לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2009, 21:41
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
למבוגרים בלבד למה אסור לעזור לאנשים שאתם לא מכירים? התשובה בתוכן

היום אני חוזר הבייתה ואין למשהו מצבר. לא היה איכפת לי לעזור לו, הוא לא מכיר את המנגנון של המכסה מנוע,אך ניסה לפתוח בכל זאת בלי רשות. עצרתי אותו אחרי 3 שניות, כי אי אפשר לפתוח את המכסה מנוע באוטו הזה בלי להפעיל מנגנון אחר. המנייאק כמו דביל הפעיל עליו כוח. שבר את המתג וקרע את הכבל ותקע את המנגון. אחרי שסגרתי את הכל. לא הבנתי איפה המתג השני נעלם. המנייאק לא אמר לי שקרע את הכבל ושבר משהו.
אחרי כמה שעות אחרי האוכל, ירדנו אחרי האוכל אני ועוד משהו לראות מה קרה... הדביל הזה שעזרתי לא הצליח לפתוח אז באותן שניות הפעיל כוח מוגזם על המנגנון.
אני זוכר איך נראה האוטו, אם הוא עובד עירייה (סבירות טובה מאוד לפי השעה שהיה בחנייה) שבחר להחנות בחנייה, אני אדאג שהפיקוח של העירייה יתן לו דו"חויגרור לו את האוטו, למה? אסור להחנות שם מי שלא דייר הבית.
אם הוא עובד עירייה הפיקוח יהיה חייב לתת לי את השם שלו ואז כמובן אני מגיש תלונה על חנייה לא חוקית ועוד עובד עירייה זה חמור הרבה יותר מאזרח, לראש העיר תלונה על הנזק שהוא גרם כעובד עירייה או לחילופין תביעה אישית נגד גורם הנזק. זה אומר כמובן תביעה על הנזק, שאותו מנייאק יחשוב פעמיים לפני שהוא הורס רכוש של אחרים שעוד ניסו לעזור לו!
יותר אני לא עוזר לאנשים שנגמר להם המצבר נקודה!
כמו שאני יכול להיות טוב לב, אני יכול להיות רשע פי עשר לאנשים כמוהו! הוא כבר לא יכנס לחנייה הזאת אחרי שאני אגמור לעשות לו את החיים קשים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2009, 13:44
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אתה יודע למה?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "יאאא איזה קטע, בדיוק שמתי רקע דומה שלה בדסקטופ D:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sonic ReLoaDeD
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כי אתה בתול, בגלל זה למה...
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 06-08-2009, 12:35

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "צודק במאה אחוז, אל תוותר, דבר עם חולדאי"

א, אתם ממש לא מצחיקים בתגובות הללו פשוט...
ב, האיש שעזרתי לו (זה שהאוטו שלו היה תקוע, כי המצבר של האוטו שלו עשה בעיות ושאל עם יש לי כבלים ולהחיות לו את המצבר.) ניסה לפתוח את מכסה המנוע של האוטו שלי בלי רשות רק כדי לחסוך לעצמו עוד דקה... שאינו מכיר את סוג האוטו וכיצד פותחים את מכסה המנוע של האוטו הזה ואז שנשאר לו ביד חלק מהמנגנון עקב הפעלת כוח מיותר, לא אמר לי על זה כלום המנייאק כמובן. (מנגנון נגד גניבות, שעובד מצויין כפי שהיה ניתן לראות אתמול.)
למי שלא הבין החלפתי בגלל אותו אדם מכסה מנוע תקין לחלוטין, היה חייב להרוס את המכסה מנוע הקודם של האוטו שלי בסופו של דבר עד המנעול של המכסה מנוע, שהוא הרס בכמה שניות בסופו של דבר כדי לתקן את הנזק של אותו אדם ולהביא כבל אחר של אותו מנגנון בנוסף.
ג, האדם הבא שיהיה צריך עזרה.... שימתין 10 שעות בשמש לשגריר, אני לא עוזר יותר לאנשים נקודה!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 06-08-2009, 22:40

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ואיך זה קשור לחניה?"

הוא עמד בחנייה שאסור לו להחנות את האוטו שלו בה. זאת חנייה סגורה רק למי שגר ליד החנייה. בכל העיר בה אני גר איפה שיש חנייה גדולה באיזור מגורים, הציבו שלטים שאין חנייה. יש חנייה רק לדיירי הבית בלבד באותו מקום. מי שלא צפוי לקנסות ואפילו גרירה.
חניות שהיו ציבוריות לכולם, נסגרו לדיירי המקום בלבד במילים אחרות לפי החוק.

העירייה שלנו עצרה בזמן את מה שקרה בחיפה/ירושלים ותל אביב שאין מקום חנייה לדיירי העיר בהן.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 06-08-2009 בשעה 22:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר