לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2009, 03:16
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "הפרסומות של סלקום"

תודה!
ישר כשראיתי את האשכול חשבתי שזה אחלה מקום לבקש בו עזרה במציאת כל פרסומות הסלולר הטובות. אז בינתיים שמת אחת שחיפשתי בנרות (עם הבחורה שחוזרת הביתה). איזו פרסומת מדהימה, יותר טובה מסרט. אני כמעט בוכה כשאני רואה אותה. ואילו דקויות (אחותי הפנתה את תשומת לבי ל"נוער השוליים של העתיד" שממשש בהערצה את הקוצים הוורודים).

אז כמו שכתבתי, הפרסומות האהובות עלי הן פרסומות סלולר למיניהן (אני אף פעם לא זוכרת של איזו חברה. לדעתי גם לסלקום וגם לאורנג' יש חלק בעניין. אולי אפילו פלאפון).
במיוחד זכורה לי "רוני" (השיר מתנגן ברקע) -
"רוני את אומרת ש" בחור מתעורר בבוקר, קם מהמיטה והולך למטבח. יש שם פתק: "הכל נגמר"...
מנסה להתקשר - "ואת מצטערת..." ושואל בקול: "אין לך מה לומר?".
יוצא אל המרפסת ומסתכל לרחוב - "לפני שאת עוזבת, נשמטת מידי, קלף נואש אזרוק לך" צועק החוצה: "רוני! אל תלכי!!"
"רוני, אל תלכי, השמש לא תזרח עלי כשאת לא לידי. רוני, אל תלכי" בינתיים הבחור מסתובב בבית או משהו, ואז הבחורה נכנסת עם מלא שקיות מהסופר, והוא אומר בטון מבולבל: "אני פשוט..." הזמר: "רוצה אותך איתי."
פרסומת אדירה. חיפשתי אותה בערך במשך שעתיים באינטרנט. אפילו מצאתי אזכורים שהיא זכתה בפרסים וזה, אבל אין סרטון שלה.

יש גם את הפרסומת שבה בחורה טסה לחו"ל ומלא הודים (?) שרים לה שיר של עידן רייכל (שכחתי איזה), ואז איכשהו החבר שלה גם מגיע לשם או משהו כזה. גם פרסומת מתוקה לאללה (קשור לשיחות וידאו או משהו כזה).

היו עוד מלא ששכחתי, אבל באופן כללי אני אשמח לכל פרסומת סלולר טובה שיקשרו כאן. אני מתה עליהן. (לא מבינה איך חברות הסלולר מפספסות את האינטרס שלהן. שישימו את הפרסומות הישנות, זה רק מפרסם אותן. לפחות שיהיה באתר שלהן, אם לא ביוטיוב.)

עוד סידרת פרסומות שנורא אהבתי היו על בני המשפחה שמתגעגעים בחו"ל ומתנפלים על אנשים זרים ("אח שלו, תראה כמה אתה חסר לו" ודברים כאלה).
אם אני לא טועה, זו היתה הסידרה עם המנגינה האחידה היפה. לא בטוחה שהמנגינה שייכת לזה, אבל אי אפשר לכתוב מנגינה בפורום...

בקיצור, באמאשלכם, תמצאו לי את הפרסומות האלה.
תודה

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 17-07-2009 בשעה 03:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר