לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2009, 08:30
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
סורי על התגובה המאוחרת..עסוקים...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי khmh שמתחילה ב "בבקשה"

תחילה חשוב להבין שאין דבר כזה שיטת ה- MMA.

MMA - זהו שילוב אומנויות לחימה, וכיום במרבית המקומות בארץ ובעולם עוסקים בשילוב כזה או אחר (משילוב מינורי של מספר תרגילי הפלה בקראטה ועד שילוב של כמה שיטות יחדיו).

זהו פשוט שלב בהתפתחות של אומנויות הלחימה, והספורט שתרם רבות לפופולריות שלו (קרבות זירה).

כמובן שישנם מקומות שנותרו "טהורים" / קלאסיים.

לרוב, כשמדברים על לוחמת זירה אפקטיבית, השילוב הוא של אגרוף תאילנדי וג'יו-ג'יטסו ברזילאי (אך כמובן שיש שילובים אחרים וטובים לא פחות).

מעבר לכך (ובפעם המאה), אין דבר כזה יותר יעיל ברחוב - הכל תלוי במי המאמן, מה הוא מלמד (התמודדות בזירה, התמודדות ברחוב או קיהון), מי אתה וכמה הבורג שלך מסובב.

בסה"כ מדובר בכלים שאתה רוכש - ג'יו-ג'יטסו ברזילאי יעזור לך מאד מאד אם הקרב יגיע לקרקע, אך יגביל אותך מאד מאד אם יש לך מספר יריבים ואתה לא יודע לעשות משהו חוץ מקרקע.

אותו הדבר בדיוק כלפי איגרוף תאילנדי.

אם תתאמן רק לזירה (תקבל מזה המון) אבל ברחוב הדברים קצת (הרבה) שונים.

ולכן אם אתה רוצה הגנה יעילה לרחוב - תחפש מקום שמתמחה בזה / וכמובן מורה טוב שאתה מתחבר איליו.

מקומות שבדרך כלל עוסקים אך ורק בהגנה כלפי הרחוב הם : קרב מגע על סוגיו, דניס הישרדות, וחלק מהמקומות של סקורניק לוחמה ישראלית (כמובן שיש עוד מקומות וזוהי הכללה גסה).

תהנה ובהצלחה.

חזרה לפורום
ישן 18-08-2009, 21:48
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי khmh שמתחילה ב "הבנת הנקרא"

התשובה של רק אמת כן עונה לך. אני אנסה לעזור לך להבין את התשובה שלו.
אימון של mma יתן לך טכניקות שבד"כ מגיעות ממואי טאי, קרטה, ג"ג ברזילאי, האבקות ולפעמים גם ג'ודו, תלוי במאמן. זה בד"כ הבסיס. mma זה משהו שהוא מיועד לזירה. משמע, יריב אחד- בלי נשקים, בלי חברים ועם הגבלות של חוקים ורצפה רכה בצורת מזרון. ברחוב זה לא ככה.
אם תרד לקרקע מול מספרים יריבים, סביר להניח שתתעורר באשפוז (אם יהיה לך מזל). אם מישהו ישלוף סכין, הmma שאתה רואה בטלביזיה לא ממש מתאים גם כן. כמובן שיש עוד דוגמאות.
במצב של קרב "רגיל" זה אכן יעזור לך.
הערה נוספת: בד"כ לא מתאמנים אך ורק על טכניקות זירה, אלא, משלבים את זה עם טכניקות של הגנה עצמית.
ההמלצה שלי: לך לשיעור נסיון ובסיומו תקדיש כמה דקות לשיחה עם המאמן. תשאל אותו מה אתה הולך ללמוד, האם זה יכלול גם הגנות מנשק חם-קר וכך הלאה...
אני אישית גפ חובב mma ומתאמן גם בטכניקות זירה וגם בהגנה עצמית (jkd ו- jikishin juijitsu). אני רואה אותם כדברים משלימים שבסופו של דבר יהפכו אותי ללוחם שלם ומגוון יותר. כמובן שאני גם נהנה מכל שנייה של התהליך.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר