לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2010, 20:06
  grish21 grish21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.09
מנסה להבין בהגיון את עניין הNWO

רק עכשיו נרשמתי לאתר (משום שהייתה לפני בעיה בהצגת הדפים) אבל אני קורא כאן עוד מעט שנה.

עושה רושם שלפי הפורום האנשים האחראים לNWO הם אלוהים רק יותר מוחשי מאלוהים המתואר בדתות וזה לא סתם אלוהים! אלה אלוהים ממש מרושע X100 ! אבל רגע... איפה החייזרים נמצאים או שלפי תאוריית הNWO הם לא באמת קיימים?

יש לי עוד מס' תהיות/שאלות בעניין:
*מה מקומם של המדינות: רוסיה,סין,אירן,צפון קוריאה ושאר מדינות בסגנון ותושביהן?
היתכן שהן גם חלק מהNWO?
*איך לא.. מה מקומה של ישראל בכל העסק הזה אם בכלל?
*האסלאם הקיצוני,נצרות יהדות ומאמיניהן - מה מקומן בעניין?

*אפשר להבין שהמנגנון הNWO-י הזה כ"כ משומן ועובד בצורה כמעט מושלמת אבל הרי בעולם יש ניגודי אינטרסים חריפים,איך זה מסתדר?
*איך הם יכולים לעקוב אחרי מליונים ומיליארדים? האם באמת מעניין אותם על מה דיברתי עם החברה (שלא קיימת כרגע)??
*האם האנשים האלה כ"כ רשעים שהם שאולי לא תהייה להם בעיה להרוג אלפי אזרחים "משלהם"
בשביל עוד יותר כוח/שליטה? הם לא לא פוחדים להסתכן בכך שיחשפו עצמם?
או במילים אחורת "ירי עצמי ברגל"
(אני זוכר שגם אוכ' הם כנראה זוממים לדלל!)
משהו כאן לא מסתדר לי!

*איך בעצם אתרים כמו:
קונספיל,אמת אחרת ואתם ממשיכים להתקיים,הרי ממזמן היו אמורים לסגור אותם לא?

*כמה זמן בכלל האנשים האלה מושכים שם בחוטים? הם עושים זאת אלפי שנים וממש מתמרנים את ההיסטוריה והאנושות?
עושה רושם שכרגע האנשים האלה נמצאים באירופה וארה"ב,לא?

האם לדוגמא אתם חושבים שהשואה זה נסיון כושל לקידום הNWO (לפי התאוריה הזאת,כן?)

ולסיכום:אולי תחשבו שאני שייך ל"עדר" אבל לא,אני בהחלט סבור שבעולמינו מתרחשות קונספירציות אבל הן "מקומיות" ולא כלל עולמיות.

והינה הודעה בנושא שרשמתי בפורום אחר - לשיפוטכם:

האמת? יש לי תחושה שמי שהמציא ומפיץ את התאוריה הזאת הם או הדמוקרטים
(על אף שבתאוריה הזאת אובמא לא מצטייר "יפה" במיוחד)
אז יותר סביר שאלה הם אנשים ו/או מדינות שלא ממש מתים על המערב לדוגמא:רוסיה,מוסלמים קיצוניים וכו' וכו' - משהו בכיוון הזה...

רק אזכיר שלא נראה לי שיש איזו קונ' על שלפיה יש כביכול ממשלת צללים השולטת/תשלוט בעולם
*זה פשוט נשמע מופרך מדי! גדול ו"מרושע" מדי.
*בלתי אפשרי לעקוב בצורה זו או אחרת אחר מליונים/מליארדים(!)
(כ"כ מעניין אותם שם למעלה מה כל אחד ואחד עושה??)
*עפ"י התאוריה הזו כל הממשלות הן ליופי כשבעצם מעליהן יש כמה חברות/אנשים/תאגידים שמוצגים כמקשה אחת ויחידה
(שכמובן לכולם יש אינטרס זהה).
ונניח שהקונ' נכונה,הם רוצים לשלוט בכולם בשביל הכיף?
לסלק "על הדרך" 80 אחוז מהאנושות(לאט לאט או מהר)? להעלים את הפרטיות והדמוקרטיה עם שלל חוקים ואמצעים? וכו' וכו'?

(על זה נאמר:"אימאלה,איזה פחד!")

משהו פה לא מסתדר לי טוב,הרי בעולם לכל גוף/ממשלה/מדינה/קבוצה יש אינטרסים שונים ומשונים.

אני לא אומר שבעולמינו אין קונ',יש! רק שמדובר בקונ' "מקומיות"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2010, 21:11
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי grish21 שמתחילה ב "מנסה להבין בהגיון את עניין הNWO"

היי, ברוך הבא לפורום grish, וואוו כמה שאלות, טוב, בוא נראה אם אני אצליח לענות לך עליהם

ציטוט:
עושה רושם שלפי הפורום האנשים האחראים לNWO הם אלוהים רק יותר מוחשי מאלוהים המתואר בדתות וזה לא סתם אלוהים! אלה אלוהים ממש מרושע X100 ! אבל רגע... איפה החייזרים נמצאים או שלפי תאוריית הNWO הם לא באמת קיימים?

קודם כל ה NWO היא כבר לא תאוריה, יש את כל העדויות וההוכחות כדי להגיד בוודאות,
שישנה תוכנית לסדר עולמי חדש, שבו יהיה גוף מושל עולמי, בנק עולמי וצבא עולמי.

חייזרים מצד שני זה עניין חמקמק הרבה יותר ופתוח לפרשנות,
התאוריות על חייזרים נעות בין קיומם הפאסיבי לבין שיתוף פעולה מלא שלהם עם ממשלות העולם,
אני לא יכול להתייחס ברצינות לדברים כאלה בלי הוכחות נורמאליות לכל הפחות לקיומם של חייזרים,
ועד היום לא היתה שום פיסת ראייה קונקרטית, ברורה, לקיומם של חייזרים,
ולכן אנחנו לא עוסקים בנושא הזה כאן בפורום. וגם משום שאין הדבר קשור לנושא הפורום.

ציטוט:
יש לי עוד מס' תהיות/שאלות בעניין:
*מה מקומם של המדינות: רוסיה,סין,אירן,צפון קוריאה ושאר מדינות בסגנון ותושביהן?
היתכן שהן גם חלק מהNWO?
*איך לא.. מה מקומה של ישראל בכל העסק הזה אם בכלל?

אוקיי, שאלות יפות, אז ככה:

הציר העיקרי של ה NWO הוא ארה"ב-אירופה.
איראן לא ממש חלק מה NWO, אם כי יש לי תחושת בטן שאחמדיניג'ד הוא שתול שלהם,
(אבל אין לי איך לבסס את זה ממש, ככה שזה נותר רק בגדר תחושת בטן).
רוסיה היא קלף שקשה לקרוא, אם אני צריך לנחש, היא במעגלים החיצוניים יותר,
שפתוח להצעות אבל לא מחוייבת לגמרי ל NWO.
סין לדעתי חזק מאוד ב NWO, והיא אפילו משמשת מודל לדוגמא בהרבה אספקטים.
צפון קוריאה זו מדינה של איש אחד, אז אף אחד לא ממש יודע מה הולך שם,
אני חושד שהם מנסים לגייס את צפון קוריאה, אם נסתמך על הביקור של קלינטון שם, אבל לך תדע...

אנחנו דיברנו כאן על מדינות, אבל בגדול מדובר באנשים ולא במדינות, למדינות אין ערך בעינהם.
אין לגלובאליסט אמריקאי שום ערך לאמריקה כמו שלבריטי אין לבריטניה,
אלו הם כלים בעבורם, כמו שחמט. שרשרת המזון העליונה משמנת את הצירים התחתונים,
כדי לייצר אחדות עולמית וסטנדרטים חופפים - לכן אתה תראה שהדבר הזה שנקרא "גלובאליזציה",
הולך להפוך יותר ויותר חזק בעולם כלומר, אותם תקנים, אותם חוקים, אותם מגבלות,
מה שיוביל בסוף לאותה מערכת קיומית בכל העולם שתאוחד לממשלה עולמית אחד,
כשעליה שולטים בגאון, כל תאגידי התמנון הענקיים, שמזמן כבר הפכו לממשלות הצללים של העולם.

לגבי ישראל, מקומה בעניין מאוד מאוד שורשי ועמוק,
רוב ראשי הממשלה של ישראל בעשורים האחרונים היו בונים חופשיים,
עם קשרים עמוקים מאוד לאנשי כח ברמה עולמית כמו הנרי קיסינג'ר,
שלא לדבר על שמעון פרס שהצליח לשחק את "הלוזר" המקומי בכזה חן,
בזמן שהכח והקשרים הגלובאליים שיש לו, משווים לו כח מדהים לקבל החלטות.
שמעון פרס הוא בהחלט דמות מפתח ב NWO, אבל כמוהו גם נתניהו ואולמרט ואחרים,
הפוליטיקאים שלנו הם בסה"כ עסקנים שדואגים לרווחתם ולעתידם, והם בעצם השלוחה האחרונה,
שמתחילה אי שם בקצה הפירמידה. כששטרית נלחם בשיניו על מאגר ביומטרי, ברור לך שזה לא אידאולוגיה,
ברור לך שאדם שיוצא מגדרו ורב ונאבק ונלחם ולא נח, יש לו הוראות מלמעלה,
וכמו שטרית יש אחרים שמקדמים חוקים גלובאליסטיים דורסניים, כדי לקדם את עצמם.
זה כמו בכל כנופיה, לפני שאתה יכול להיות חבר, עליך להוכיח את עצמך כדי להתקבל.

בקיצור, בלי להתברבר יותר מדי, ישראל עמוק עמוק בקלחת.

ציטוט:

הדתות הן בעצם אנטי-תזה ל NWO, הם מאמינות בנאמנות לאל,
בעוד שה NWO דוחף לנאמנות לממשלה, אסכולה אחרת טוענת שהדתות הומצאו לצורך שליטה באנשים,
ל 2 הטענות יש הגיון מסויים לכאן ולכאן, הגלובאליסטים עצמם הם אנשים בעלי אמונה פאגנית,
עם נטיות לפולחנים שטניים, עוד מידע תוכל למצוא בחיפוש המילים "בוהימיין גרוב" בפורום.

ציטוט:
*אפשר להבין שהמנגנון הNWO-י הזה כ"כ משומן ועובד בצורה כמעט מושלמת אבל הרי בעולם יש ניגודי אינטרסים חריפים,איך זה מסתדר?
*איך הם יכולים לעקוב אחרי מליונים ומיליארדים? האם באמת מעניין אותם על מה דיברתי עם החברה (שלא קיימת כרגע)??
*האם האנשים האלה כ"כ רשעים שהם שאולי לא תהייה להם בעיה להרוג אלפי אזרחים "משלהם"
בשביל עוד יותר כוח/שליטה? הם לא לא פוחדים להסתכן בכך שיחשפו עצמם?
או במילים אחורת "ירי עצמי ברגל"
(אני זוכר שגם אוכ' הם כנראה זוממים לדלל!)
משהו כאן לא מסתדר לי!

ניגודי אינטרסים אכן קיימים גם בצמרת של ה NWO,
יש גם באליטה השולטת מחנאות וחילוקי דעות, אבל הם זניחים ולרוב מגיעים לפתרון.

לגבי הרשע, כן מדובר באנשים קרים מאוד, אפילו הייתי אומר סוציופאטים,
שלא מסוגלים להרגיש רגשות כמו, חמלה, עצב, שמחה - הכל נובע מתאוות כח אינסופית ושגעון גדלות.
הם מאמינים שצריך להיות לעולם קבוצה של בני אדם מזן בכיר יותר שינהל את הזן הנחות בתבונה,
יש כאלה שאומרים שכל המיתולוגיה היוונית של האלים, זה בעצם הגלובאליסטיים עצמם, אבל אין לי מושג אם זה נכון.

בסופו של דבר, אנשים הם מספרים בעינהם ותו לא, וכן המטרה היא לדלל את המספר הזה לחצי מיליארד.

לגבי מעקב, לא הבנתי אם שאלת "איך הם יכולים" מבחינה מצפונית או טכנית,
מבחינה טכנית זה ברור שהם יכולים, מבחינה מצפונית, טוב.. אין שם מצפון ממש,
המתודה של ה NWO היא לא לדעת מה X,Y,Z אמר לחברה שלו,
המתודה היא שכולם יידעו שהם במעקב, גם ככלי לוחמה פסיכולוגי שנועד להחליש את הצורך להתמרד.

זה כמו לאלף כלב, כלב הוא חיה חופשית שבאה מהזאב בטבע,
כשכלב מגיע למצב שיש לו בעלים, הוא מנסה למרוד, אך באילוף הרוח שלו נשברת,
והוא לומד בהדרגה לחיות לפי החוקים של הבעלים, להיות נאמן לו ולפחד ממנו,
ברמה כזו שהוא גם אוהב את הבעלים שלו, כי הוא זה שדואג לו לאוכל ומים.
הדמיון הוא מדהים.
אם פעם לפני 30 ו 40 שנה, אנשים היו עולים לטיסה עם בטחון עצמי ותחושת חרות,
היום הם באים לשדה תעופה בפחד וצייתנות, לא מתבדחים עם אנשי הבטחון,
שוקלים כל מילה, לא מרימים את הקול, עושים מה שאומרים להם בצייתנות מופתית,
ז"א עולם התעופה האזרחי, הוא הוכחה אינסופית לכח שאפשר לצבור אל מול ההמונים,
ולעיתים זה נדמה שככל שיש יותר אנשים, ככה קל יותר לשלוט עליהם, וזוהי בעצם המטרה של המעקב.

מעבר למידע אינסופי עליך (כי ידע בצד אחד הוא מינוף של כח על הצד האחר),
זה גם הרצון שתדע את זה. לכן גם אתרים כמו שציינת לא נסגרים,
הם דווקא רוצים שתדע, הם מתרברבים בזה (ויש המון דוגמאות לכך בספרים וראיונות עם אנשי כח),
שאתה יודע שאתה נתון למעקב כל הזמן, אתה מרגיש מוגבל וממודר, וזה כל המטרה של ה NWO על רגל אחת.

ציטוט:
*כמה זמן בכלל האנשים האלה מושכים שם בחוטים? הם עושים זאת אלפי שנים וממש מתמרנים את ההיסטוריה והאנושות?
עושה רושם שכרגע האנשים האלה נמצאים באירופה וארה"ב,לא?

זה כבר צריך ללכת אחורה ללמוד היסטוריה
תמיד היו קבוצות אליטיות ששלטו על העולם ברמה כזו או אחרת,
זה הולך אחורה לימי הטמפלרים והאימפריה המצרית ולתקופה הפאגנית.
הרעיון לסדר העולמי החדש עצמו, קיים בערך כמאה שנה,
אני זוכר שקראתי איפשהוא שמלחה"ע הראשונה והשניה היו בעצם נסיונות שלא צלחו,
אגב, אם תחקור קצת, תגלה שהממלכה הבריטית ומשפחות הכח האמריקאיות היו אלה שיצרו את היטלר והנאציזם.

ציטוט:
ולסיכום:אולי תחשבו שאני שייך ל"עדר" אבל לא,אני בהחלט סבור שבעולמינו מתרחשות קונספירציות אבל הן "מקומיות" ולא כלל עולמיות.

עצם העובדה שאתה פה שואל שאלות ולא מלגלג בביטול יד כבר מראה שאתה לא שייך לשום עדר,
אתה לא מפחד משאלות וחשיבה עצמאית, וכל הכבוד לך על זה. זה אומר שאתה לא מפחד לדעת.
לצערי יש מזימות עולמיות, וההוכחות לכך הן אינסופיות, וועידות כמו הבילדרברג, ה CFR, מועדון רומא וכו',
כל הפארסה הזו של "אל-קעידה" שאנשים שוכחים שהיא כח לחימה שהוקם ע"י ה CIA בכלל,
הבנק העולמי, ארגון הבריאות העולמי, NATO, האו"ם - אלה לא גופים מקומיים, הם בינלאומיים.

יש כל כך הרבה מידע, כל כך הרבה שזה כמעט בלתי אפשרי לעיכול מבלי להשתגע,
לכן צריך לקחת את הכל במידה הראויה, ולהתמקד בעניינים המקומיים שנוגעים לנו,
חוקים כמו המאגר הביומטרי, רשות המיסים שתתחיל לעקוב אחרי כל עסקה מעל 5000 ש"ח,
זה הכל מדיניות בינלאומית, אבל אנחנו צריכים להאבק בה ברמה המקומית,
כי זה מה שעושים במדינות אחרות כמו ארה"ב ואנגליה, ולכן אצלנו
הצליחו להעביר חוק להקמת מאגר ביומטרי ושם כבר שנים שלא מצליחים, בגלל המחאות העיקשות והמודעות הגדולה,
נקווה שנתעורר כמדינה בשלב כלשהוא, ונבין שהפוליטיקאים שלנו מונעים משיקולים זרים ששכונים להם מעבר לים.

לסיכום אני אגיב על החלק הזה:
ציטוט:
האמת? יש לי תחושה שמי שהמציא ומפיץ את התאוריה הזאת הם או הדמוקרטים

תשמע, מחנאות פוליטית זה באמת אחד הכלים הגאוניים אני חייב להודות.
האמת המביכה היא שאין דבר כזה, הימין והשמאל שלנו, הדמוקרטים והרפובליקנים שלהם,
הם עובדים עבור אותם אנשים, הם משרתים את אותו הבוס - ובעצם, הם לא שונים זה מזה בהרבה (אלא למראית עין בלבד).
לכן אתה רואה בלי בעיה רפובליקנים שהופכים דמוקרטים ולהיפך, ימנים שהופכים שמאלנים ולהיפך,
זה שעשוע לנו העם, כדי להעסיק אותנו. תשמע, הם חקרו את בני האדם במשך מאות שנים מכל כיוון,
הם יודעים איך אנחנו עובדים, איך הראציונל האנושי פועל, איך חשיבה קבוצתית מתגבשת, זה הכל תאטרון.

אין ימין ושמאל, אין דמוקרטים ורפובליקנים, זה נועד כדי לתת להמונים תחושה שיש להם חלק בגורלם,
לתת להם תחושה שהם שייכים למחנה, לקבוצה, כדי להסיח את דעתם מהפוליטיקה האמיתית, זו שלא מופיע בשום עיתון.

הרעיון הזה הולך אחורה עוד לימי יוון העתיקה, זה פארסה, אל תאמין במחנאות הפוליטית הממסדית,
במילים אחרות, "המפלגות הגדולות" - כל המפלגות הגדולות בארץ הן תאטרון בובות מבוים עבורך,
המפלגות הקטנות ממש שעוד איכשהו מונעות מאידאולוגיה פה ושם, נותרו כעלה תאנה לרעיון הדמוקרטיה השקרי,
למעשה, גם לזה רוצים לשים סוף, ולעבור לשיטה האמריקאית של מפלגות גדולות בלבד.

בכל מקרה, מקווה שהצלחת להבין מזה משהו, אני בעצמי עוד לא מבין (אין קשר בין לדעת לבין להבין כמובן),
זה עולם חולה מאוד, שנשלט כולו ע"י פרומיל של אחוז אחד מהאוכלוסיה העולמית,
זה עולם שבו לאחוז אחד מאוכלוסיית העולם יש 90 אחוז מההון הכספי של העולם,
תאגידים, בנקים, תאגידי מדיה ותקשורת, הם הבוסים האמיתיים, הם מקימים ומפילים מלכים שהם בעצם גם, כמונו, בובות.

כל מה שנשאר לנו כדי להפוך את העולם הזה לקצת יותר שפוי, זה להפיץ מידע שמוצנע מאיתנו,
ולפכח כמה שיותר אנשים באשר לאיך העולם הזה באמת מתנהל, ולגמול אותם מהתקשורת התאגידית, זו ששייכת למיליארדים ובעלי עניין.
ישן 04-01-2010, 21:53

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "היי, ברוך הבא לפורום grish,..."

תודה רבה על ההסבר הארוך אבל אשיב בנתיים בקצרה:
אם הבנתי נכון מדינות המערב הן יותר חלק מהNWO,נכון?
בטעות עוד אפשר לחשוב שכדי לעבור למדינות הללו
ורגע מה עם... "השתלטות האסלאם על אירופה והעולם"?

לגבי השליטים אם היית שואל איך אני מתאר אותם במשפט אחד (על פי מה שרשום כאן)
הייתי פשוט אומר שהם אלוהים אבל אלוהים מוחשי כזה ומרושע בחזקה 10!

שאר ההסברים דיי ברורים בוא נגיד אבל עדיין זה פשוט לא מסתדר לי עקב הסיבות שציינתי למעלה.

הצלחתי להבין שכל מיני ארגוני טרור ואויבים של המערב הם בכלל משהו שהוא עצמו יצר,נכון?
כזה מרושע...

לגבי הטיסות והנמלי תעופה אכן מוכר לי אם נפרש את זה בצורה "קונבנציונלית" מאוד חבל שלנוסעים תיגרם אי נוחות בגלל הטרוריסטים הרי צריך איכשהו לטפל בהם יותר נקודתית,מצד שני מה שמוצג לנו לפי מה שנאמר כאן לא הכי נכון...

ועוד שאלות:
הרי עד לחצי הראשון של המאה ה20 הייתה האימפריה הבריטית (ועוד כמה) אז עכשיו הן עוד קיימות אך בצורה אחרת??
ושלא נדבר על המדינות ששלטו באפריקה ושאר אזורים..

האם המנדט זה גם NWO?

האם החבר'ה שם למעלה קובעים איך תתפתח הטכנולוגיה,הבנתי נכון?
אני יכול להגיד שאני מתעניין במטוסים (קרב),מכוניות,ספינות ועכשיו גם... רכבות
(יש לי בבית מעל ל50 דגמים של הדברים הללו)

האם גם את הרכבים שציינתי אפשר לקשר איכשהו לNWO? נניח את הרכבות?
(סתם תהייה מה יש לכם לומר בעניין)

וסיכום ביניים:המצלמה בצד והמיקרופון רואים מה אני עושה יוווווו זה הסוף! אבל בטח לא כזה אכפת להם... נקווה
(אח גדול אני לא רואה כי זו שטות לגמרי אדיוטית)
ישן 04-01-2010, 23:36

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "יש לך הרבה שאלות, שלחלקן כבר..."

אכן יש הרבה כאלה... מצטער שאני "יורה לכל הכיוונים" פשוט אני מנסה כפי שאמרתי בכותרת להבין את הנושא בצורה הגיונית עד כמה שאפשר...
האם בכל זאת תוכל לענות לי או להפנות לדיון הרלוונטי?

לגבי השאלות האחרונות ששאלתי:
בוא נגיד שהעניין עם המכוניות בהקשר לNWO מוכר לי פחות או יותר,עכשיו נשארו רק שאר כלי התחבורה (הרכבות,הספינות והמטוסים - זה יותר מעניין)
וכמובן יש אולי עוד ששכחתי (הכוונה לשאלות,כן?)

אציין בהזדמנות:
אני לא מאמין כלל במשפט "אין לי מה להסתיר!" - לכולנו יש!
אני פשוט מקווה שהמידע עליי לא מעניין אותם ושלא יציקו לי יותר מדי נו... משהו בכיוון הזה

בניגוד אלייך יש לי פייסבוק,מסנג'ר,ג'ימייל וסקייפ אהה.. ועוד כל מיני חשבונות כמו הזה בפרש
אני פשוט משתמש בזה לטובתי ונוחיותי ולפייסבוק אני לא מעלה מידע על ימין ועל שמאל! אלה שוקל!
ואם לא היו לי את אלה,היו יודעים עליי פחות?
אם כי זה בכלל לא חוכמה לוותר על פרטיות!

מקווה שהייתי ברור.

אציין בהזדמנות שאני חייל בצבא ומתנדבר ובוא נגיד שהשירות אצלי עובר במשרד והוא נוח למדיי וסבבה לגמרי!
ישן 05-01-2010, 12:46
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי grish21 שמתחילה ב "אכן יש הרבה כאלה... מצטער..."

דרך אגב ,
לגבי מטוסי קרב, טנקים , וכלי לחימה שאני מתאר לעצמי שזה גם מענין אותך תוכל למצוא בפורום המצוין צבא וביטחון לדעתי הפורום הטוב בארץ בתחום לגבי הפורום הזה לדעתי הוא היחידי בארץ מבין תמצב ?.

גם אני כמוך בודק קורא שומע ולא מבין ויש הרבה דברים שהמוח שלי מסרב לקלוט .

לאנס לדעתי העולם לא יוכל להתקיים לאורך זמן עם 7 מליארד אנשים כמו היום לדעתי באמת אין מנוס מלדלל את האוכלוסיה רצוי בדרכים כשרות אך דלול משמעותי בצורה כזאת יהיה קשה אולי NWO דווקא לוקחים אחריות בנושא הזה?

תוכל לעיין בספר התמוטטות ספר מרתק על התמוטטות של צובליזציות הסופר מראה שלבים להתמוטטות של חברות כמו האי פסחא איי באוקינוס .
בגלל השטח הקטן של האי יחסית מראה איך התרבות האוכלוסיה מביא אסון והרס לסביבה ולפוריות האדמה ולבסוף לרעב קנבליות ומוות ומחיקת תרבות ככה על רגל אחת .

אני חושש שהמצב הנוכחי הוא לא בר קימא לאורך זמן .

וברוך הבא לפורום תלמד תחקור ותפרסם פה פרטים חדשים

ישן 05-01-2010, 21:07

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "דרך אגב , לגבי מטוסי קרב,..."

את הפורום השכן (צו"ב) אני מכיר ונמצא שם,למעשה משם הגעתי לכאן במקרה (כשביצעתי חיפוש)

ולא ממש הבנתי אין הוכחות לכך שיש חייזרים??? אין??
מאתרים אחרים ברשת כגון EURA הישראלי דווקא למדתי שכן יש כאלה פחות או יותר,מה דעתכם על הסרטון הזה?

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

לגבי שאר המסקנות שהסקתי על פי המידע כאן ראו הודעות אחרות שרשמתי...
בשורה התחתונה אני לא בטוח שבכלל יש דבר כזה NWO - ראו טיעוני נגד למעלה,קונספירציות מקומיות קיימות בהחלט!
אני בפורום הזה כבר שנה וגם באתרים העוסקים בנושא (קונספיל,אמת אחרת) וזה מהסיבה שיש לי זמן לזה...

האם העובדה שאתרים אלה קיימים לא מפריעה להם?
הרי אם הציבור יידע מה מתכננים לו,זה "ידפוק" לNWO את התוכניות לא?
משהו כאן לא מסתדר לי כלל.

נ.ב תשתדלו להרחיב לי גם בנושאים הנוספרים שהזכרתי(ישראל,מנדט בריטי,התפתחות הטכנו' וכו' וכו' וכו')
ישן 06-01-2010, 12:16
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי grish21 שמתחילה ב "את הפורום השכן (צו"ב) אני..."

קצת קשה להתמקד ולענות לכל השאלות שפיזרת כאן, אני מנסה להתמקד בדברים מסויימים וזה די קשה כי אתה באמת "יורה לכל הכיוונים" חח.
כל הכבוד ללאנס על תגובתו הארוכה והמרתקת, הוא בהחלט כיסה לך שטחים נרחבים, רצוי שתקשיב לו ותריץ חיפושים בפורום להשלמת החורים שיש לך "בעלילה".

לגבי שאר הנושאים שדיברתם עלייהם כאן, לגבי דילול האוכלוסיה וכו' .. גם אני תוהה לגבי זה תמיד כי העיניין של תוכניות המגירה והאג'נדות הסודיות שלהם מטרידות גם אותי. למרות שאני בניגוד אליך כבר עיכלתי (בבחילה רבה בהתחלה) והבנתי שהתכנית הגלובלית שלהם אמיתית ומוחשית מתמיד, לא יודע למה אתה עדיין מסרב לעכל זאת, אין מדובר בקונספירציות מקומיות, האג'נדה עצמה זה פאזל אחד גדול וכל דבר שקורה בכל מקום בעולם זה חתיכת פאזל שאם סיכוי ההצלחה שלה במקום שבו זה מתרחש יהיו טובים אז זה יעבור ויישמו את זה גם במקומות אחרים בעולם (האמגר הביומטרי לדוגמא).

ושוב לגבי דילול האוכלוסיה, מה שמטריד אותי זה שנניח והדת נוצרה על ידיהם בתקופות עבר כי אז זה היה הדרך המוכחת לשליטה בהמונים, אבל אז כנראה שהתוכניות היו שונות, כי כמעט בכל הדתות יש את "מצוות פרו ורבו" משהו שכיום הוא דיי סכנה לדעת אותם הגלובליסטים רק שהם לא יודעים איך לצאת כנגד הילודה מבלי להתנגש בדת, ככה שאולי בכל הנוגע לדת הם די בטוחים שאבותייהם יצרו מפלצת שקשה להביס. אז נניח שהדת כרגע זה האוייב הכי גדול שלהם והם מחפשים דרכים להגבלת ילודה מבלי להתנגש עם הדתות, עדיין יהיה להם קשה אך אני בטוח שיש להם תוכניות גם לזה. הם כבר הוכיחו שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים והעדר לא ממש יכול עלייהם, למרות שהעדר זה הרוב והם המיעוט, מה שכ"כ מדהים בזה שהמיעוט הזה הוא זה ששולט וקובע לרוב מה לעשות ואיך. עוד נקודה להתקוממות שקשה לעכל.

ונעבור לתחום שאני יותר מתמצא בו..
הטכנולוגיות, תהיה בטוח שיש להם יד בדבר, הרי מאגר ביומטרי ושאר הטכנולוגיות שהכשירו את הקרקע לקראת כל מדיניות האח הגדול הזו לא צצו להן במקרה, ברור שבהתחלה הומצאו טכניקות ושיטות לייעול החיים של האינדיבידואל, אבל במהרה תמיד היו כל מיני גורמי קצה בעמדות כח שאהבו אולי את הרעיונות של אותם המיעוטים והחליטו לתת לזה פוש (פיננסי או פרסומי) כדי לקדם את הפיתוחים לכיוון האג'נדות שלהם, זו הסיבה שגוגל ומיקרוסופט קונות סטארט אפים צעירים וקטנים, אתה באמת חושב שגוגל מפתחת את כל האפליקציות שלה לבד ? ממש לא, הם לא שונים ממיקרוסופט בכלל, הם רואים משהו פוטנציאלי שמשלים את החורים בפאזל שלהם, הם מיד קונים או גונבים את זה וממשיכים הלאה בפול גז עם זה.

לגבי עולם התעופה והרכב, מן הסתם שגם בזה יש להם יד, בכל הנוגע לבעלי הון ואנשים בעמדות כוח, ברור שיש להם השפעה על כל אספקט בחיינו, מה נאכל, מה נלבש, באיזה רכב ניסע, באיזה מטוס או רכבת נשתמש ככלי תחבורה ציבורי להגיע ממקום למקום. הרי עיקר הכסף שלהם בא מהתחומים האלו, בין אם זה עולם הרכב והתעופה והדלק ומה לא. הרי רכב חשמלי זה לא המצאה בת ימנו, זה משהו שחשבו עליו עוד לפני כמה עשורים, למה זה לא קודם? כנראה שמישהו לא רצה לפגוע בזמינות הנפט והדלק.. הכל זה משחקי אינטרסים. טובת הצרכן, העולם או כל דבר אחר זה רק תירוץ! אין להם באמת אינטרס בטובת הכלל, הרי זה לא מעניין אותם הבריאות שלנו ושביעות הרצון שלנו, מה שמעניין אותם זה כסף, כסף ושליטה. למה אתה חושב שמיסים זה דבר שהוא לטובתנו? דו"חות תנועה זה דבר טוב? לא זה עוד שיטות לעשוק אותנו ולהכניס עוד כסף לקופת המדינה, הם פשוט יודעים שיש חוליגנים פראיירים שחושבים שכל אחד מהם הוא שומאכר וטסים על הכביש והמשטרה לא תוכל לעשות דבר כדי לחנך אותם, לכן במקום להוריד אותם מהכביש משתמשים בהם לסחוט עוד כסף לקופת המדינה. אז מה אם יש תאונות, אז מה אם אנשים נהרגים, זה רק מספרים מגניבים להראות בסוף השנה בטלויזיה, זה לא שהם באמת עשו משהו כדי להפחית את מספר ההרוגים מבשנים האחרונות, הרי אם כל הצביעות שלהם הייתה שווה משהו וכל הניסיון שלהם במלחמה בתאונות הדרכים הייתה מוחשית, מן הסתם שהינו רואים מזמן ירידה בתאונות הדרכים.
אבל לא, טובת הכלל היא ממש לא בסדר העדיפויות, של שום ממשל, הם רק רוצים צייתנו, סדר ומיצידם שאנשים יהרגו אחד את השני, העיקר שלמעלה במעלה הפירמידה לא יהיה להם כאב ראש. את מי מעניין טובת הכלל? הרי כסף וכוח זה מה שחשוב להם.

זה עולם מלוכלך מאוד, הלוואי והייתה לנו כאן לכל מי שחושב קצת מחוץ לקופסא את האפשרות והאמצעים לעבור מצידי להקים איזה בסיס בלתי ניתן לאיתור מצידי בקוטב הצפוני ולחיות שם בשקט מבלי להרגיש תקוע בין העדר לסוציופטים שם למעלה, לחיות בשקט פשוט ולהתענג על מה שבא לנו מתוך בחירה, גם אם זו טכנולוגיה מבחירה או משהו שנתעניין בו.. אבל לא, זה עולם מלוכלך ולא ברור לאן מצעידים אותנו. מצד שני למה שנתבודד ונרגיש פריקים בגלל החולרות מלמעלה ומלמטה? אולי עוד יש סיכוי לשינוי אם רק נהיה ערניים ונעמוד על המשמר ונלחם על הזכויות שלנו.. רק שככל שהטכנולוגיה מתקדמת ועומדת לרשותם ופחות לרושתנו, הסיכויים שלנו קטנים אחחח.. מה יהיה מה?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-01-2010, 23:28
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "קצת קשה להתמקד ולענות לכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iceman4ever
ושוב לגבי דילול האוכלוסיה, מה שמטריד אותי זה שנניח והדת נוצרה על ידיהם בתקופות עבר כי אז זה היה הדרך המוכחת לשליטה בהמונים, אבל אז כנראה שהתוכניות היו שונות, כי כמעט בכל הדתות יש את "מצוות פרו ורבו" משהו שכיום הוא דיי סכנה לדעת אותם הגלובליסטים רק שהם לא יודעים איך לצאת כנגד הילודה מבלי להתנגש בדת, ככה שאולי בכל הנוגע לדת הם די בטוחים שאבותייהם יצרו מפלצת שקשה להביס. אז נניח שהדת כרגע זה האוייב הכי גדול שלהם והם מחפשים דרכים להגבלת ילודה מבלי להתנגש עם הדתות, עדיין יהיה להם קשה אך אני בטוח שיש להם תוכניות גם לזה. הם כבר הוכיחו שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים והעדר לא ממש יכול עלייהם, למרות שהעדר זה הרוב והם המיעוט, מה שכ"כ מדהים בזה שהמיעוט הזה הוא זה ששולט וקובע לרוב מה לעשות ואיך. עוד נקודה להתקוממות שקשה לעכל.

ברצוני לתת לך מספר נקודות למחשבה.
שאתה מדבר על דתות אתה מתכוון ליהודים מוסלמים ונוצרים אך מה עם הדתות האחרות ?
לפני הספירה ואפילו עד תקופת ימי הבניים שללא ספק שם יש הוחכות שהיו כבר הבונים החופשים כיצד העבירו מסרים ? וקימו ישיבות חברי הקבינט של הבונים ?
הרי שנינו יודעים שלאותו תקופה המרחק היה מכשול עצום והאינטרס של החבר בצרפת שונא מהחבר באיזור מוסטופיה לכן אני נוטה לשלול בבוז את נושא הדתות .

הבונים החופשים כיום זה קבוצה של מליארדים בעלי הון ופולטיקאים מושחטים שחושבים רק על אינטרסים אישים כלכלים ורוצים שליטה בבני אדם כבובות .

בעבר בטח שבימי הספירה הראשונים מה האנשים ידעו על העולם על יכולות ועל מחשבות לגבי העתיד? להמציא דת .. אולי הם המציאו את המוסלמים כל דת אחרת היא עתיקה מכדי שבני אדם ימציאו לדעתי .

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר