לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2009, 10:56
  doneli doneli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.09
אני צריך את העזרה שלכם בהחלטה

תקשיבו אני בן 19 ואני מכיר מישהי כבר די הרבה זמן אנחנו ידידים הכי טובים כל הזמן מדברים לפחות איזה 6-7 פעמים ביום בטלפון וגם נפגשים מתי שאני חוזר מהצבא.
עכשיו בהתחלה לא ראיתי בה איזהשהו סוג של מישהי שאני רוצה לצאת איתה כי אהבתי אותה בתור ידידה דאגתי לה יותר מלכל אחת אחרת אבל זה בגלל שהיא הכי קרובה אליי ואני מכיר אותה הרבה..
אבל לאחרונה נראה לי שאני פיתחתי רגשות מעבר לסתם ידידות, הבעיה היא שאני ממש לא מוכן לסכן את היחסים שלי איתה, אבל הבעיה היא שהיה לה קטע עם חבר שלי שממש לא היה לו אכפת ממנה והיא הלכה אליו המון והכל וכל הזמן הזה אני אכלתי את עצמי .. מה שאני מנסה להגיד זה שאני ממש לא יודע מה לעשות.
מצד אחד הרבה אנשים אמרו שלעולם אסור להגיד רגשות אמיתיים למישהי עד שאתם לא ביחד..
מצד שני נראה לי שהיא עדיין בקטע של רק ידידים איתי אבל אני רוצה יותר ואני לא יודע מה לעשות..
כל הזמן שהתחלתי עם מישהי אז ישר התחלתי איתה לא הייתי ידיד שלה ובטח שלא תקופה ארוכה..
חבר שלי אמר לי שזה מאוחר מידי שהיא הכניסה אותי למין מעגל כזה של אנשים בטוחים של אנשים שהיא לא בעיניין של קשר רומנטי ואין לי מה לעשות..
אבל קשה לי עם זה אני ממש אוהב אותה ואם אנחנו נמשיך להיות כאלה קרובים והיא תצא עם מישהו אחר זה יהרוס אותי, חשבתי על לנתק איתה את הקשר.. חשבתי להתחיל עם אחרות שניהם לא עזרו והיא לא יוצאת לי מהראש...

מה לעשות??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2009, 14:39
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי doneli שמתחילה ב "אני צריך את העזרה שלכם בהחלטה"

טוב, דבר ראשון אם תנתק איתה את הקשר אז אתה בכל מקרה תהרוס את הידידות בינכם אתה לא חושב? אולי עדיף כבר להגיד לה לפני זה איך אתה מרגיש ואם היא לא מרגישה כמוך אז להתרחק לתקופה עד שתרגיש שאתה יכול שוב להיות לידה?
דבר שני, אני אישית חושבת שכל עוד אין לה מישהו, זה אף פעם לא מאוחר מדי. חבר שלי היה הידיד הכי טוב שלי. בשלב מסויים התחלתי לפתח כלפיו רגשות. וזה שיגע אותי! לא ידעתי מה לעשות. בשלב מסויים חשבתי אפילו להתחיל לצאת עם מישהו שחברה תסדר לי ואז אני אתאהב בו ואוכל להמשיך להיות ידידה שלו. כמובן שזאת מחשבה שגויה, הרי קשר לא יכול להיות בנוי על הרגשות שלי כלפי מישהו אחר. החלטתי שאני לא יכולה להתכחש לרגשות שלי ושגם ככה הידידות בינינו נהרסה ברגע שהתחלתי לפתח כלפיו רגשות. אז החלטתי לזרום עם הרגשות שלי, במחשבה שבשלב מסויים הם יעברו. (אמנם אנחנו ביחד עכשיו כמעט 8 חודשים. אבל בזמנו חשבתי שהן יעברו). בגלל שאני לא ישירה כשמדובר באהבה, לא יכולתי לבוא אליו ופשוט להגיד לו איך אני מרגישה. אבל שיניתי את הגישה שלי אליו. כל פעם התקרבתי אליו קצת וכל עוד הוא לא הרחיק אותי, זה נתן לי סימן שאני יכולה להמשיך (אני לא מדברת רק על קרבה פיזית אלא גם נפשית). הוא היה בן אדם סגור שלא נתן להרבה להתקרב אליו, אבל לאט לאט מצאנו את עצמנו קרובים עוד מלפני זה. בסופו של דבר הוא הבין שגם לו יש רגשות אלי, וקבענו ללכת לסרט-בתור ידידים. כשירדנו מהאוטובוס זה כבר היה ברור לשנינו מה השני מרגיש (החזקנו ידיים). יומיים אחרי זה דיברנו על מה שקורה בינינו והחלטנו שאנחנו ביחד. אז אולי לא בטוח שתצליח לגרום לה לרצות אותך, אבל לא בטוח שלא. כשהשלבים הדרגתיים בינכם, אני חושבת שזה פחות ילחיץ אותה ואולי היא תוכל לתת למחשבה עליכם ביחד לחדור לה לראש. מקסימום, לא יצליח. אבל לפחות תדע שניסית
בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר