לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2009, 10:06
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
בתור אחד שהיה כזה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Herbie שמתחילה ב "פינוי מזירת מטען"

בתור אחד שעבד כמה שנים טובות כצלם עיתונות - אני יכול להגיד, מניסיוני האישי, שצלם העיתונות חי את הסיטואציה בצורה אחרת לחלוטין.

אתה מגיע לאירוע, מוציא מצלמה, ומהשלב הזה - כל מה שעובר לך בראש זה הקומפוזיציה, האור, החשיפה, וההתרחשות שסביבך. בשלב זה המצלמה הופכת לסוג של חוצץ בינך לבין המציאות...

כמובן שאתה משתדל להיות כמה שפחות מפריע. לא לעמוד בדרך למי שמחלץ נפגעים וגם להושיט יד כשצריך (ראיתם פעם צלם קורא בקשר לעזרה ומושיט את האזיקים לשוטר שנאבק בפורץ? ראיתם פעם צלם, פארמדיק ואיש 669 בהכשרתו, שמגיע לת"ד- מטפל בפצוע עד להגעת מד"א ורק אח"כ מוציא מצלמה ומצלם? אני ראיתי קולגות מכל הסוגים, ולא בכולם אני גאה...), ועדיין אתה ממשיך לצלם ולתעד את ההתרחשות...

אח"כ אתה מגיע למשרד (היום כבר מעבירים תמונות מהשטח) ואז זה לוקח זמן עד שאתה מתחיל לעכל את הסיטואציה שבה היית. אתה רואה תמונות שאתה לא זוכר שצילמת, ולפעמים המראות קשים, ורק מול התמונה אתה פתאום קולט מה היה ומה קרה... וכבר ראיתי צלמים שחוזרים מזירת פיגוע (האוטובוסים בירושלים) וקורסים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2009, 17:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי strong1 שמתחילה ב "תגובה"

יש כאלו שיש להם מזל והם נקרעים לגזרים
יש כאלו שמרוחקים ממוקד הפיצוץ כמה עשרות מטרים ורק סופגים הדף ורסיסים
ויש כאלו שמרוחקים כמעט מאה מטר ורצים לתוך המוקד מיד אחרי הפיצוץ כדי לטפל בחברים הקרועים שלהם.
להם אין בכלל מזל.
הם אולי שלמים בגוף ואין להם שום פציעה פיזית חיצונית.
הם יכולים לחבוש כובע מצחיה.
אתה רוצה להתחלף איתם?

ישן 31-08-2009, 01:20
צלמית המשתמש של Herbie
  Herbie Herbie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Herbie
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי strong1 שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי strong1
העדר הקסדות על החובשים/מחלצים באמצע סצינת קרב נראה גם כן מוזר - לאחד מהם יש כובע בייסבול!! לא יודע, נראה כמו תמונה חצי מפוברקת או אולי זירת אימונים.

לא הייתי ממהר לשפוט תמונה כזו, אם אתה לא בקיא במאפייני הפעילות של היחידה/צבא הנ"ל, כמו נהלי חבישת קסדות בנסיעה, ובכלל, או למשל, השפעת פגיעת המטען המסויים, על הרכב המסויים שבו הם משתמשים (שאת שניהם אני לא בטוח שאתה או אני מכירים מספיק).

ד"א, אני יודע בוודאות שיש יחידות בצבא ארה"ב שלא משתמשות כמעט בקסדות במשימות כאלו.
השערתי לגבי החייל בעל כובע הבייסבול, ללא חולצה צבאית מתחת לשכפץ ובעל החזות המזרחית, שהוא המתורגמן שסופח לכוח.

לגבי האימונים - יחידות הצבא האמריקאי והבריטי, מתאמנות בדר"כ כפי שהן נלחמות, ואם יש פערים בין צורת הלחימה לאימונים, הם נוצרים עקב שינויים מהירים בזירות הלחימה השונות, אשר מקבלים התייחסות מהירה ומוטמעים בתו"ל ובאימונים בצורה יעילה וכוללת.
כדאי לך לצפות בקטעי הווידאו הרבים שמצולמים במתקני האימונים של הצבא האמריקאי, ואני מאמין שתתרשם מהמשאבים המושקעים שם בכדי לדמות זירת מטען - כולל חיילים לשעבר, קטועי גפיים, אשר עובדים כשחקנים במתקנים אלו, ומרמת ההתייחסות של המתאמנים לתרחיש.
אף אחד שם לא יחשוב להתאמן ללא קסדה/שכפץ קרמי, במתאר אשר בלחימה מחייב להשתמש באחד מהנ"ל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר