לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2009, 13:17
  נסיכה בין ערביים נסיכה בין ערביים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.09
מתוסבכת

היי לכולם,
אני די חדשה פה, מקווה שזה בסדר "להדחף".
אפשר להגיד שבדרך כלל אני בנאדם שמח ואופטימי, אבל כשאני מגיעה לתחום הרומנטי אני נהיית אטומה לגמרי. אני לא יוצאת הרבה ומתביישת להכיר בשידוכים. גם שכבר התחילו איתי כשיצאתי פעם ב, או שבקושי דיברתי אז זה לא הגיע ללקיחת המספר או שכן יצאנו פעם אחת אבל גם אז הייתי די שקטה ולא נתתי בכלל שיגעו בי. אני מתחילה לחשוב שזה בגלל שאני מפחדת ממה שיקרה בהמשך, בפן האינטימי. יש לי בעיה של הזעת יתר. אני כל כך מתביישת בזה שקשה לי לפנות אפילו לרופאים בנוגע לזה אז אני פשוט מסתובבת עם כל מיני חולצות להחלפה ודיאורדונטים ממש חזקים. מה שבדייט זה בעייתי לעשות ("הנה החלפתי חולצה כדי שתראה מגוון מייצג של המלתחה שלי הערב"

בקיצור אני מבואסת מזה ממש. כי אני רוצה אהבה.
fמה לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2009, 13:27
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
למה לחשוב עכשיו על דברים שאמורים לקרות בעוד זמן מסויים שתלוי בך?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נסיכה בין ערביים שמתחילה ב "מתוסבכת"

אם את יוצאת אז תנצלי את הרגע
הזעת יתר זאת בעיה פחות חמורה ואפשר לטפל בה
הבעיה היותר חמורה זה שאת חושבת רק על זה עד כדי כך שזה מונע ממך להפתח לבני אדם,להנות מהפגישה ולהשאיר טעם של עוד לפגישה עתידית
כי עוד לא הכרת את הבן אדם ואת כבר חושבת על הקטע האינטימי
לסיכום יש שתי אפשרויות
1-תתגברי על הבושה, תנסי לצאת יותר ולהכיר מבלי לחשוב במהלך הפגישה מה יהיה שתגיעו לקטע אינטימי
2-תתגברי על הבושה ותפני לרופא בעניין הזעת היתר. אם זה כל כך מפריע לך אז עדיף לטפל,לא לסבול ולא להתבייש מאשר לא לטפל ולחיות בהרגשה שזה מפריע לך אבל הביישנות מונעת ממך לטפל בזה

ישן 19-08-2009, 16:52
  maksimonet maksimonet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.09
בעיה מטרידה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נסיכה בין ערביים שמתחילה ב "מתוסבכת"

מתוקה,

אני לא טובה בין בנים ובנות אבל כן בקיאה בעינייני אבל בהזעת היתר אני בקיאה גם בקיאה...
ליבי איתך, באמת. לפני שנה זו הייתי אני בדיוק באותה הרגשה ולכן אני רוצה לספר לך טיפה על הזרקות בוטוקס. אם באמת תראי שכל הדבריים הטבעיים שהומלצו לך פה לא עזרו לך- הבוטוקס הוא פתרון מ-ע-ו-ל-ה. עשיתי את זה בספטמבר שעבר, טיפול אחד של חצי שעה בערך עם דקירות קטנות וממש מהר הבעיה נפתרה. חודש הבא אני חוזרת לרופא החמוד שלי לעוד טיפול, כדי לשמר על התוצאה המעולה. מבחינתי זה שווה כל שקל. אני מרגישה הרבה יותר נעים ונוח וזה באמת מקרין להרבה תחומים אחרים בחיים שלי (בטחון עצמי, קריירה, אהבה). אם באמת תגיעי למצב שתשקלי את הבוטוקס תבדקי גם בקופות חולים כי אולי תהיה לך הנחה בגלל הביטוח שלך ואז זה פחות יקר .אני עשיתי ככה עם המושלם שלי בכללית אסתטיקה וזה הוזיל לי את המחיר מ"יקר מאד" ל"סביר (אבל אני כפי שצייניתי הייתי ממשכנת את הבית גם רק בשביל לא להסתובב עם ההרגשה המגעילה הזו וחוסר הנוחות של הזעת יתר).
אם תרצי לשמוע עוד פרטים על ההליך הזה את בהחלט מוזמנת לשלוח הודעה בפרטי.

בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר