לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2009, 19:31
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
לינוקס מתנה קטנה לפורום ולגולשים שחוששים להגיב בשל העדר האנונימיות או מכל סיבה אחרת

ככל שידוע לי יש המון אנשים שמתעניינים בקונספירצות ובכלל בכל העולם הזה של תאוריות קשר, אבל חוששים להרשם או להגיב בנושא..
כי עמוק בפנים כולם יודעים שבאינטרנט שום דבר לא באמת אנונימי ושבצו פשוט של המשטרה הספקית יכולה להעביר להם את הנתונים עליך.
מכיוון שידע ולדעת עוד ועוד אף פעם לא מזיק בשום תחום, מן הראוי שאנשים שצמאים לידע ולמעורבות לא צריכים להרים ידיים כי אין שום סיבה!
בעידן הטכנולוגיה כאשר האנונימיות והפרטיות שלנו נעלמת מיום ליום, אנשים מפחדים יותר ויותר להגיב ולהביע ביקורות בפורומים, טוקבקים וכו'..
אז מן הסתם שתמיד היו ותמיד יהיו דרכים לעקוף ולהערים על האח הגדול וכל מי שחפץ בלעקוב, לנטר ולפלוש לחייכם, אז בשביל זה בדיוק נוצר TOR
הוא מאפשר אנונימיות מוחלטת לכל צורך שרק תרצו, כמובן שלא מומלץ להשתמש בזה בנושאי האקינג כי כגודל הנזק שתעשו כך גודל המאמץ שישקיעו ע"מ
לעלות עלייכם כי גם זה אפשרי. אל תשכחו שפשע חמור רק יתן יותר מוטיבציה לרשויות החוק לאתר את הפושע, אבל חופש ביטוי בנתיים לא נחשב לפשע..

אז מהו טור? TOR מאפשר לכם להתחבר לכל אתר או שרת ברשת האינטרנט מבלי שאותו שרת ידע לזהות אותכם, התקשורת עוברת דרך כמה שרתי בניים וכך
מאפשרת לכם לגלוש בצורה אנונימית ורגועה. זה לא משנה אם אתם במדינה כמו סין שמסננת את הרשת, או באירן או סתם בעבודה שבה הבוס בחר לחסום לכם
אתרים מסויימים.. עשו בזה שימוש נבון ולא יהיר, כי אבטחת מידע קודם כל מתחילה בראש של המשתמש. להסברים ממוקדים יותר מומלץ לצפות בסרטונים:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

כמובן אתר הבית של התוכנה הגאונית הזו: http://www.torproject.org
ושוב אני אזהיר, אל תעשו בזה שימוש לא חוקי במחשבה שאתם אנונימים לגמרי וחופשיים לעשות מה שבא לכם, כי אין דבר כזה! עם מספיק מאמץ ומספיק
השקעה מי שירצה למצוא אותכם יצליח, תמיד אפשר להתחכם ולהערים אבל שום דבר לא בטוח ב100%. אבל בשביל חופש הביטוי זה כלי פשוט מעולה!
בתקווה שזה יעזור לכל המשתמשים הצפים שרק גולשים כאן ונמנעים מלהגיב למרות שהם מתים להגיב לפעמים, יאללה גלישה נעימה בזכות הTOR.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-09-2009, 13:36
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
נראה נחמד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "מתנה קטנה לפורום ולגולשים שחוששים להגיב בשל העדר האנונימיות או מכל סיבה אחרת"

אבל יש מצב שאתה כותב מדריך לתוכנה?

כי אין לי ממושג מה עושים איתה אחרי שהיא כבר מותקנת על המחשב...

ומה ההבדל בין זה, לבין תוכנה שמחליפה IP באקראי?
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 07-09-2009, 13:57
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "מתנה קטנה לפורום ולגולשים שחוששים להגיב בשל העדר האנונימיות או מכל סיבה אחרת"

אני לא מחשיב עצמי כפעיל של אמת. אני לא הולך ומפיץ את הדברים ואני גם לא יעשה. לכן אין לי ממה לחשוש. כל מה שאני עושה זה לגלות מידע. וכמה שיותר על דברים שעלולים להשפיע על חיי וזה כולל את החיסון לשפעת החזירים למשל

אני רוצה לדעת את כל הפרטים מכל הכיוונים לפני שאני מכניס חומר זר לגוף שלי וזה לא פשע ואני לא מתבייש בזה.

האמת שהיתה תקופה שהתעניינתי ב911 וכל העניין של מה שקרה. אבל זה היה בחופש. כשחזרתי לחיים שלי הבנתי שזה די ביזבוז זמן להתמקד בזה. אני צריך להתמקד בחיים שלי ולא להיות אובססיבי לזה. לכן מה שמעניין אותי הוא מה שישפיע עליי באופן אישי וזו זכותי. ואי אפשר לעצור אותי על כך

ישן 14-09-2009, 08:48
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08

לאלו מכם שהודו לי על התוכנה, אין על מה, בכיף, העיקר תפיקו תועלת.

ולאלו מכם שטוענים שאין להם צורך בה - אולי אתם צודקים ואלי לא, אך התוכנה מיועדת כפי שכתבתי לאנשים שאולי מתעניינים וגולשים בפורום ומפחדים להרשם או לכתוב תגובות כי מן הסתם הכל מתועד גם אצל הספקית שלכם.

דבר שני - כפי שאמר deltaforce , נכון לעכשיו אין לכם מה לפחד! אבל מי יודע מה יקרה מחר או בעוד שנה? אולי יטילו רגולציה על האינטרנט? אולי יקום ממשל חדש ולא הכי דמוקרטי? אולי יקום משטר אפל שיגרום לכם לחשוב אחרת?

אחרי הכל יש לזכור דבר חשוב אחד, בעידן הטכנולוגיה כל אחד משאיר אחריו טביעות אצבע דיגיטליות, זה אומר ש"הם" יודעים וכולים לדעת עלייך הכל! הכל מתועד ושמור, איפה גלשת, באיזה שעה, האם טרחת להגיב ומה השארת ע"ג הDB של אותו אתר, איזה פאקט שלחת ולאן, ע"ג איזה פרוטוקול, ע"ג איזה פורט, כמה זמן זה לקח, איך זה התבצע והכל! אז תמיד חשוב לדעת ולזכור איזה מידע ואיזה שימוש אתם עושים במידע ומה אתם משאירים מאחור, כי אין לדעת מתי הדבר (ולו הכי קטן) שהשארתם מאחור יוכל בעתיד אולי לשמש כנגדכם!

אז לקום ולהגיד "אין לי ממה לפחד" זה אמיץ, זה אצילי אך זה גם די ילדותי! כי פחד זה לא שם המשחק, נדמה לי שכל מי שנמצא כאן אין לה ממה לפחד, הרי כולנו עברנו את שלב הפחד הראשוני כשהחלטנו ביננו לבין עצמנו שהפחד הכי גדול זה להסתכל לאמת בעיניים, אך כיום עם כל המידע שכאן ועם כל מה שאנחנו יודעים (או רוצים להאמין שאני יודעים) אנחנו לא רק שלא מפחדים להסתכל לאמת בעיניים, אנחנו גם צוחקים לה בעיניים! האמת אנחנו גם די נהנים מכל זה, מה זה משנה בסוף כולם מתים לא? עדיף כבר להחכים ולדעת טיפה יותר מהכבשה הטיפשה בעדר מאשר להיות בור... אז המעט שיכלתי לעשות זה להקנות את הכלים לאלו שעדיין מפחדים ועדיין לא יודעים ולא בטוחים אם להכנס אל העולם הזה שנקרא "האמת" או להשאר בחשכה ולפחד מלקרוא או להגיב כאן. חוץ מזה אין כל רע בתוכנות לשמירה על פרטיות בכללי, עם מדיניותם הפולשנית של התאגידים של ימינו (מיקרוסופט, גוגל, יאהו, סאן, שרתי ענן וכו') אין כל רע בלשמור על הפרטיות לכל מי שלא ממש יודע איך... הרי לא כולנו משתמשים בלינוקס... לא כולנו חייבם להבין פרטים טכניים כדי לשמור על פרטיותנו. יש למזלנו אנשים שפויים שעוד ינסו להלחם ולהקנות לנו את הכלים הללו.

תהנו, עשו שימוש ראוי וגלישה נעימה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר