לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2009, 16:49
צלמית המשתמש של Taurus84
  משתמש זכר Taurus84 Taurus84 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.08
רוסיה תקנה עוד שני כטב"מים מישראל

ציטוט:
Russian police to buy two Israeli drones next year

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://en.beta.rian.ru/images/15544/95/155449532.jpg]

© hoyasmeg

17:3922/10/2009
MOSCOW, October 22 (RIA Novosti) - The Russian Interior Ministry will buy two Israeli-built unmanned aerial vehicles in 2010, a senior police official said on Thursday.

Maj. Gen. Vladimir Lukyanov, head of the Interior Ministry Logistics Directorate, said the Israeli UAVs would be used for "special operations."

He said the ministry would buy certain other types of weapons and equipment abroad, but only in limited amounts.

The general added that "in literally one year," Russia would start the production of its own unmanned planes, on a par with Israeli versions.

The Russian Defense Ministry has already bought 12 Israeli UAVs in a deal worth $53 million.

The Russian military has stressed the need to provide its Armed Forces with advanced theater reconnaissance systems in the wake of a brief military conflict with Georgia last August, when the effectiveness of Russian military operations was severely hampered by the lack of reliable intelligence.

According to various estimates, the Russian military needs up to 100 UAVs and at least 10 guidance systems to ensure effective battlefield reconnaissance.

http://en.rian.ru/russia/20091022/156557401.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2009, 11:22
צלמית המשתמש של לוחם מיל
  לוחם מיל לוחם מיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי idanmo שמתחילה ב ""He said the ministry would..."

"הנדסה לאחור" - בהחלט והם לא מסתירים זאת , ואפילו מודים בעובדה הזו בגלוי , אין להם שום סיבה לקנות מזלטי"ם מבלי להנדס אותם לאחור ולהריץ אותם על פס יצור מחודש , זהו עיקרון העיסקה בסכ"ה. ואני בטוח שהעיסקה הזו תרמה רבות לכך שעסקת הS300 לא יצאה אל הפועל - הרוסים הודיעו בשבוע האחרון שהעיסקה הופסקה לצמיתות (עד כמה זה אמין? נחכה ונראה)

לעוד מידה על העסקה ,בעיקר בעייני הסעודים (אל ג'זירה באנגלית) ניתן למצוא פה:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בסכ"ה הרוסים לא רואים בזה "קו חדש" עם ישראל , אלא בתור עסקה נקודתית , ישראל היא המדינה הראשונה במערב שמכרה נשק לרוסים , לאחר מס' סירובים של ארצות הברית - הגיע האישור המיוחל ונמכרו 10 מזלטי"ם , (53 מיליון דולר) , ועכשיו עוד שני מזלט"ים. האיראנים והסורים לא יכולים לתמרן יותר מידי , הם חייבים ל"שבת בשקט" , ולפי הכתבה הזאת אני רואה שהם אכן מפחדים-במיוחד לאור העובדה שישראל הצליחה לעקוף מערכות נ"מ רוסיות מתקדמות ב2007 בתקיפת הכור הסורי בקלות רבה מאד , דבר שמעמיד את הרוסים בעמדה נחותה (ע"פ פרסומים זרים כמובן).

ישן 25-10-2009, 23:08
  newday newday אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.09
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "אני חושש שאף אחד לא יעשה את..."

אני דווקא חושב שאני מבין למה הוא התכוון.

אני לא בטוח לגבי מה המקורות הרשמיים של זה - מסכים לגבי פחדים של הציבור - אבל אין ספק שיכולות המערכת עוברות אינפלציה מואצת ללא שום בסיס עובדתי.

אני זוכר את הפרסומים הראשונים על המערכת כשרק התחילו לעסוק בה בתקשורת. דובר אז על מערכת נ"מ מתקדמת, פחות טובה מהפטריוט (תמיד היווה נקודת ייחוס) אבל יותר טובה מכל מה שיש לערבים וצויין גם שהמפתחים טוענים שיש לה יכולת מסויימת גם נגד טילי שיוט ואולי אפילו איזו יכולת מוגבלת נגד טילים בליסטיים. מאז, בכל הפרסומים בנוגע למערכת בתקשורת (הפופולארית, לא המקצועית), יכולות המערכת עברו שדרוג משמעותי ללא שום בסיס עובדתי. אם תקרא את הפרסומים האחרונים כבר תגלה שמדוברת במערכת נ"מ טובה יותר מהפטריוט ומכל מה שיש למערב ולא רק זה אלא תוכל ללמוד שמדובר במערכת נ"מ שמתמחה ביירוט טילים בליסטיים ושאין לחיל האוויר תשובה בשבילה כאילו אם יקבלו אותה האיראנים הכל אבוד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר