לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2009, 21:12
  Rzil Rzil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.09
איכות הציוד , ג'ובניקים סדירים לעומת לוחמי מילואים

שלום רב ,

אני מניח שהחבר'ה המבוגרים פחות מודעים לכך משום שעבר המון זמן מאז הם היו סדירים , אך אני משוחרר כשנה וחצי ושמתי לב להבדל המהותי ולדעתי אף ביזיוני בין הציוד שמוענק לי ולחבריי לעומת הציוד שמחזיקים סדירים.
כמובן שאיני מקטר כאן על ציוד שניתן ללוחמים סדירים , הם הרי חיים את השירות הצבאי וחשוב שיהיה להם את הציוד הכי טוב בצה"ל , אך כשזה נוגע לציוד לג'ובניקים ואני אומר זאת לא מתוך זלזול לג'ובניקם סדירים אלא מתוך העובדה שאין להם שום צורך בו בניגוד אלינו לוחמי המילואים.
אני חייל שריון , השתחררתי לפני קצת יותר משנה וחצי ובסדיר התפלאתי לראות אפילו טבחים מסתובבים עם נשקי M16 יפים , אפסנאים עם ידיות וכל מיני שטויות גם על M16 , וכמובן יש עוד ועוד דוגמאות כמו ווסטים משופצרים , קסדות איכותיים ולא משנת תרפ"ט , וכל זה בזמן שמילואימניקים מקבלים אפודים מחורבנים ומגוכחים.
שלא לדבר על כך שעדיין לא כל הלוחמים עברו לM16 ועדיין מחזיקים בגלילונים , רק לאלו שהשתחררו ב5 שנים האחרונות נתנו מקוצרים , וכל היתר קיבלו גלילונים.
כמובן שהM16 שקיבלתי , ספק אם תקין בכלל ...

האם לא הגיע הזמן לקחת את כל הציוד האיכותי מהג'ובניקים הסדירים, להעביר את כל הווסטים היפים האלה ללוחמי מילואים או לפחות לשים לנו אותם בימ"חים , הרי מה הם יעשו עם הווסטים היפים שלהם מלבד לתת איזה כמה שעות ש.ג ביום ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר