לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2009, 16:22
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eerz שמתחילה ב "|חוות דעת|עבודה שלי לכולל."

ארז - למרות שזו עבודה לכולל וזה אמור להיות סולידי בצורה מסויימת, זה יותר מידיי סולידי ויותר מידיי תבניתי...
ראיתי עשרות עבודות שגם אם הן היו למטרות שונות הן נראו בדיוק אותו דבר השילוב של כחולים ברקע והחאקי בכתר והכותרות ופונט הכי פשוט שבעולם...

אני לא מצפה שתעשה את כלוח בצבע אדום אש.. (אממ אוליי אני כן אבל עזוב את זה כרגע....) זה כן אמור להיות סולידי יחסית אבל אתה חייב לשגע את זה טיפה - להוציא את זה מהשגרה של כל לוח מודעות בכל ישיבה וכולל אחר...
כנס לאתר של פונטביט בתפריט הצד יש את ספריית הפונטים שלהם תעשה חיפוש לפי סיגנון ובחר את הסיגנון "כתב מקורות" תראה כמה פונטים יפיפיים שיש להם שם שבטוח ישפרו את זה פלאים

בחבילה שאני רכשתי מהם לפני שנתיים לקחתי את הפונט קידוש והוא פשוט פונט מהמם.

תנסה לעבוד טיפה עם צבעים אחרים ותראה מה יוצא לך.. זה פשוט יותר מידיי שיגרתי לטעמי..

ביקורת על מה שכבר יש פה:
הטיפוגרפיה שלך ממש ממש לא יושבת טוב למה כל דבר בגודל שונה אפילו הפסוקים בצהוב בהיר בשני צידי הטבלה כל אחד בגודל אחר..! חייב להיות אחיד זה סתם מבלבל את העיניים.

בחלק התחתון יש לך שלושב חלקים של טקסט וזה נראה כאילו מדרגות בימין שתי שורות באמצע 3 ובשמאל פתאום מלא טקסט וכל כך קטן ולחוץ לכל הכיוונים..
נסה למצוא לזה פתרון אחר אוליי לסדר בצורה שונה..

לכל דבר יש מסגרת, בכל מקום יש משהו שסוגר את הכל מכל הכיוונים:
מסגרת כחולה מסביב ואחריה מסגרת לבנה מסוגננת
ואז הגפנים בכחול מסביב לטקסט וגפנים בלבן מסביב לטבלת התורמים כי הצבעים של הכחול והחאקי לא הסתדרו (מרצד בעין נכון..!?) אז היית חייב לכסות את החיבור ולמטה אי אפשר לשים גפנים הפוכים על הצד אז יש מסגרת שחורה...
ושתי החרבות מתחת לפסוקים. באמצע מסגרות שחורות עבות כל כך לכל קובייה והכתר הזה מעל הטקסט למעלה ומתחתיו עוד קו עיטור - כל העיצוב שלך סגור אין שם זרימה אין אוויר... תפתח אותו קצת תוותר על משהו ואם תשנה צבעים אוליי פשוט לא תצטרך חלק מהדברים האלה יותר...

תנסה לעבוד על זה קצת שיהיה יותר אוורירי ותנסה לעבוד על צבע כחול בכמה גוונים שיהיה תכלת בהיר בהיר ואת שני הכחולים שיש לך בגרדיאנט כרגע ואת הכחול הכהה יותר שיש במסגרת ובגפנים ועוד כחול עוד יותר כהה ממנו גם, תוסיף לבן ושחור וכבר יש לך טבלת צבעים נהדרת לעבוד איתה בלי החאקי... צהוב לא מסתדר לי יותר מידיי פה אבל אפשר להשתמש בירוק בהיר צבע ירוק שאני ממש אוהב הוא (R=0 Y=100 C=40 K=0 בCMYK כמובן...) תשלב אותו גם הוא יתן מראה רענן הרבה יותר מהצהוב מראה פרש FRESH.... חחח
וכמובן שתראה לנו את השינויים, אגב לגבי הפונטים אם אין לך פונטים קנויים ואתה גם לא הולך לקנות נסה להשתמש בפונטים של גוטמן יש שם כמה פונטים שיכולים להתאים מאוד למשל עדי, קליגרפיק, ארם, סונסינו וטולידו לא הייתי ממהר להשתמש בסיגנון סת"מ למרות שיש לגוטמן 2 פונטים שלו

שיהיה בהצלחה ואני מצפה לראות עבודה נוספת מתוקנת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2009, 20:06
  nox2 nox2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Eerz שמתחילה ב "היי תודה רבה על הביקורת..."

גוטמן הוא פונט שניתן חינם עם מערכת ההפעלה אם אתה לא משתמש בו לצרכי רווח אתה יכול להשתמש בו באופן חופשי ובגלל שהפרוייקט הזה הוא לא לפירסום בשלטי חוצות פליירים כרטיסי ביקור וכו' - אלא משהו פנימי של הכולל אתה כן יכול להשתמש בהן ונתתי לך בהודעה הקודמת כמה אופציות מאוד טובות לפונטים שיתאימו יותר מהדויד וטיימז ניו רומן שהשתמשת בהם.

לגבי הבקשה של הצבעים אתה מודה בעצמך שרואים את זה בכל מקום והרב שלך הוא לא מעצב גרפי - אוליי כדאי שתשב איתו ותראה לו כמה סקיצות - מי שלא עוסק בעיצוב גרפי לא יכול לדמיין מה שאתה יכול לדמיין לגבי שילוב צבעים וגודל פונט וכו'... תכין כמה אופציות או אפילו רק 2 בתור התחלה אחת כמו שהוא ביקש ואחת עם משהו שמבחינה עיצובית יכול להיות יותר נכון ובסופו של דבר כנראה - לא בטוח אבל כנראה - יראה גם יותר טוב... כי הדברים הם כמו שהם אמורים להיות ולא כמו שהלקוח רצה...
ישן 13-08-2009, 02:12
  nox2 nox2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eerz שמתחילה ב "|חוות דעת|עבודה שלי לכולל."

כבר נראה הרבה יותר טוב...
למטה הטקסטים כבר מסודרים הרבה יותר וניתנים לקריאה...
אבל עדיין לא יושבים על גריד... המרחקים בין כל פסקה ובין השוליים שונים - צריך להיות מרחק שווה.

בפסוקים בשני הצדדים הוספת קו מסביב לטקסט וגם הילה וזה לא עוזר לקריאות שלו וגם צד ימין הוא רק 5 שורות בעוד שבמאל יש 6... אפשר לסדר בצד ימין את המשפט כך:
"מצות עשה
לעשות
בית לה'
שנאמר
ועשו לי
מקדש"

זה יפתור את בעיית האחידות בין שני הצדדים...
האם החלפת את הפונטים חוץ מבשורה שכתובה בקשת בחלק המרכזי??
לפי מה שאני רואה לא... וחבל שינוי פונט לפונט פחות "טופסי" יכול לעזור פלאים לעבודה....

סה"כ נראה הרבה יותר טוב בכללי אבל יש עוד קצת עבודה - ושוב אני אישית הייתי נמנע מהאמצעי כחול וחאקי לא שילוב שאני כל כך אהבתי הראשון כחול ותכלת הוא אחלה אבל אישית אני ממש אהבתי את האדום - קבל ח"ח על האומץ לנסות את זה בצבע כזה נועז... לדעתי הוא הכי טוב מביניהם..

תמשיך לעבוד אני אשמח לעזור לך להביא את זה לשלב סופי..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר