לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2009, 19:48
  קרקליסט33 קרקליסט33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.09
התנדבות לצבא לאחר שיחרור... אפשרי?

שלום,

אני מפרסם פה בשם חבר שלי שמשתחרר בחודש הקרוב מצה"ל. הבחור עשה 3 שנים מלאות בתור תומך לחימה, אך לא יכל להיות לוחם בעקבות קה"ס שקיבל והוארך לאורך השירות. חברי הסביר לי שיוכל לבטל את הקה"ס במרפאת מילואים לאחר שיחרורו וכי ירצה להתנדב לצבא, לעשות 3 שנים נוספות, בתור לוחם. אישית, אני מעריץ אותו על המוטיבציה שלו, אבל האם הדבר אפשרי?

בתודה מראש,

קרקליסט, שלושים ושלוש..
"וביום השמיני, ויברא ה' את הארוך וייתנו לעם. ויאמרו הלוחמים, מה לנו ולמטאטא הזה וייחר אפם. וייקח ה' את הארוך ויברא את גרסאות הקרביין והמוסב, ויפתח את עיקרון המכנס הפתוח והבול-פאפ ואת התבור הנגב וייתנם ללוחמים. ואת המטאטא נתן לג'ובניקים בזיקים וניצנים ודותן. וירא העם כי טוב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2009, 21:49
  קרקליסט33 קרקליסט33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי karios שמתחילה ב "מה הוא רציני?אתה רציני? זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי karios
מה הוא רציני?אתה רציני?
זה באמת הדבר הכי דבילי ששמעתי בחיים.
הוא רוצה להתנדב לעוד 3 שנים(כלומר אפילו בלי שכר), להשתחרר בגיל 24-25, כדי להיות קרבי?
זה נשמע לך ריאלי?זה נשמע לו ריאלי?
החבר שלך שבר שיאים חדשים של טמטום ואין לך ממש על מה להעריץ אותו.

ולענייננו,
לא סביר שיאפשרו דבר שכזה,ממש לא.

לא נראה לי שזה המקום שלך לשפוט את האיש ואת הרצון שלו לתרום למדינה. אתה לא מכיר את האיש הזה או את הסיבות שלו ולכן לא נראה לי שזה המקום שלך להחליט אם הוא מטומטם או לא.

ולנושא הדיון:

הוא ניסה ללכת על שס"ן, אבל לא הסכימו לתת לו, מפני שביחידה שלו יש מס' מועט מאוד של הקצאות בתחום הזה והבקשה שלו לא נחשבת קריטית בעיני הצבא. כמו כן, הוא צריך לבטל את סעיף הקה"ס שלו, ואת זה נאמר לו שעקב הפז"מ שלו, הוא יוכל לבטל אותו רק דרך מרפאת המילואים. יש לציין שכשאמרתי "להתנדב" התכוונתי להתגייס מחדש, לעבור את שרשרת החיול וכו' כמו כל חייל אחר בצבא, רק פעם שנייה.
"וביום השמיני, ויברא ה' את הארוך וייתנו לעם. ויאמרו הלוחמים, מה לנו ולמטאטא הזה וייחר אפם. וייקח ה' את הארוך ויברא את גרסאות הקרביין והמוסב, ויפתח את עיקרון המכנס הפתוח והבול-פאפ ואת התבור הנגב וייתנם ללוחמים. ואת המטאטא נתן לג'ובניקים בזיקים וניצנים ודותן. וירא העם כי טוב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר