לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2009, 22:15
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
ארץ ישראל על מפת הNWO העתידית.

אהלן חבר'ה,
מכיוון שאני רואה שקיימת התענינות גבוהה בכל הקשור לNWO, החלטתי לעלות עוד נושא לדיון,
והפעם:

ארץ ישראל במפת הNWO.

תחילה בואו נביט במפת הNWO, אציין כי ממחקר שלי, מידע רב שמפורט במפה (בעיקר שינויים גיאוגרפים ו"העילמותם" של מדינות, אכן תואם את המחקרים/הדלפות שרצות להם ברשת), לכן ניתן להסיק שקיים קשר כלשהוא בין המפה, למציאות.

המפה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני לא רוצה להרחיב בדיבורים על המבנה הכללי של המפה, מכיוון שבשביל זה אני אצטרך לחבר ספר של 300 עמודים,
ולכן אני אני מעדיף להתמקד באזור שלנו:

מפת ארץ ישראל ע"פ הNWO

אגב מה שמדהים, זה שעל פי מה שרשום במפה, מצויין התאריך 31 במארס 1942, (6 שנים לפחות לפני הקמת מדינת ישראל).

שימו לב, כי באיזור ישראל המילה פלסטין לא קיימת, כנ"ל לא ירדן, או עזה, כל האיזור הזה מאוכלס כעת תחת השם "Hebrew Land" (שטח עברי).

בתוכן הענינים התחתון מפורט כי בעצם קיים צורך לחלק את כל מדינות העולם לקבוצות, על בסיס מידע הסטורי, לפיכך פלסטין לא קיימת (יהודה וישראל היו קיימות לפניה), מה גם שכנראה קיים קשר כלשהוא בין הנהגת הNWO להנהגת העם היהודי (שלאו דווקא מתקשר למנהיגים הישראלים), המנהיגים הפוליטים שלנו הם בובות, הכוח האמיתי טמון בארה"ב.

שימו לב לפסקה הזו:

*)קיימת סברה כי הטמפלרים (שבאבולוציה הפכו לבונים החופשיים, ועם הזמן גם כחלק חשוב ובלתי נפרד מהנהגת הNWO) הם למעשה כת סודית וחזקה מאוד, שכל רצונה הוא לבנות בחזרה את בית המקדש על פסגת הר הבית.
הם טוענים שמתי שזה יקרה הם יזכו באנרגיה אדירה שנאבדה כאשר בית המקדש נחרב.

אגב, שימו לב שהכנסייה שהם בנו בסקוטלנד (כנסיית רוזלין), בעצם מכילה שלד פנימי שהוא העתק מושלם של היכל שלמה (בית המקדש הראשון).

אתם מוזמנים לפתח את הדיון.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2009, 21:52
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
שים לב לתאריך,
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "ויישות מדינית שכבר לא קיימת קרוב ל18 שנה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הקרדינל
אם זו מפת הNWO, לחבר'ה היו כמה פאשלות רציניות

סביר מאוד להניח שקיימות מפות "עדכניות" יותר איי שם...
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר