לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2009, 21:27
  HobbitWarrior HobbitWarrior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
סוג של פריקה...

אני משוחרר כבר 8 חודשים. וכשאני מסתכל על עצמי אני מגלה שאני נהפך אט אט לאדם ממורמר, קנאי ובעיקר לא מרוצה ממה שהשגתי עד עכשיו ומעצמי. לקראת השיחרור היו לי המון תוכניות לגבי חיי, אבל אני לא מתקרב אפילו בקצת למה שרציתי להשיג. אני מנסה לחסוך לטיול, אבל אפילו לא החלטתי לאן. אני יודע שאני רוצה לרכוש השכלה גבוהה, אבל אני לא מוצא שום תחום שיעניין אותי ושאני אהנה לעסוק בו. המשכורת שלי כל כך קטנה, שהיא מספיקה לדחפים רגעיים ונורא קשה לי לחסוך לעתיד, אותו עתיד מעורפל שכרגע קשה לי בכלל להצדיק הקרבות בשביל לחסוך בשבילו. אחת הסיבות שבגללם אני לא יודע באיזה תחום להתמקד היא, שהתחום שאני הכי אוהב הוא תחום שקשה מאוד להצליח בו, כתיבה, בייחוד שאני כנראה לא כל כך גם טוב בו כמו שהייתי רוצה בכך.
חבריי שהשתחררו, מרוויחים כפול ממני, ונכון זה רק כסף אבל בכל זאת קצת מעיק לראות חברה שעשו את אותו שירות כמוני, אבל מתקרבים הרבה יותר מהר למטרות שלהם ממני. למרות שכולנו שירתנו באותו מקום וביצענו פחות או יותר את אותו תפקיד, אבל הם מתגוררים באזורים שבהם יש הרבה יותר הזדמנויות לעבוד בעבודה שמתגמלת לעומתי שמתגורר ביישוב מוכה אבטלה בצפון.
חבריי הטובים "והקרובים" ביותר מפוזרים ברחבי כל הארץ ואני רואה אותם רק פעם-פעמיים בחודש ובשאר הזמן אני מתקשר איתם בטלפון. אין לי חברים רבים בעיר, כי במהלך הצבא ניתקתי קשר עם רבים ועכשיו קצת מסובך וקשה לחדש אותם.
אני יודע שהבעיות שלי לא כל כך רציניות והן מסתכמות כאמור בסתם קינאה מגעילה ומירמור, אבל אל לשכוח שבעיותיו של האדם הן מרכז חייו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2009, 05:11
צלמית המשתמש של Herbie
  Herbie Herbie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Herbie
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HobbitWarrior שמתחילה ב "סוג של פריקה..."

אהלן,

אני לא יכול לתת לך עצה ממקום כ"כ בטוח, כי אני נמצא בערך באותו איזור.
וכשאני מסתכל מסביב, גם אלו שעובדים בשבק/מטיילים בטיבט/מתחתנים/מתחילים ללמוד או לא עושים יותר מידי,
לא ממש בטוחים איפה הדרך, ולאיפה היא לוקחת אותם.
- ברוך הבא לחיים.

אז תוריד בגדים, תעלה למקפצה, אפשר גם לקטנה, ותתחיל לשחות.
בדרך יש הרבה גלים, ולגיטימי לירוק לפעמים.

אני מנסה (וזה די מבאס), להסתכל רחוק, ולחשוב איך אני רואה את החיים שלי בגיל 60, עם מי, איפה, ובעיקר למה, והחיפוש הזה דוחף אותי למחר.
אני חושב פחות איך אני מגיע לשם, כי החיים כנראה יפתיעו אותי בכל מקרה..
כיוון שאתה יוצר, נסה לכתוב בכיוון הזה, ותחפש אולי שותפים לחוויה (קוראים, או תנסה לכתוב תסריטים, מחזות או שירים למוזיקאים אם אתה בכיוון). אני מניח שפה אתה יכול למצוא כמה .

הקפיצה הזאת היא אחד היתרונות/חסרונות שיש לנו כישראלים.
שמים את החיים שלנו בהשהייה לשלוש שנים, ואז, פתאום, מגיעים לאוקיינוס, והתהליך הזה גורם לאנשים לחפש את הדרך שלהם בצורה הרבה יותר עמוקה מאיך שזה נעשה בארצות אחרות..

*כדאי לך ללכת לים לפעמים, והכי טוב לגלוש.

נערך לאחרונה ע"י Herbie בתאריך 25-08-2009 בשעה 05:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר