לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2009, 02:14
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
הטרדות מיניות

אתמול הלכתי לי בתמימות בהום סנטר. הסתכלתי על כמה דברים, כשפתאום הרגשתי משהו נוגע בי בין הרגליים מתחת לחצאית (שמגיעה לי לברכיים). הסתכלתי וראיתי בן אדם מתרומם משם וסוגר את הפלאפון שלו (פלא' צדפה) ובזמן שהוא ממשיך לו בדרכו. הייתי מזועזעת ושאלתי אותו "סליחה? צילמת כרגע משהו??!" , והוא אמר שלא. אז שלחתי יד לפלאפון שלו והסתכלתי על התמונות. כמובן שלא הייתה תמונה. אבל אני לא בדקתי בוידאו ואני די בטוחה שהוא צילם בוידאו. הוא אמר שהפלאפון שלו נפל לו והוא בדיוק תפס אותו. אני מתקשה להאמין שהפלאפון של מישהו נופל בדיוק מתחת לחצאית של מישהו בין הרגליים שלה והוא אפילו לא יבקש סליחה והנגיעה הזאת אפילו לא הרגישה כמו מישהו שמועד.... לא ידעתי מה לעשות ולכן שיחררתי אותו ונתתי לו ללכת. אבל אחרי זה הרגשתי כל כך רע עם עצמי. עם הסיפור.
איך בן אדם נותן לעצמו את הזכות ללכת ולצלם מתחת לחצאיות של בחורות ברחוב?!
האם זאת אשמתי?
האם החצאית שלי הזמינה את זה??

אני באמת שומרת על צניעות. לא לובשת חצאיות שמגיעות מעל הברך, לא חושפת כתפיים. לא לובשת מחשופים או בגדים שקופים. אז איך זה שאני מרגישה אשמה?

כבר קרה לי הרבה שצפרו לי ברחוב והטרידו אותי, ואפילו פעם אחת מישהו עצר את האוטו ברחוב ואמר לי להיכנס (ורמז שהוא רוצה שירות מיני...) ואחר כך עקב אחרי עד שהגעתי לבית של סבא וסבתא שלי. אבל זה כבר מוגזם! אני לא טוענת שאני יפה במיוחד, או מזמינה במיוחד. אבל למה יש לי את התחושה שאני לבד בהרגשה שזה לא בסדר?! חברות שלי אומרות לי שאין מה לעשות עם התופעה של הצפירות ושאני נאיבית במחשבה שיש משהו לעשות נגד זה. למה כולם מקבלים את זה ככה? ולמה זה עוקב אחרי? אני מפחדת שהתופעות האלה יסלימו ושבסוף יאנסו אותי או משהו. קניתי גז מדמיע כבקשת חבר שלי ואבא שלי. אבל מה באמת אפשר לעשות? ואיך אפשר לדאוג שדברים כאלה לא יקרו יותר לא לי ולא לבנות אחרות?

טוב. תודה למי שקרא את החפירה שלי. הייתי צריכה לפרוק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2009, 09:48
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Light Sleeper שמתחילה ב "הטרדות מיניות"

יקירתי
קודם כל אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב אחרי הפריקה ולשם כך בין השאר הפורום קיים
אני גם מאוד מקווה שאכן זה היה צירוף מקרים מוזר, למרות שגם אז (לפחות אני) הייתי מבקש ממך לזוז ומרים את הטלפון.
אם לא כך הדבר ואכן הבן אדם הסריט / צילם בעצם את התחתונים שלך אז אפשר להגיד שיש שני דברים (ואולי יותר אבל לא עולה לי לראש) שאין להם גבול, טמטום וחוצפה של אנשים.

אני יודע שיגידו לך ואולי את יודעת אבל זה לא בהכרח מנחם שאת לא אשמה בכך ואנשים מרשים לעצמם יותר ויותר ועל כך אפשר לעשות דיון ארוך בבדיחה שנקראת ענישה בארץ על כל רבדיה, ועד כמה העונש שלך יהיה כבד תלוי בעיקר בעו"ד שלך עד כמה הוא טוב וחלקלק.
ולכן שהעונשים בדיחה אנשים מרשים לעצמם יותר.

אני ממש לא חושב שזה קשור לאיך שאת מתלבשת כי גם מישהי שהולכת עם גופיה בדיזינגוף לא בהכרח מזמינה אונס או כל הטרדה אחרת, הדבר היחיד שאומר שמישהי שהולכת עם מחשוף גדול לא יכולה להתלונן שמסתכלים לכיוון שלה כיוון שזה מה שהיא רוצה שיראו (ושוב רק לראות לא להגיב לגעת וכו)

וכמו שאמרת אם את הולכת צנוע וגם אם לא צנוע זה לא אמור לשדר שום דבר בטח לא שיצלמו אותך מלמטה, הבעיה היא שחוץ מלשחרר אותו (והיום צריך להזהר כי לא כולם היו נותנים לך את הטלפון להסתכל וזה היה יכול להגמר יותר גרוע) לא היה לך ואין לך הרבה מה לעשות
רק לשים לב יותר להבא ולדעת שיש אנשים חולים בעולם אך יש גם אנשים נורמלים

הדבר היחיד שאומר לך עוד שאם יש לך צירוף של אנשים שרוצים ממך משהו וחושבים עלייך משהו (כמו ההוא שרצה מין ממך ואחרים) לראות אם יש מכנה משותף כלומר האם התאפרת או הפגנת באותו רגע משהו שגרם לאנשים להתלהב או שלא, אולי אם תחשבי מה קרה באותם פעמים תמצאי משהו משותף

שיהיה לך שנה טובה ורגועה מהטרדות
תמיד פה בשבילך (או במסנגר ה"פ וכו)
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 03-09-2009, 03:12
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Light Sleeper שמתחילה ב "הטרדות מיניות"

אני לא מבין חלק מהתגובות פה - האם זה לא ברור שאכן יש הבדל בין דרישות של מישהי צנועה לבין מישהי שהולכת ברחוב בצורה פרובוקטיבית (ולא יחסית להיום)..?

הרי מישהו היום כלכך תמים לחשוב שכשבחורה הולכת בלבוש מינימלי זה מגביר יותר ו את ההתעניינות של הגברים? מישהו באמת תמים לחשוב שאין העברות מסר שונות לסביבה של מישהי צנועה לבין מישהי לא צנועה?

אני חושב שכשמישהי יוצאת לרחוב בצורה פרובוקטיבית היא בעצם יודעת כבר ולמעשה מזמינה היערות של עוברים ושבים ויודעת שהיא מקור מזדמן לעיניים טועות ומשיכה מינית. כך פועל טבע האדם - זה היינו הך גם כן בבעלי חיים.

אז ברור שמישהי שהולכת בצורה צנועה תזכה ליותר הערכה מאישיותה מאשר מגופה, ובאשר לפותחת האשכול - ברור, אבל ברור שזה לא אשמתך - ואת עושה עם עצמך עוול כשאת חושבת כך. להבא, כשיש לך עכשיו גז מדמיע - תרססי כל עובר שמנסה לעשות לך תרגילים סוטים וחולים מתחת לאפך (או מעל)..

כמובן שגם תזהרי, כמו שאל תלכי לבד בלילות וכדו'..

לילה/בוקר טוב!
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 03-09-2009, 18:43
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "אני לא מבין חלק מהתגובות פה -..."

אם מישהי הולכת ברחוב בצורה פרובוקטיבית, היא לא יכולה להתלונן שנועצים בה עיניים.
היא כן יכולה להתלונן אם נוגעים בה או מצלמים אותה מתחת לחצאית! זו באמת חוצפה.
בין אם היא לובשת שרוולים ארוכים, בין אם היא לובשת שרוולים קצרים, ובין גופיה, לאף אחד עדיין אין זכות לגעת.
רוצים להסתכל? תסתכלו. הגיוני שהיא תמשוך תשומת לב ועל זה היא לא יכולה להתלונן.
אבל לשלוח ידיים? ולהכניס פלאפון בין בין רגליים שלה ולצלם? זה ממש לא במקום.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-09-2009, 20:24
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "אני לא מבין חלק מהתגובות פה -..."

תקרא לי תמימה, אבל כשאני הולכת בגופיה ובמכנס קצר אני לא עושה את זה כדי להעביר מסר ש"יאללה, בואו תתחילו איתי, אני נושאת" אלא פשוט כי חם וכי יש לי זכות ללכת בקצר בדיוק כמו שיש לכל גבר (יש המון גברים שהולכים במכנסיים קצרים ובחולצות כפתורים פתוחות שרואים להם את כל החזה, אז למה זה בסדר?) אנחנו לא חיים במאה ה-16, כיום לבוש כזה הוא מקובל.

הבעיה פה זה לא במסר שמועבר, אלא במסר שמתקבל. החינוך שאנשים מסויימים קיבלו. הם מעולם לא למדו לכבד אישה. ונראה לי הרבה פעמים כאילו מבחינתם אישה נוצרה רק כדי לספק את הצרכים והרצונות שלהם, ואין לה רצונות משלה. ולדעתי זה ממש לא בסדר, וצריך להלחם בזה. כל עוד לא מדובר באישה שמסתובבת בערום או עומדת ומזמינה אנשים בצומת, יש לה זכות להסתובב איך שבא לך בלי שיפנו אליה בצורה בוטה או שיציעו לה הצעות מגונות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:57

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר