו במחשב.
כתבתי את הפונקציה של MAX232 וכתבתי את הפונקציה של קריאת המידע
אבל משום מה יש לי בעיות קלות בקוד. אם זה בתדירויות בין הרכיבים או בפקודות עצמם.
הקוד כמעט גמור ויש לי איתו בעיות
אני מצרף את הקוד שכתבתי
אלי, אני רואה בך בן אדם שגאון בתחום. אשמח אם תוכל לבדוק את הקוד , תוכל להציע יעול או לראות בעיות שקיימות בו
תודה מראש אלי.

קוד:
#include <p30f3012.h> #include <stdio.h> #define UXBRG ((7370000/9600)/16) - 1 int i; int temp=0; // temp buffer //-------Delay Function------ void Delay (long k) { int y; for (y=0; y<k; y++); // function runs a number of "x" cycles } void Transmit (int x) { U1MODEbits.UARTEN=1; // UART is enabled U1MODEbits.ALTIO= 1; //using UxATX pins U1MODEbits.WAKE=1; // Wake-up enabled U1MODEbits.LPBACK = 1; // Enable Loopback mode U1MODEbits.ABAUD = 1; // Input to Capture module from UxRX pin U1STAbits.UTXBRK = 0; // Not sure if this is needed or not U1MODEbits.USIDL = 0; //Continue operation in Idle mode U1STAbits.UTXEN = 1; // enable for transmission U1TXREG = x ; //transmission data } // -------Function that Reads the Temperature------ int Read_Data() // RD0 -> SO // RB1 -> CS // RB2 -> SCK { temp=0; int i; int input_bit =0; Delay (10); PORTBbits.RB1 =0; for (i=0; i<8; i++) //LOOP 9 TIMES TO GET DETA { Delay (2000); PORTBbits.RB2 = 1; Delay (2000); PORTBbits.RB2 = 0; Delay (2000); temp<<=1; temp += PORTDbits.RD0; //input_bit += temp; Delay (200); } PORTBbits.RB1 =1; //PORTDbits.RD0 =1; //Delay(10000); Transmit(temp); //return; } int main(void) { int x; TRISB = 0x00; U1BRG = UXBRG; // Set the baud rate U1MODEbits.PDSEL = 0; // 8-bit data, no parity U1MODEbits.STSEL = 0; // 1 Stop bit U1STAbits.UTXEN = 1; // UART transmitter disabled TRISB = 0b00000000; TRISD = 0b11111111; TRISC = 0b11111111; PORTDbits.RD0 = 1; PORTBbits.RB1 =1; //while(1) // { //if ( PORTCbits.RC15 ==0) while (PORTCbits.RC15 !=0) { Read_Data(); //else Delay(20000); } // } }
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר