לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2009, 21:45
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
NRG: חשד לעבירת צנזורה חמורה בחדשות ערוץ 2

באחת ממהדורות החדשות ששודרו השבוע נמסר מידע רגיש שלא הותר לפרסום עד כה. עתה שוקלים בצנזורה אם לפעול נגד הערוץ השני

לי-אור אברבך | 26/8/2009 22:22
חשד לעבירת צנזורה קשה בחדשות ערוץ 2: באחת מהמהדורות המרכזיות ששודרו במהלך השבוע, נמסר מידע שלא הותר לפרסום תקופה ארוכה באף כלי תקשורת בישראל. מזה זמן מה פנו אמצעי התקשורת לבקש את אישור הצנזורה לפרסום הדברים, אך נאסר עליהם לעשות זאת בטענה כי הדבר עלול לגרום לפגיעה ביטחונית חמורה.

בעקבות שידור המהדורה בחדשות ערוץ 2, פנו אמצעי התקשורת בבקשה לשינוי מדיניות הצנזורה. לעיתונאים נמסר כי האיסור נותר בעינו, על אף עבירת הצנזורה החמורה של הערוץ השני.
מיד עם סיום המהדורה החלה בצנזורה בבדיקת מהדורת חדשות ערוץ 2, כדי לבחון אם יש מקום להפעיל סנקציות כלפי חברת החדשות. מהצנזורה נמסר בתגובה: "אנחנו שוקלים את צעדינו". בחדשות 2 סירבו להגיב.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/...&loc=3&tmp=3221

--
אם זה נכון, אני מקווה שיטפלו בהם כמו שצריך, נמאס כבר עם המשחקים מול הצנזורה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2009, 23:16
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
יש לך הוכחות?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "טוב, עכשיו אני שם לב שלא..."

מתוך היכרות מסויימת עם דבורי (אני לא חייב לו שום דבר, והוא לא חייב לי), כדאי מאוד שתגבה את דבריך בעובדות מוצקות אחרת יקרו שני דברים:
1. יינקטו נגדך צעדים כאן בפורום על הטלת דיבה, וגם
2. אתה חושף את עצמך לתביעת דיבה מטעם דבורי/ערוץ 2

וסתם לידיעתך, ביחס לכתבים אחרים בתחום דבורי גם מקצועי וגם אמין - מה שאי אפשר להגיד על כמה וכמה מעמיתיו למקצוע... וה"דברים" האלה נקראים בעברית ידיעות עיתונאיות - ותפקידם של העיתונאים הוא לפרסם אותם, כדי שאתה ואני וכל החברים פה מסביב לא ישבו בחושך וישאלו את עצמם מה לעזאזל קורה בעולם.

ישן 27-08-2009, 08:54
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
תגובה כללית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "NRG: חשד לעבירת צנזורה חמורה בחדשות ערוץ 2"

עבירת צנזורה חמורה?
בחדשות 2 לא מצליחים להבין על מה NRG מדברים. לפחות אם היו נותנים רמז ליום או הנושא שעליו מדובר. אם הכוונה למהדורה של אתמול הרי שכל הידיעות והכתבות הצבאיות, ביטחוניות ומדיניות קיבלו את אישורי הצנזורים.
ידיעה קצרה של ניר דבורי אפילו עברה אישית דרך הצנזורית הראשית עצמה ואושרה לפירסום. מצפיה באותה הידיעה המסוננת מאד לא נאמר שם כלום שעם ישראל עוד לא יודע, החידוש היה שדברים עוברים משלב אחד של תיכנון לשלב אחר.

למה זה עדיין סודי ולא מתירים לפרסם בשאר כלי התקשורת?
כי אין מה לפרסם.

באשר לתגובות פה בפורום:
בחדשות ערוץ 2 יש מספר כתבים ופרשנים בתחומים הצבאי, הביטחוני, תעבורה, המדיני, הפוליטי ועוד שכתבות, פרשנויות וידיעות שלהם חייבות לעבור דרך הצנזורה עפ"י חוק.
infected aviad לא ברור לי מדוע החלטת להיטפל דווקא אל ניר דבורי.
ניר הוא כתב מקצועי לעילא (בניגוד לרבים מהכתבים הצבאיים האחרים) שמבין את מה שהוא עושה ועל הדברים שעליהם הוא מדווח (ולא מהסס לשאול כשהוא לא יודע) ותמיד נוהג באחריות בנושא ביטחון מידע וצנזורה.
בניגוד ללשונות רעות ניר זכה למחמאות רבות על הסיקור שלו את מלחמת לבנון השניה ויותר מכך את עופרת יצוקה.

infected aviad חשפת את עצמך ואותנו לתביעת דיבה וזאת מתוך בורות, בלי לדעת את העובדות ובלי לתמוך את דבריך בראיות כלשהן.
ייתכן שנידרש למסור את פרטיך כדי שיוכלו לאתך אותך ולתבוע אותך בתביעת דיבה ואנו נשתף פעולה ונמסור את הפרטים.
כדי להימנע מתביעה ומחסימה מהפורום, אתה נדרש לפרסם כאן התנצלות בהקדם האפשרי. אם לא תעשה כך נאלץ למנוע ממך את הכתיבה באתר פרש.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 27-08-2009 בשעה 09:31.
ישן 27-08-2009, 21:27
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "תגובה כללית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון

באשר לתגובות פה בפורום:
בחדשות ערוץ 2 יש מספר כתבים ופרשנים בתחומים הצבאי, הביטחוני, תעבורה, המדיני, הפוליטי ועוד שכתבות, פרשנויות וידיעות שלהם חייבות לעבור דרך הצנזורה עפ"י חוק.
ניר הוא כתב מקצועי לעילא (בניגוד לרבים מהכתבים הצבאיים האחרים) שמבין את מה שהוא עושה ועל הדברים שעליהם הוא מדווח (ולא מהסס לשאול כשהוא לא יודע) ותמיד נוהג באחריות בנושא ביטחון מידע וצנזורה.
בניגוד ללשונות רעות ניר זכה למחמאות רבות על הסיקור שלו את מלחמת לבנון השניה ויותר מכך את עופרת יצוקה.

infected aviad חשפת את עצמך ואותנו לתביעת דיבה וזאת מתוך בורות, בלי לדעת את העובדות ובלי לתמוך את דבריך בראיות כלשהן.
ייתכן שנידרש למסור את פרטיך כדי שיוכלו לאתך אותך ולתבוע אותך בתביעת דיבה ואנו נשתף פעולה ונמסור את הפרטים.
כדי להימנע מתביעה ומחסימה מהפורום, אתה נדרש לפרסם כאן התנצלות בהקדם האפשרי. אם לא תעשה כך נאלץ למנוע ממך את הכתיבה באתר פרש.

לא צריך להתרגש יותר מידי... הדרך לתביעת דיבה עוד ארוכה. עדיין מותר על פי חוק איסור לשון הרע לבקר יצירה, או פעולה פומבית של מישהו (למשל שידור כתבה או דיווח). כמובן, במידה ומפרסם לשון הרע לכאורה, עשה זאת בתום לב ולא על מנת לפגוע במקצועו או במשלח ידו של אותו אדם. המשפט "הגזים במה שפירסם במלחמת לבנון השניה" אינו בהכרח בגדר לשון הרע, ויכול להיות צורה של ביקורת, גם אם לא עניינית.

אבל דווקא באשר לניר דבורי, לא זכורה לי שום התנהגות "פושעת" שלו במלחמת לבנון השניה, ואיני מבין מדוע Infected aviad הוציא זעמו דווקא עליו. ניר דבורי דווקא בלט בהיעדרו ממצעד תלונות הציבור על כתבים ופרשנים שלדעת הציבור פגעו בבטחון המדינה, חשפו מיקום נפילות, תנועת כוחות וכדומה. זה לא מדע מדויק או ראיה לפגיעה ממשית, אבל בהחלט מהווה מדד לתחושת הציבור שהתקשורת פגעה בבטחון המדינה.

להלן מצעד התלונות, (לקחתי מתוך מאמר מצוין של פרופ' גבי וימן מאוניברסיטת ת"א, בנושא ביקורת על התקשורת), שהוגשו במהלך מלחמת לבנון השניה לנציב תלונות הציבור ברשות השנייה:

במקום הראשון: רוני דניאל, עם 73 תלונות.
במקום השני: משה נוסבאום, 60 תלונות.
במקום השלישי: ערד ניר, 25 תלונות.
אהוד יערי 15תלונות.
עמנואל רוזן 6 תלונות.
יעקב אלון 5 תלונות.

ישן 28-08-2009, 23:50
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "תגובה כללית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
עבירת צנזורה חמורה?
בחדשות 2 לא מצליחים להבין על מה NRG מדברים. לפחות אם היו נותנים רמז ליום או הנושא שעליו מדובר. אם הכוונה למהדורה של אתמול הרי שכל הידיעות והכתבות הצבאיות, ביטחוניות ומדיניות קיבלו את אישורי הצנזורים.
ידיעה קצרה של ניר דבורי אפילו עברה אישית דרך הצנזורית הראשית עצמה ואושרה לפירסום. מצפיה באותה הידיעה המסוננת מאד לא נאמר שם כלום שעם ישראל עוד לא יודע, החידוש היה שדברים עוברים משלב אחד של תיכנון לשלב אחר.

למה זה עדיין סודי ולא מתירים לפרסם בשאר כלי התקשורת?
כי אין מה לפרסם.

באשר לתגובות פה בפורום:

המפקד! , הגזמת. זה אפילו קצת נראה מגוחך... חבל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר